Muxlab HDMI ДО USB 3.0 Видео Снимање &засилувач; Streamer

Muxlab HDMI ДО USB 3.0 Видео Снимање &засилувач; Streamer

DEN 959.20

Достапност

HDMI ДО USB 30 Видео Снимање И Стример-USB 3.0 До Кабел (Домаќин На Уред) - 5vdc Напојување - Mux Lab 2 Година Ограничена Гаранција. Снимајте видео до 4 K/60 и проследете ПРЕКУ USB 3.0 на КОМПЈУТЕР до 1080p/60. Поддржува намалување ОД 4 K/60 на 1080p/60. HDMI Јамка Надвор порта за да се поврзете на екранот.0 Видео Снимање И Стример-USB 3.0 До Кабел (Домаќин На Уред) - 5vdc Напојување - Mux Lab 2 Година Ограничена Гаранција. Снимајте видео до 4 K/60 и проследете ПРЕКУ USB 3.0 на КОМПЈУТЕР до 1080p/60. Поддржува намалување ОД 4 K/60 на 1080p/60. HDMI Јамка Надвор порта за да се поврзете на екранот.0 Видео Снимање И Streamer (500467) му овозможува на корисникот да снима од hdmi видео извори на КОМПЈУТЕР преку USB 3. Единицата поддржува HDMI во пристаништето за Изворот и HDMI Јамка За монитор. 500467 е способен да се поврзе СО извор 4 K/60 и ќе пренесува до 1080p/60 преку USB 3.0 портата на КОМПЈУТЕР или сличен уред за снимање и/или испраќање на видеото до радиодифузна услуга како Што Се You Tube, Facebook и други радиодифузни услуги. Уредот е компатибилен Со OBS Студио, AMCap, итн.


За производот

Избор на клиент

АЛИТОВЕ Розова Неонски Светла Лента За Декор На Ѕид Во Спалната Соба Прилагодени Неонски Знаци Соба за Игри 16,4 стапки Затемнето Јаже Светло
 • Новак

АЛИТОВЕ Розова Неонски Светла Лента За Декор На Ѕид Во Спалната Соба Прилагодени Неонски Знаци Соба за Игри 16,4 стапки Затемнето Јаже Светло

DEN 3.00

€Неонски LED Лента Светла Q многу личи на неонски, но без потреба од трансформатори, стаклени цевки, инерт

DEYYA Бели Цвеќиња Шема Морнарица Позадина Корпи За Перење Попречуваат Високи Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња
 • Новак

DEYYA Бели Цвеќиња Шема Морнарица Позадина Корпи За Перење Попречуваат Високи Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

DEN 527.84

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Абаодам свинче банкарски девојки керамика свинче банка за животни пари цртана банка банка банка банка заштеда тенџере за свињи фигура
 • Новак

Абаодам свинче банкарски девојки керамика свинче банка за животни пари цртана банка банка банка банка заштеда тенџере за свињи фигура

DEN 3.33

?? кутија за пари за свињи ?? Светла боја и симпатична дизајн на форма на свиња, децата ќе го сакаат тоа ?? п�

Adpan женски дневно пролет Бохо печатење o врат резервоарот врвови со кратки ракави кошули за вежбање случајни лабави жени долга модна кошула
 • Новак

Adpan женски дневно пролет Бохо печатење o врат резервоарот врвови со кратки ракави кошули за вежбање случајни лабави жени долга модна кошула

DEN 467.20

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

ЕИДКГД 4-23 Парчиња Професионален Ножици За Нокти За Сечење Ножици Поставете Нерѓосувачки Челик Орел Кука Пренослив Маникир Ноктите
 • Новак

ЕИДКГД 4-23 Парчиња Професионален Ножици За Нокти За Сечење Ножици Поставете Нерѓосувачки Челик Орел Кука Пренослив Маникир Ноктите

DEN 1.33

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Подароци за oyefly за мајки татковци, дрвен фамилен роденденски потсетник календар табла Декоративен роденденски проследувач Плакета wallид што
 • Новак

Подароци за oyefly за мајки татковци, дрвен фамилен роденденски потсетник календар табла Декоративен роденденски проследувач Плакета wallид што

DEN 159.84

Она што го добивате : 1 x календар за дрво, виси плакета, 1 x трајно јаже од коноп, дрвени кругови од 50x, дрвен

Meixisue црна модерна спутник лустер тавански светлосни тела, 6-светли индустриски метални полу-светло за плафонирање на таванот за
 • Новак

Meixisue црна модерна спутник лустер тавански светлосни тела, 6-светли индустриски метални полу-светло за плафонирање на таванот за

DEN 400.00

Дизајн : Овој модерен лустер на Спутник е целосно во согласност со современите луѓе за модерни концепт�

ЧАНТА За Ручек ЧАНТА За Ручек Алпака Двојка Во Љубовна Кутија Изолирана Торба Отпорна На Истекување Термички Ладилник Вреќа Со Храна
 • Новак

ЧАНТА За Ручек ЧАНТА За Ручек Алпака Двојка Во Љубовна Кутија Изолирана Торба Отпорна На Истекување Термички Ладилник Вреќа Со Храна

DEN 1.67

ИЗДРЖЛИВ многу е погоден за возрасни жени и мажи, работа, спорт, излети, кампување и патување Отпорен на �

висесани Камуфлажа Голема Торба За Перење Склопувачка Оксфордска Ткаенина За Перење Попречува Преклоплива Пренослива Корпа За Перење
 • Новак

висесани Камуфлажа Голема Торба За Перење Склопувачка Оксфордска Ткаенина За Перење Попречува Преклоплива Пренослива Корпа За Перење

DEN 391.68

ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА ОД 600Д ОКСФОРДИзработена од тешка двослојна Ткаенина Од 600д Оксфорд Со водоотпорна ј

Сименс 52sc6gv Тежок Клуч Управуван Прекинувач За Селектор, Вода И Масло Цврсто, 3 Позиции, Моментално Враќање На Пружината Од Лево И Десно
 • Новак

Сименс 52sc6gv Тежок Клуч Управуван Прекинувач За Селектор, Вода И Масло Цврсто, 3 Позиции, Моментално Враќање На Пружината Од Лево И Десно

DEN 1670.72

3позиција, прекинувач за селектор со клуч за моментално работење, лево и десно враќање на пружината За у�

ВИЛКАСЕ Жица Конектори Комплет Жица Конектори Комплет 12 парчиња Терминал Блок Завртка Терминал Блок Електричен Конектор Блокови
 • Новак

ВИЛКАСЕ Жица Конектори Комплет Жица Конектори Комплет 12 парчиња Терминал Блок Завртка Терминал Блок Електричен Конектор Блокови

DEN 1529.60

Бакар Бакар Кабинетот Жица Завртка ова е бакар земјата бар ( JDG A2 ) во собата, вклучувајќи 4 парчиња, и со з

Челична цевка 9мм кардон челична цевка 1/2 Беспрекорна челична цевка 1/4 челична цевка 5мм метална цевка тркалезна цевка 4мм челични цевки 1inch
 • Новак

Челична цевка 9мм кардон челична цевка 1/2 Беспрекорна челична цевка 1/4 челична цевка 5мм метална цевка тркалезна цевка 4мм челични цевки 1inch

DEN 1.33

1 Големина на снабдување со цевки од картон од челик : Надворешен дијаметар 0,5мм720мм Дебелина на wallидот 0,1

Костими за капење за капење за капење за жени, за жени, бикини поставени лабави вклопени цветни печатени две парчиња костуми за капење
 • Новак

Костими за капење за капење за капење за жени, за жени, бикини поставени лабави вклопени цветни печатени две парчиња костуми за капење

DEN 1.33

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го