JHWSX Таблет Штанд Биро Столб 360 Ротација Мулти-Агол/Висина Прилагодлив Преклопен Држач Приклучок за 5-13, 9 Инчен Телефон Таблет Лаптоп

JHWSX Таблет Штанд Биро Столб 360 Ротација Мулти-Агол/Висина Прилагодлив Преклопен Држач Приклучок за 5-13, 9 Инчен Телефон Таблет

DEN 2.67

Достапност

Овој држач за ротирачки држач не само што може да ротира 360 степени туку и да го прилагоди погледот на аголот според вашите навики за користење за да ги задоволи сите ваши желби кога го користите Лаптопот За Таблети На Телефонот со овој лаптоп застанете на бирото Ротирачкиот Држач За Лаптоп За Вртливи Таблети е изработен од задебелена алуминиумска легура, има мазен раб што ве штити од гребење. Обезбедува високо цврсти и издржливи силиконски влошки за да обезбеди цврста врска со бирото и да го држи вашиот Таблет лаптоп стабилен на место, не грижете се за нишање и лизгање. Користењето Таблети лаптоп со држач може да избегне долгорочно свиткување и да развие добро работно држење, а со тоа да ја намали болката во рамото и вратот. Шупливата горна основа на лаптопот може ефикасно да ја исфрли топлината и да спречи прегревање на компјутерот. Овој држач за ротирачки држач не само што може да ротира 360 степени туку и да го прилагоди погледот на аголот според вашите навики за користење за да ги задоволи сите ваши желби кога го користите Лаптопот За Таблети На Телефонот со овој лаптоп застанете на бирото. Ротирачкиот Држач За Лаптоп За Вртливи Таблети е изработен од задебелена алуминиумска легура, има мазен раб што ве штити од гребење. Обезбедува високо цврсти и издржливи силиконски влошки за да обезбеди цврста врска со бирото и да го држи вашиот Таблет лаптоп стабилен на место, не грижете се за нишање и лизгање. Користењето Таблети лаптоп со држач може да избегне долгорочно свиткување и да развие добро работно држење, а со тоа да ја намали болката во рамото и вратот. Шупливата горна основа на лаптопот може ефикасно да ја исфрли топлината и да спречи прегревање на компјутерот.


За производот

Type:
Rotation Laptop Stand
Material:
Aluminum Alloy
Applicable scenarios:
Suit for 5-13.9 inch Phone Tablets and laptops.

Избор на клиент

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; Фитнес 1/4 јога мат Со Смешни Еднорог Јавањето Велосипед Печатење за Јога Пилатес &засилувач;
 • Новак

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; Фитнес 1/4 јога мат Со Смешни Еднорог Јавањето Велосипед Печатење за Јога Пилатес &засилувач;

DEN 1563.20

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Рамен соленост Рефрактометар со АТЦ, скала 0 ~ 28%, натриум хлорид, 0,2% резолуција со мерење на солена храна, индустрија со солена вода
 • Новак

Рамен соленост Рефрактометар со АТЦ, скала 0 ~ 28%, натриум хлорид, 0,2% резолуција со мерење на солена храна, индустрија со солена вода

DEN 1299.20

Опсег на скала : Соленост 0 ~ 28%, резолуција 0,2% Наменето за мерење на раствори со сол и саламура Идеално за

3 пат Контрола на табелата за контрола на допир сет од 2, затемнета ноќна ламба со сребрена метална база модерна ламба за кревети бела
 • Новак

3 пат Контрола на табелата за контрола на допир сет од 2, затемнета ноќна ламба со сребрена метална база модерна ламба за кревети бела

DEN 1.67

⭐ [Чувствителен дизајн на затемнување на допир] : Со вграден сензор за допир, ламбите за табели на допир �

Женски дуксери симпатични касаул модни џемпери џемпери дуксери трендовски отворено пуловер дуксери надвор од облеката со цртање
 • Новак

Женски дуксери симпатични касаул модни џемпери џемпери дуксери трендовски отворено пуловер дуксери надвор од облеката со цртање

DEN 0.33

100% полиестер Фуно ги постави хеланки жени со џебови тексас хеланки за жени од руно хеланки девојки хела�

Stobok 6 парчиња десктоп за отпадоци за играчки играчки играчки канцелариски отпадоци конзерви мали отпадни отпадоци пластични мини отпад
 • Новак

Stobok 6 парчиња десктоп за отпадоци за играчки играчки играчки канцелариски отпадоци конзерви мали отпадни отпадоци пластични мини отпад

DEN 0.33

Конзерви за ѓубре за Office Можете да ги направите поставените предмети поочигледни, но и поубави, да го ел�

Абаодам 2 парчиња Божиќни Капи Кадифни Божиќни Капи За Облекување Фестивалски Украси Материјали Што Се Користат За Славење На Божиќ
 • Новак

Абаодам 2 парчиња Божиќни Капи Кадифни Божиќни Капи За Облекување Фестивалски Украси Материјали Што Се Користат За Славење На Божиќ

DEN 0.67

Изработени од материјал, издржлив и, не бледнее и не деформација повеќе божиќна атмосфера за вашата до�

Комплет за алатка за очен на окулетот со рака на рачно притискање 3, со алатки за алатки за очила со 1500 парчиња окуланси за напојување
 • Новак

Комплет за алатка за очен на окулетот со рака на рачно притискање 3, со алатки за алатки за очила со 1500 парчиња окуланси за напојување

DEN 1.00

Надградени громити : Со надградени громити, оваа машина може да смести повеќе материјал, многу полесно д

25 Куки За Пакување Тавани, 2,9 Инчни Куки За Тавани За Висечки Растенија, Куки За Завртки Обложени Со Винил, Корпи За Цвеќиња, Чаши, Прибор, Светла
 • Новак

25 Куки За Пакување Тавани, 2,9 Инчни Куки За Тавани За Висечки Растенија, Куки За Завртки Обложени Со Винил, Корпи За Цвеќиња, Чаши, Прибор, Светла

DEN 0.67

▸Пакет Вклучуваат : 25 Пакет 2,9 Инчи црна винил обложени заврткаво таванот куки, неговата вкупна должина

Rbculf женски танцувачки сандали со ниски потпетици Сандали Фустани чевли Отворени пети плажа Обични чевли пумпа за пумпа за венчавки за
 • Новак

Rbculf женски танцувачки сандали со ниски потпетици Сандали Фустани чевли Отворени пети плажа Обични чевли пумпа за пумпа за венчавки за

DEN 183.84

Девојки од летни сандали Девојки направени во САД или увезени! ЛОГИСТИСКО ВРЕМЕ : 1015 дена; Забрзана логи�

Вавекмуз Симпатичен Држач За Пластична Кеса, Леопард,Дозер За Кеси За Намирници, Организатор На Торби За Пазарење, Подароци За Кујнски Декор
 • Новак

Вавекмуз Симпатичен Држач За Пластична Кеса, Леопард,Дозер За Кеси За Намирници, Организатор На Торби За Пазарење, Подароци За Кујнски Декор

DEN 2.33

Висок Квалитет И Издржлив : држачот за пластична кеса е изработен од меко и удобно платно, материјалот е

Нехомер Симпатична Шема На Кучиња Корги Голема Пречка За Перење Водоотпорна Облека Што Се Склопува Ја Попречува Корпата За Организатор
 • Новак

Нехомер Симпатична Шема На Кучиња Корги Голема Пречка За Перење Водоотпорна Облека Што Се Склопува Ја Попречува Корпата За Организатор

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Briskheat SDXKE, SDX дигитален PID контролер на температурата со термопар Type-K, 2M кабел за напојување и приклучок за тип-G во Велика Британија,
 • Новак

Briskheat SDXKE, SDX дигитален PID контролер на температурата со термопар Type-K, 2M кабел за напојување и приклучок за тип-G во Велика Британија,

DEN 953.60

Интерфејс со подлога со допир со 4 клуч Напредна контрола на PID Програмабилен за контрола на вклучување /

Рачно изработени со Љубов И Многу Налепници За Метеж, Налепница За Мал Бизнис, Рачно Изработена Деловна Налепница, Налепница За Пошта,
 • Новак

Рачно изработени со Љубов И Многу Налепници За Метеж, Налепница За Мал Бизнис, Рачно Изработена Деловна Налепница, Налепница За Пошта,

DEN 1.00

Смешен Дизајн : Нашиот Симпатичен мал бизнис ви Благодариме налепниците имаат атрактивен дизајн со сме�

6 компјутери акрилен дисплеј кревачи на чевли, чиста малопродажба на столот за малопродажба, во форма на полица за играчки за козметика
 • Новак

6 компјутери акрилен дисплеј кревачи на чевли, чиста малопродажба на столот за малопродажба, во форма на полица за играчки за козметика

DEN 1027.20

Покажете го Riser Акрилен кревач дисплеј за прикажување на вашата колекција, колекција на стакло, стаклен�