GOWENIC Archuu Прирачник ФОКУСИРАЊЕ USB Веб Камера, КОМПЈУТЕР HD Десктоп DriveFree Видео Конференција Веб Камера Со Микрофон, За Онлајн Настава Фото Снимањегаминг

GOWENIC Archuu Прирачник ФОКУСИРАЊЕ USB Веб Камера, КОМПЈУТЕР HD Десктоп DriveFree Видео Конференција Веб Камера Со Микрофон, За Онлајн

DEN 160.00

Достапност

Производот реализира вистински приклучок и игра, не е потребен драјвер, лесно исечен на мониторот за употреба Вграден дигитален микрофон во внатрешноста на веб камерата, што го прави вашиот глас јасно видлив. Опремени со напредна оптичка леќа, доаѓаат со голема точност, без нарушување на сликата. УСБ веб камера поддржува рачен фокус, само завртете ја леќата со рака за да го прилагодите фокусот. Широко компатибилен со повеќето мејнстрим оперативни системи, практичен и удобен. Производот реализира вистински приклучок и игра, не е потребен драјвер, лесно исечен на мониторот за употреба. Вграден дигитален микрофон во внатрешноста на веб камерата, што го прави вашиот глас јасно видлив. Опремени со напредна оптичка леќа, доаѓаат со голема точност, без нарушување на сликата. УСБ веб камера поддржува рачен фокус, само завртете ја леќата со рака за да го прилагодите фокусот. Широко компатибилен со повеќето мејнстрим оперативни системи, практичен и удобен. Спецификација : Тип На Ставка : USB Веб Камера Интерфејс : USB2.0 + 3,5 Mmimage Сензор : CMOSDrive : Drivefree Microphone : Вграден Објектив : висококвалитетна стаклена леќа динамичка Резолуција : 640x480/1280frame Стапка : 30fpsfocална Должина : 8mminityframe Стапка : 45fps Colour : Листа На Црни Пакети : 1 x USB Веб камера.


За производот

Item Type:
USB Web Camera
Interface:
USB2.0 + 3.5mm
Image Sensor:
CMOS
Drive:
Drivefree
Microphone:
Builtin
Lens:
High quality glass lens
Dynamic Resolution:
640x480/1280
Frame Rate:
30fps
Focal Length:
8mminfinity
Frame Rate:
45fps
Colour:
Black
Package List:
1 x USB Web Camera :

Избор на клиент

JORICY Рамнотежа Рампа, Не-Лизга Пена Вежба Мат &засилувач; Глуждовите Колено Рампа Перница Дебела За Вежбање Во Теретана, Фитнес Вежба, Физикална
 • Новак

JORICY Рамнотежа Рампа, Не-Лизга Пена Вежба Мат &засилувач; Глуждовите Колено Рампа Перница Дебела За Вежбање Во Теретана, Фитнес Вежба, Физикална

DEN 393.44

Совршен за сите возрасти и нивоа на фитнес Може да се користи за зголемување на тешкотијата на вообичае�

Абаодам Дома Декор 1пц Спална Соба Фигурина Клучеви Декор Дома Холдинг Биро Живеење Со Дама Коцки Скулптура Декоративна Премија Козметика Јадење
 • Новак

Абаодам Дома Декор 1пц Спална Соба Фигурина Клучеви Декор Дома Холдинг Биро Живеење Со Дама Коцки Скулптура Декоративна Премија Козметика Јадење

DEN 463.20

Синтетичка Смола РЕШЕТКАТА ЗА КЛУЧЕВИ КОРИСТИ ФИОКА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ : Фиока За Клучеви За Влезната Маса,

Кутија За Складирање Накит Организатор Покажат Заклучување Шкафче Мода Исклучителна Кожа Накит Кутија Рачно Изработени Патување
 • Новак

Кутија За Складирање Накит Организатор Покажат Заклучување Шкафче Мода Исклучителна Кожа Накит Кутија Рачно Изработени Патување

DEN 1.67

Мала Кутија За Држач за Накит За Прстени, Ѓердани, Обетки, Нараквици, Столпчиња за Уши, Шноли, Манжетни и �

VXB Бренд Јапонија MJC-65-WH 1 инчи до 35mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 35mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот
 • Новак

VXB Бренд Јапонија MJC-65-WH 1 инчи до 35mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 35mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот

DEN 8504.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 инч Спојка Создаден 2 Дијаметар : 35мм Должина На Спојување : 90 Спојување На�

120 парчиња Капак За Микрофон За Еднократна Употреба Неткаен, Чист Филтри Без Мирис Заштитно Капаче, Совршено Заштитно Капаче За Повеќето
 • Новак

120 парчиња Капак За Микрофон За Еднократна Употреба Неткаен, Чист Филтри Без Мирис Заштитно Капаче, Совршено Заштитно Капаче За Повеќето

DEN 1.33

120 парчиња Капак За Микрофон За Еднократна Употреба Неткаен, Чист Заштитен Капак За Филтри Без Мирис, Со�

Цитра Солв Воздух Сцена Есенцијално Масло Освежувач На Воздух-Ванила Мирис-Не - Аеросол-7 Унца Освежувачки, Долготраен Мирис Еко-Пријателски
 • Новак

Цитра Солв Воздух Сцена Есенцијално Масло Освежувач На Воздух-Ванила Мирис-Не - Аеросол-7 Унца Освежувачки, Долготраен Мирис Еко-Пријателски

DEN 255.20

Уживајте во # 1 продажба на природен освежувач на воздух направен од врвни есенцијални масла и растителн

2 ПАРЧИЊА Софтбол Нараквица Забава Фаворизира Жолти Софтбол Мониста Пријателски Нараквици Прилагодлива Нараквица Со Монистра Софтбол
 • Новак

2 ПАРЧИЊА Софтбол Нараквица Забава Фаворизира Жолти Софтбол Мониста Пријателски Нараквици Прилагодлива Нараквица Со Монистра Софтбол

DEN 2.67

ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН Оваа Шармантна Нараквица Со Софтбол Нараквица Се Одликува Со Прилагодлив Дизајн Со

Електрична Четка За Чистење со Сансентна Моќност, Моќна Електрична Четка За Чистење Со 3 Брзини За Чистење, со 4 Заменлива Четка За
 • Новак

Електрична Четка За Чистење со Сансентна Моќност, Моќна Електрична Четка За Чистење Со 3 Брзини За Чистење, со 4 Заменлива Четка За

DEN 1.00

Моќни алатки за чистење во домаќинството : моторот со висока фреквенција носи подобра моќ за чистење, шт

ЈИДКМ 4 парчиња Креативен Прибор За Јадење Мат Сладолед Од Нерѓосувачки Челик Десерт Вилушка Нож Во Форма На Лопата Кафена Лажица
 • Новак

ЈИДКМ 4 парчиња Креативен Прибор За Јадење Мат Сладолед Од Нерѓосувачки Челик Десерт Вилушка Нож Во Форма На Лопата Кафена Лажица

DEN 3468.48

Материјал : нерѓосувачки челик Површината е мазна, и не е лесно да се скрие нечистотијата и лесно се чист

Изолирана Торба За Ручек За Жени Мажи Зајдисонце Хавајска Палма Кутија За Ручек Рамо Пренослива Изолација Торбичка Отпорна На Истекување
 • Новак

Изолирана Торба За Ручек За Жени Мажи Зајдисонце Хавајска Палма Кутија За Ручек Рамо Пренослива Изолација Торбичка Отпорна На Истекување

DEN 2.33

● ТОРБА за РУЧЕК ● Оваа Торба За Ручек Има Стилски Принт со Единствена Графика Што Ја Прави Вашата Торб�

RГДН Јога Мат Торба, Крокодил Со Птица Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи
 • Новак

RГДН Јога Мат Торба, Крокодил Со Птица Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи

DEN 287.84

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост