X-DREE 9.5 mm Dia Карбид Врвот Бред Точка Здодевни Вежба Малку Дрво Алатка 2pcs (Herramienta de carpinteréa para taladrar con broca de punta de punta de 9,5 mm Dia 2pcs

X-DREE 9.5 mm Dia Карбид Врвот Бред Точка Здодевни Вежба Малку Дрво Алатка 2pcs (Herramienta de carpinteréa para taladrar con broca de punta

DEN 491.20

Достапност

Вкупна Должина : 70мм / 28"; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Бред Точка Здодевна Вежба; Тип на дупка За дупчење : права дупка за дупчење. Големина на дупка За дупчење : 10мм/0,4 "(Диа); Дијаметар На Сечење : 9,5 мм/0,37". Материјал : Карбид, 45# Челик; Тежина : 61гр. Име На Производот : Бред Точка Здодевни Вежба; Боја : Црна, Сребрена Тон(номбре дел продукто : Брока перфорадора Бред Точка; Боја : Негро, тоно платадо. Ротација : Десна Рака; Завршна Обработка : Црна Обвивка (Ротационен : Дереча; Акабадо : Ревестимиенто Негро. 9,5 мм Дијамантски Карбиден Врв Бред Поинт Здодевна Дупчалка Алатка за Обработка на дрво 2 парчиња карактеристики : прецизна обработка, висок квалитет.Специјален слој за намалување .45# челична права дупка за дупчење, глава од карбид, висока цврстина, добра отпорност на абење и долг век на траење.Дупчете ги сите композициски материјали, цврсти површински материјали, иверица, дрвени предмети и меко дрво на автоматски или рачни досадни машини со повеќе вретена.Опис На Шпански Јазик Херамиента де карпинтерија пара таладрар кон брока де пунта де пунта де 9,5 мм Диа 2 парчиња должина вкупно : 70 мм / 2.


За производот

Избор на клиент

2-Насочен Шрафцигер, 3 парчиња Стот и Филипс,Битови Со Висока Јачина, погодни за алати за Камења/надворешни/дневни алатки за одржување,
 • Новак

2-Насочен Шрафцигер, 3 парчиња Стот и Филипс,Битови Со Висока Јачина, погодни за алати за Камења/надворешни/дневни алатки за одржување,

DEN 1.00

Пп + ТРП дизајн на рачка, зафат отпорен на лизгање го намалува заморот на рацете € Три компјутери Сечило�

Мис БИГ Бенто Кутија, Бенто Ручек Кутија, Идеален Истекување Доказ Бенто Кутии за деца, Избор На Мајка Деца Ручек Кутија, Без Бпа И Без Хемиски
 • Новак

Мис БИГ Бенто Кутија, Бенто Ручек Кутија, Идеален Истекување Доказ Бенто Кутии за деца, Избор На Мајка Деца Ручек Кутија, Без Бпа И Без Хемиски

DEN 607.68

Доказ за истекување и ОДВОЕНА ХРАНА : кутијата МИС БИГ бенто ги одржува оброците и грицките свежи и без н

20 парчиња 1,87 Црни 1/2 -20 НАВРТКИ за Навртки на ТРКАЛАТА на UNF се вклопуваат 2002 Џип Гранд Чироки Може Да Одговара НА Оем Бандажи, Купувачот
 • Новак

20 парчиња 1,87 Црни 1/2 -20 НАВРТКИ за Навртки на ТРКАЛАТА на UNF се вклопуваат 2002 Џип Гранд Чироки Може Да Одговара НА Оем Бандажи, Купувачот

DEN 0.67

Вкупна Должина : 1 Големина На Конец : 1 / 2 " 20 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 7 / 8" Хек�

FDCWTSH Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 9 Паричник Случај Рачен Ремен Лента Кожа Флип Капак Држач За Картички Стојат Мобилни Додатоци
 • Новак

FDCWTSH Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 9 Паричник Случај Рачен Ремен Лента Кожа Флип Капак Држач За Картички Стојат Мобилни Додатоци

DEN 0.33

€Компатибилни Модели : Само компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 9 (4 G), не е компатибилен Со Redmi 9 или други у�

кафе лажици вилушки и лажици 2-Парче Нерѓосувачки Челик Злато Лопата Форма Кафе Лажица предјадење вилушка-Креативни Садови Десерт Лажици, Мешање,
 • Новак

кафе лажици вилушки и лажици 2-Парче Нерѓосувачки Челик Злато Лопата Форма Кафе Лажица предјадење вилушка-Креативни Садови Десерт Лажици, Мешање,

DEN 2.33

Материјал на производот : мали лажици овие слатки мини лажици за десерти и вилушки се добро изработени о

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Водоотпорна Торба За Складирање
 • Новак

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Водоотпорна Торба За Складирање

DEN 335.84

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Социјални Налепници За Дистанцирање На Подот, Застанете На Растојание Од 6 Стапки, Заштитно Известување Против Лизгање Маркер На
 • Новак

Социјални Налепници За Дистанцирање На Подот, Застанете На Растојание Од 6 Стапки, Заштитно Известување Против Лизгање Маркер На

DEN 897.60

✮Социјални Налепници На Подот За Дистанцирање Од ДомокиПомогнете им на вашите клиенти и вработени да б

Nicewat Smart Watch, Фитнес Тракер За Жени Мажи Со Голем Екран на Допир од 1,8 инчи, Тракер За Активност Со Монитор За Спиење Со Отчукувањата
 • Новак

Nicewat Smart Watch, Фитнес Тракер За Жени Мажи Со Голем Екран на Допир од 1,8 инчи, Тракер За Активност Со Монитор За Спиење Со Отчукувањата

DEN 411.36

18 "МАСИВЕН ЕКРАН И ПРИЛАГОДЕТЕ БИРАЊЕ : фитнес паметен часовник има 1 IPS има поголем агол на гледање од TFT �

Подобрете го мекото поле за дифузер на камера за поп и надворешни брзини со брзини со преклопување, универзален дизајн, компатибилен со Neewer,
 • Новак

Подобрете го мекото поле за дифузер на камера за поп и надворешни брзини со брзини со преклопување, универзален дизајн, компатибилен со Neewer,

DEN 239.84

Дури и осветлувањето помага да се елиминираат грубите рефлексии и да се пополнат сенките за да се донес�

Акварел Крпа За Салфетки За Повеќекратна Употреба Со Печатење Со Мачки Совршена За Свадби Коктел Божиќни Вечери Салфетки Забави Декоративни
 • Новак

Акварел Крпа За Салфетки За Повеќекратна Употреба Со Печатење Со Мачки Совршена За Свадби Коктел Божиќни Вечери Салфетки Забави Декоративни

DEN 1412.80

♬ Ако сте ги купиле нашите платнени салфетки и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ни

УПКОХ 2 парчиња - Пријателска Полиестерска Торба Торба Со Голем Капацитет Креативна Торбичка За Складирање Пренослива Торба За Купување
 • Новак

УПКОХ 2 парчиња - Пријателска Полиестерска Торба Торба Со Голем Капацитет Креативна Торбичка За Складирање Пренослива Торба За Купување

DEN 2.67

Работат одлично како еднократно производство торба, зеленчук торба, овошје торба, плажа торба, играчка �