Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик, 12оз Тамблер Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Кафе Чаша Со Капак, Патување Кригла Работи Одлично За Мр?

Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик, 12оз Тамблер Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Кафе Чаша Со Капак, Патување Кригла

DEN 2.33

Достапност

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : изолираната гимнастика е изработена од нерѓосувачки челик со врвна 18/8 храна,кој е нераскинлив и издржлив, без БПА, без олово, потрајни и поздрави од пластичните чаши Без ' рѓа и без метален вкус што е совршена кригла за патување. Пакет вклучувајќи : 1 * Нерѓосувачки Челик Чаша. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ВАКУУМСКА ИЗОЛАЦИЈА-вакуумско изолационо тело со Двојни ѕидови и чиста внатрешна обвивка формирана во истегнување обезбедуваат одлични перформанси за претекнување на температурата за да се обезбеди добар ефект на изолацијата на тамблерот. НЕ-ПОТ И ДРЖАЧ ПРИЈАТЕЛСКИ-поради неговиот вакуумски изолиран дизајн, гимнастичарот никогаш не се поти. Горниот дел од телото има голем дијаметар од 2,91"што е лесно за чистење, висина за 6,3" и може да собере 12 мл течност, во исто време, може да собере држач за чаши со стандардна големина. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-тамблерот е погоден за кафе, сок, млеко и пиво, топло и ладно се достапни и може да се користат за авантура на отворено, патувања, спортски настан и сл. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Миењето Раце се препорачува за оваа машина од нерѓосувачки челик,големиот и широк отвор лесно може да пристапи до површината од нерѓосувачки челик за да се елиминираат тешко достапните места.Електро-полираниот ентериер ќе обезбеди вашата чаша да остане чиста и без ' рѓа и нема да произведе никаков вкус. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : изолираната гимнастика е изработена од нерѓосувачки челик со врвна 18/8 храна,кој е нераскинлив и издржлив, без БПА, без олово, потрајни и поздрави од пластичните чаши. Без ' рѓа и без метален вкус што е совршена кригла за патување. Пакет вклучувајќи : 1 * Нерѓосувачки Челик Чаша. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ВАКУУМСКА ИЗОЛАЦИЈА-вакуумско изолационо тело со Двојни ѕидови и чиста внатрешна обвивка формирана во истегнување обезбедуваат одлични перформанси за претекнување на температурата за да се обезбеди добар ефект на изолацијата на тамблерот. НЕ-ПОТ И ДРЖАЧ ПРИЈАТЕЛСКИ-поради неговиот вакуумски изолиран дизајн, гимнастичарот никогаш не се поти.


За производот

Избор на клиент

AOTOINK АВТОМОБИЛ ФАРОВИ LED Лента, 24 инчен RGB Мулти Боја Фарови Површина LED Дневни Светла Флексибилни DRL Цевка Лента Секвенцијален Неонски
  • Новак

AOTOINK АВТОМОБИЛ ФАРОВИ LED Лента, 24 инчен RGB Мулти Боја Фарови Површина LED Дневни Светла Флексибилни DRL Цевка Лента Секвенцијален Неонски

DEN 350.56

Исчистете ја површинската прашина пред инсталацијата Положбата за инсталација е јазот помеѓу капакот �

Метална затегнување на заптивната замена на цилиндрична спирална напнатост пролетна затегнување на челична жица со дијаметар од 1,0мм
  • Новак

Метална затегнување на заптивната замена на цилиндрична спирална напнатост пролетна затегнување на челична жица со дијаметар од 1,0мм

DEN 1.00

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење Големина : Дијаметар на жица (1,0мм), н�

PaperBlanks Grolier Grande Hardcover Journal
  • Новак

PaperBlanks Grolier Grande Hardcover Journal

DEN 479.84

240 нелинирани страници Удобен маркер за џеб и лента со ленти за торбичка Затворање на металниот затвора�

UXZDX Cujux Висока прецизност Декиметар Дигитален мерач на бучава Мерач на звук на животната средина Тестер за преносен прецизен мерач на бучава
  • Новак

UXZDX Cujux Висока прецизност Декиметар Дигитален мерач на бучава Мерач на звук на животната средина Тестер за преносен прецизен мерач на бучава

DEN 3.00

Тоа е мала тежина, компактен, ергономски и пријателски расположен, што го прави добра алатка за следење �

Пријатни слушалки за глава на главата на главата - Детски безжични слушалки ограничен со тенки звучници и супер мека лента за глава
  • Новак

Пријатни слушалки за глава на главата на главата - Детски безжични слушалки ограничен со тенки звучници и супер мека лента за глава

DEN 399.84

Удобни слушалки за деца : Слушалките за лента за глава се одлична алтернатива за девојчиња и момчиња од �

Фотографија со позадина на Кентаки Дерби работи за украси за забави на рози коњи, фаворизии и материјали за коњи за коњи за позадината
  • Новак

Фотографија со позадина на Кентаки Дерби работи за украси за забави на рози коњи, фаворизии и материјали за коњи за коњи за позадината

DEN 2.33

Уникатен дизајн само за вас : позадините на фармата се дизајнирани од професионални дизајнери и по мног�

Кленплус 2 парчиња. Гласовите Ме Тераат Да Пијам Закрпи Слоган Зборови Букви Моторџија Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки
  • Новак

Кленплус 2 парчиња. Гласовите Ме Тераат Да Пијам Закрпи Слоган Зборови Букви Моторџија Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки

DEN 1.67

Големина : 2,5 / 8Х3, 4 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Терминален блок за дистрибуција на напојување на батеријата AOCISKA, блок за дистрибуција на енергија, 5/16 автобуски лента со двојна терминална
  • Новак

Терминален блок за дистрибуција на напојување на батеријата AOCISKA, блок за дистрибуција на енергија, 5/16 автобуски лента со двојна терминална

DEN 143.84

[Пакетот вклучува] Пакетот вклучува тежок терминал : M8 (5 / 16 инчи) црна * 1, M8 (5 / 116 инчи) црвена * 1 завртка за

Капа за заварување на Нокс, капаче од 8 панели заварувачи, двојно зашиени со Кевлар, памучно патка платно, дизајн на длабока круна за
  • Новак

Капа за заварување на Нокс, капаче од 8 панели заварувачи, двојно зашиени со Кевлар, памучно патка платно, дизајн на длабока круна за

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Еластично затворање.? Нашите капач