Вентилатор за врат ,Спорт Мрзлив Пренослив Ссмал Вентилатор, LED USB ПОЛНЕЊЕ Што Емитува Светлина ,Личен Вентилатор За Носење Премиум Дизајн На Слушалки Мини Вентилат

Вентилатор за врат ,Спорт Мрзлив Пренослив Ссмал Вентилатор, LED USB ПОЛНЕЊЕ Што Емитува Светлина ,Личен Вентилатор За Носење

DEN 1.00

Достапност

[Дизајн без раце вентилатор за вратот] Уникатен дизајн на слушалки, совршено ослободување на вашите раце Двоглавиот вентилатор за вратот е опремен и со 7-ЛЕД светла ВО боја. Треба само да го носите за да останете ладни без постојано да држите тежок рачен вентилатор. Тој е идеален придружник за спортски спортски сали на отворено, кампување, тематски паркови, гледање спортски натпревари, планинарење, пешачење, патување на плажа. е топли бранови на спасувачи и подароци погодни за работа на градилиштата. [Мала големина и силни перформанси] лесен мал личен вентилатор за ладење, само 8,3 унци, лесен, лесен за носење и складирање. Поддржува 3 брзини и ротација од 360°, можете да го ставите во торбата, да го закачите околу вратот, да го ставите на масата/масата, да ја поставите висината и ветроупорно, да водите по своја волја, па дури и да ја споделите свежината со вашите пријатели. Уникатен дизајн на лак, две мини глави на вентилаторот можат да ротираат 360 степени, така што ќе можете да уживате во студениот ветер од кој било агол. [Три режими за да изберете]-рачниот вентилатор има три режими : низок, среден и висок. Притиснете го копчето за вклучување за да се прилагодите, операцијата е едноставна и погодна за вас. Сечилото на вентилаторот е дизајн со седум лисја, ветерот е посилен и помоќен. Многу фанови на пазарот се дизајнирани со сечила со три сечила. Поради различни брзини, работното време е 3-8 часа (во зависност од користената брзина на ветерот). [Долго работно време и USB полнење] Нашите преносни вентилатори можат постојано да се полнат преку USB кабелот за полнење. Во зависност од волуменот на воздухот, може да се користи околу 3 до 8 часа. Може да биде опремен и со батерија (не е вклучена во пакетот) доколку батеријата е исцрпена, можете да ја наполните батеријата во секое време. Бидејќи е компатибилен со повеќето компјутери, лаптопи, енергетски банки и други уреди со USB излез. [Функција за неми и подготовка на терапија] овој рачен вентилатор има функција за исклучување на звукот, така што нема да ве вознемирува звукот додека уживате во студениот ветер.


За производот

Избор на клиент

Амбесон Ацтек калај кутија, асортиман на праисториски геометриски форми, преносен правоаголник метал за складирање на организатор со капак,
 • Новак

Амбесон Ацтек калај кутија, асортиман на праисториски геометриски форми, преносен правоаголник метал за складирање на организатор со капак,

DEN 399.84

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

Кожа компатибилна Со Челични Серии Арктис Нова Про-Цврст Чај | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил Налепници
 • Новак

Кожа компатибилна Со Челични Серии Арктис Нова Про-Цврст Чај | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил Налепници

DEN 1176.00

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашите Челични Серии А

Пдфли ув-5р Двојна ПТТ Слушалка Мека Слушалка со Микрофон 888с 2 Пин Воки Токи Уво Додатоци За Слушалки За БАОФЕНГ Кенвуд УВ 5Р бф - 888с
 • Новак

Пдфли ув-5р Двојна ПТТ Слушалка Мека Слушалка со Микрофон 888с 2 Пин Воки Токи Уво Додатоци За Слушалки За БАОФЕНГ Кенвуд УВ 5Р бф - 888с

DEN 272.00

Ново Надградена Верзија Со Двоен Двоен ДИЗАЈН НА ПТТ, едниот птт е на страна, другиот е на предната стран

200 Парчиња 2 Инчни Четки За Пена, Четки За Сунѓер, Четка За Боја Од Пена За Сликање, Четка За Сунѓер Со Дрвена Рачка За Акрилик, Дамки, Лакови,
 • Новак

200 Парчиња 2 Инчни Четки За Пена, Четки За Сунѓер, Четка За Боја Од Пена За Сликање, Четка За Сунѓер Со Дрвена Рачка За Акрилик, Дамки, Лакови,

DEN 527.84

Задоволете Ги Вашите Потреби за Користење : овој пакет доаѓа со 200 парчиња четки од пена за сликање со го�

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, глуварче дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки квадратни
 • Новак

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, глуварче дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки квадратни

DEN 431.84

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија за канцеларија додаток
 • Новак

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија за канцеларија додаток

DEN 175.84

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски матер

Заштитник на ТВ -екранот со сина светлина за 32-75 инчи стандарден или криви монитор - Заштита на очите/Анти -сјај/блокирање на УВ -филтерот
 • Новак

Заштитник на ТВ -екранот со сина светлина за 32-75 инчи стандарден или криви монитор - Заштита на очите/Анти -сјај/блокирање на УВ -филтерот

DEN 2.33

☂ Го намалува оптоварувањето на очите Намалете го напрегањето на очите и придружната непријатност со �

ТОПРАД Бамбус Вилинско Коњче Играчка За Семејна Забава, Забави, Интерактивни Игри, Летечки Хеликоптер Од Бамбус-Хеликоптер, Подобрување На Концентрацијата,
 • Новак

ТОПРАД Бамбус Вилинско Коњче Играчка За Семејна Забава, Забави, Интерактивни Игри, Летечки Хеликоптер Од Бамбус-Хеликоптер, Подобрување На Концентрацијата,

DEN 2.33

КоординацијаПромовирање на координација окорака ПОМАЛКУ ВРЕМЕ НА ЕКРАНОТПомогнете им на децата да се �

Џексин 16 Парчиња Мали Фото Албуми 4 х 6 Инчен Ленен Корица Албум Книга Со Предниот Прозорец Јасни Џебови Ткаенина Корица Фото Книга 52 Џебови
 • Новак

Џексин 16 Парчиња Мали Фото Албуми 4 х 6 Инчен Ленен Корица Албум Книга Со Предниот Прозорец Јасни Џебови Ткаенина Корица Фото Книга 52 Џебови

DEN 1.33

8 Бои За Избор : пакетот вклучува 16 парчиња ленени фото албуми во 8 бои, вклучувајќи црна, сина, сива, беж, ц

Ликунсвит 600 Парчиња Акрилна Пластика Поврзување Синџир Прстени Брза Врска Конектори Тротоарот Пресврт За Очила Анти-Изгубени Јаже
 • Новак

Ликунсвит 600 Парчиња Акрилна Пластика Поврзување Синџир Прстени Брза Врска Конектори Тротоарот Пресврт За Очила Анти-Изгубени Јаже

DEN 1.00

Пакет : околу 600 Парчиња / торба Големина : долга околу 23мм, широка 17мм, дебела 4,5 мм, внатрешен дијаметар : 1

Алатка од не'рѓосувачки челик Двоен сад мијалник, хонорарен комерцијален мијалник за ресторани со тапа и корпа за одводнување, погодна за кујна,
 • Новак

Алатка од не'рѓосувачки челик Двоен сад мијалник, хонорарен комерцијален мијалник за ресторани со тапа и корпа за одводнување, погодна за кујна,

DEN 1.00

Висококвалитетен не'рѓосувачки челик : Овој басен за мијалник во кујната е изработен од дебелина од 1,0мм

Рамка за рамка за рамка за чевли за чевли, чисти акрилни дисплеи, кревачи со три слоеви, решетка за малопродажба на мало и десерт столб
 • Новак

Рамка за рамка за рамка за чевли за чевли, чисти акрилни дисплеи, кревачи со три слоеви, решетка за малопродажба на мало и десерт столб

DEN 328.96

Лесно и погодно за употреба во секојдневниот живот или во продавница Специјално дизајниран за складира

Хаваи Тропски Луау Позадини 5х3фт Летна Плажа Палма Остава Деца Среќен Роденден Декорации Материјали Бебе Туш Фото Позадина Студио Реквизити Торта
 • Новак

Хаваи Тропски Луау Позадини 5х3фт Летна Плажа Палма Остава Деца Среќен Роденден Декорации Материјали Бебе Туш Фото Позадина Студио Реквизити Торта

DEN 115.20

1 Детали : * Големина : 5х3 стапки, 150 см (ширина) х 90 см (висина) Материјал : Полиестер Боја : како што се прика�