Х-ДРИ Гумена Рачка Хоризонтален Тип Брзо Ослободување 500 фунти Капацитет Менгеме (манија де Гома Типо Хоризонтална Либерацион Рапида Капацидад де 500 фунти Менгеме ?

Х-ДРИ Гумена Рачка Хоризонтален Тип Брзо Ослободување 500 фунти Капацитет Менгеме (манија де Гома Типо Хоризонтална Либерацион Рапида Капацидад

DEN 564.80

Достапност

Brh-203-P модел, хоризонтален тип менувач стегач, 58 степен рачка отворање агол, 85 степен бар отворен агол, 227kg држење капацитет Стегач за држење на страничната монтажа, кратка лента, прирабничка основа. Најсоодветен за брзо држење на лим или плочки, за работа на машината, заварување, мувла, електронска опрема, итн поле. За време на стегање, рачката се контролира за да се спречи влијанието врз функционирањето поради страничен удар.(Дуранте ла сујекион, ла паланка се контрола пара евитар ел импакто енвел фунионамиенто дебидо ал емпује странично. Гумена рачка за покривање за лесно, безбедно и удобно ракување.(Кубиерта де гома пара уна операцион факил, сегура и комода. Brh-203-P модел, хоризонтален тип менувач стегач, 58 степен рачка отворање агол, 85 степен бар отворен агол, 227kg држење капацитет. Стегач за држење на страничната монтажа, кратка лента, прирабничка основа. Најсоодветен за брзо држење на лим или плочки, за работа на машината, заварување, мувла, електронска опрема, итн поле. За време на стегање, рачката се контролира за да се спречи влијанието врз функционирањето поради страничен удар.(Дуранте ла сујекион, ла паланка се контрола пара евитар ел импакто енвел фунионамиенто дебидо ал емпује странично. Гумена рачка за покривање за лесно, безбедно и удобно ракување.(Кубиерта де гома пара уна операцион факил, сегура и комода. Гумена Рачка Хоризонтален Тип Брзо Ослободување 500 фунти Капацитет Менувач Стегач1. Brh-203-P модел, хоризонтален тип менувач стегач, 58 степен рачка отворање агол, 85 степен бар отворен агол, 227kg држење капацитет. Стегач за држење на страничната монтажа, кратка лента, прирабничка основа. Најсоодветен за брзо држење на лим или плочки, за работа на машината, заварување, мувла, електронска опрема, итн поле. За време на стегање, рачката се контролира за да се спречи влијанието врз функционирањето поради страничен удар.


За производот

Product Name:
Toggle Clamp
Weight:
409g
Model No.:
BRH-203-P
Material:
Metal, Rubber
Color:
Silver Tone, Red
Capacity:
500lbs / 227kg
Handle Opening Angle:
58 Degree
Bar Opening Angle:
85 Degree
Overall Size:
18 x 10 x 4.6cm / 7.09-inch x 4-inch x 1.81-inch(L*W*H)
Hole Size:
7mm / 0.28-inch
Hole Center Distance:
4 x 2.8mm / 1.6-inch x 1.1-inch(L*W)
Screw Thread Dia.:
8mm / 0.31-inch
Package Content:
1 x Toggle Clamp
Description in Spanish:
Manija de goma Tipo horizontal Liberación rápida Capacidad de 500 lbs Toggle Clamp:
Modelo BRH-203-P, abrazadera de palanca de tipo horizontal, ángulo de apertura del asa de 58 grados, ángulo de apertura de la barra de 85 grados, capacidad de retención de 227 kg.:
Abrazadera de sujeción lateral, barra corta, base bridada.:
Más adecuado para sujetar rápidamente chapas metálicas o de circuitos, para el funcionamiento de máquinas, moldes, montaje de equipos electrónicos, etc.:
Durante la sujeción, la palanca se controla para evitar el impacto en el funcionamiento debido al empuje lateral.:
Cubierta de goma para una operación fácil, segura y cómoda.:

Избор на клиент

Дмуниз Цврст Под Фиоки За Организатор На Кабинетот За Складирање На Мијалник, 2 Нивоа Лизгајте Ја Лизгачката Полица Повеќекратна Употреба За
 • Новак

Дмуниз Цврст Под Фиоки За Организатор На Кабинетот За Складирање На Мијалник, 2 Нивоа Лизгајте Ја Лизгачката Полица Повеќекратна Употреба За

DEN 291.20

ФЛЕКСИБИЛНО СКЛАДИРАЊЕ : за разлика од другите производи, складирањето под мијалник е пофлексибилно До�

Mxjcc Професионален Електричен Острилка За Ножеви со 100-Проценти Дијамантски Абразиви И Прецизни Аголни Водичи за Прав раб И Назабени
 • Новак

Mxjcc Професионален Електричен Острилка За Ножеви со 100-Проценти Дијамантски Абразиви И Прецизни Аголни Водичи за Прав раб И Назабени

DEN 1336.00

[ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ]комбинацијата на ЕКОЛОШКИ СТОМАЧНИ ГУМИ и висококвалитетен материјал од нерѓосувачки

Скон начин На живот - Миси 10x/1x Лично Компактно Стаклено Огледало-Силно зголемување ОД 10X и традиционално огледало ОД 1X, целосно отворање
 • Новак

Скон начин На живот - Миси 10x/1x Лично Компактно Стаклено Огледало-Силно зголемување ОД 10X и традиционално огледало ОД 1X, целосно отворање

DEN 2.67

Оптичките стаклени огледала без изобличување имаат силно зголемување ОД 10 X и традиционално 1x Огледало

Електрична Кутија За Ручек, Греење Кутија За Ручек Грејач За Ручек Пренослив Пренослив Загреан Кутија За Ручек Загреана Кутија За Ручек
 • Новак

Електрична Кутија За Ручек, Греење Кутија За Ручек Грејач За Ручек Пренослив Пренослив Загреан Кутија За Ручек Загреана Кутија За Ручек

DEN 1.00

●Материјал За Одделение за храна : Нашата Електрична Кутија за Ручек За Готвење е изработена од пп мате�

Ксих градинарски прскалки за наводнување 90 степени со низок притисок во облик на низок притисок во облик на атомизирање на млазницата
 • Новак

Ксих градинарски прскалки за наводнување 90 степени со низок притисок во облик на низок притисок во облик на атомизирање на млазницата

DEN 0.67

Попрскач на црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отво

СОЛУСТ Прилагодено Јаже Прилагодено Јаже Прилагодено Јаже 2 парчиња Рамнотежа 3 Сет Со Ремен За Ремен Сива Црна Бела Фотографија Видео
 • Новак

СОЛУСТ Прилагодено Јаже Прилагодено Јаже Прилагодено Јаже 2 парчиња Рамнотежа 3 Сет Со Ремен За Ремен Сива Црна Бела Фотографија Видео

DEN 1440.00

Белите картони треба да го дефинираат балансот на белата боја, кога снимате на отворено, користете црни

Црна Моќ Африканско Знаме Дво-пати Алатка Организаторот Држач Џеб Мултифункционален Крпа Преклопен Пренослив Алатка Торба Поштенски Околу
 • Новак

Црна Моќ Африканско Знаме Дво-пати Алатка Организаторот Држач Џеб Мултифункционален Крпа Преклопен Пренослив Алатка Торба Поштенски Околу

DEN 2.00

Полиестерски материјал Патент Околу двопреклопен дизајн, пренослив, цврста структура, издржлив Мал и п�

АБАОДАМ бела ароматерапија забава за патувања за сегашни декор за бања свадба восок вечера соја роденден убава маса преносни свеќи чај
 • Новак

АБАОДАМ бела ароматерапија забава за патувања за сегашни декор за бања свадба восок вечера соја роденден убава маса преносни свеќи чај

DEN 0.33

Свеќа за миризливи чајни светла : Компактна големина, но долготрајното горење може да го намали вашиот с

Вајуто 2 парчиња Вселенски Астронаут Вселенски Летала Декорација На Аквариум Астронаут Пејзаж Десктоп Резервоар За Риби Декор Вселенски
 • Новак

Вајуто 2 парчиња Вселенски Астронаут Вселенски Летала Декорација На Аквариум Астронаут Пејзаж Десктоп Резервоар За Риби Декор Вселенски

DEN 255.68

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : декорацијата на астронаутот и вселенскиот брод се изработени од издржлива смола, п

Гарвалон ткаена корпа за складирање Десктоп ѓубре може гроздобер домашен декор ратан ѓубре може да може да се работи за отпадоци
 • Новак

Гарвалон ткаена корпа за складирање Десктоп ѓубре може гроздобер домашен декор ратан ѓубре може да може да се работи за отпадоци

DEN 375.84

Носител на отпад од ратан? Вода хиацинт корпа изработена од примарен и природен материјал, тоа е природе

Восок Спа Чизми Парафин Восок Бања Чизми, Парафин Термални Парафински Бањи Жени Парафин Загреан Нога Спа Облоги Рефил Нозе Покрие
 • Новак

Восок Спа Чизми Парафин Восок Бања Чизми, Парафин Термални Парафински Бањи Жени Парафин Загреан Нога Спа Облоги Рефил Нозе Покрие

DEN 3.00

Парафински Термички Третман Мека Ткаенина За Влакненца : парафинските восочни чизми се изработени од о

ЈАТМИНГ лекување кристален слон фигурин декор десктоп, рачен врежан опалит камен фенг шуи животински статуа за домашна канцеларија
 • Новак

ЈАТМИНГ лекување кристален слон фигурин декор десктоп, рачен врежан опалит камен фенг шуи животински статуа за домашна канцеларија

DEN 199.84

Статуа на врежан камен слон статуа : Оваа животинска фигура е рачно врежана од опалитниот камен во форма

Креативна пепелска дрво од не'рѓосувачки челик ветровизорен пепел со капакот, облик на НЛО, што се користи за дома/отворено/бар/канцеларија/хотел/пикник/декорација
 • Новак

Креативна пепелска дрво од не'рѓосувачки челик ветровизорен пепел со капакот, облик на НЛО, што се користи за дома/отворено/бар/канцеларија/хотел/пикник/декорација

DEN 356.80

Основата на пепелта стабилна, и може да спречи пепелта да падне дури и под силни ветрови Пеперката ќе ви

Трсдре Модерна Столна Ламба, Ноќна Столна Ламба Со Шуплива Метална Абажурка, Модерна Индустриска Ламба За Ноќна Маса Со Дрвена Основа за
 • Новак

Трсдре Модерна Столна Ламба, Ноќна Столна Ламба Со Шуплива Метална Абажурка, Модерна Индустриска Ламба За Ноќна Маса Со Дрвена Основа за

DEN 431.84

●Минималистички Дизајн●Едноставен метален кафез со дрвена основа,природа и романтичен, лесен за усог�

1 парчиња Тркало За Полирање На Размавта Неткаен Подлога за Чистење 5 /125мм М14 Тркало За Мелење Диск Од Најлонски Влакна 20мм Дебелина
 • Новак

1 парчиња Тркало За Полирање На Размавта Неткаен Подлога за Чистење 5 /125мм М14 Тркало За Мелење Диск Од Најлонски Влакна 20мм Дебелина

DEN 1545.60

1pc Размавта Полирање Тркало Неткаен Чистење Рампа 5 " / 125mm М14 Мелење Тркало Најлон Влакна Диск 20mm дебелин

Пакет: Beamnova 1500lbs Електричен Дигалка Комплет со 4.92 Ft Далечински Управувач + Рачна Количка за јас - Зрак 1-Тон Капацитет За Полнење, Надградена
 • Новак

Пакет: Beamnova 1500lbs Електричен Дигалка Комплет со 4.92 Ft Далечински Управувач + Рачна Количка за јас - Зрак 1-Тон Капацитет За Полнење, Надградена

DEN 0.67

Комплет За Електричен Дигалка BEAMNOVA 1500lbs Со Далечински Управувач од 4,92 Стапки + Рачна Количка За капаците