Алегро Индустрии 9513 Аксијален Вентилатор Наизменична Струја

Алегро Индустрии 9513 Аксијален Вентилатор Наизменична Струја

DEN 2.00

Достапност

Епоксиден прав обложен во портокал 120В АЦ, 60хз Единечна Фаза. 3200 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Полипропилен засилен со стакло (ППГ) вентилатор со шест сечила со алуминиумски центар. Епоксиден прав обложен во портокал. 120В АЦ, 60хз Единечна Фаза. 3200 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Полипропилен засилен со стакло (ППГ) вентилатор со шест сечила со алуминиумски центар. Висок излез од компактен аксијален вентилатор, дизајниран за лесна употреба и складирање без жртвување на протокот на воздух. Аксијалниот Вентилатор на алегро е сертифициран НА АДС Спб Ц22. Испорака на воздух е сертифициран CEESI.


За производот

Избор на клиент

Држач ЗА Ѕид Од НЕРЃОСУВАЧКИ Челик За Повеќето 26-55 Инчи Рамни Заоблени Телевизори, Држач За Ѕид НА Тв До 30 КИЛОГРАМИ Прилагодлива
 • Новак

Држач ЗА Ѕид Од НЕРЃОСУВАЧКИ Челик За Повеќето 26-55 Инчи Рамни Заоблени Телевизори, Држач За Ѕид НА Тв До 30 КИЛОГРАМИ Прилагодлива

DEN 1596.80

НИВО ВО СЕКОЕ време : Лесно прилагодете ги нивоата, дури и по инсталацијата, контролирајте Специјален incl

Клипер за нокти и Датотека Од Нерѓосувачки Челик Нокти Нокти Нокти Датотека За Нокти За Постари Лица, Возрасни Продолжена Силиконска
 • Новак

Клипер за нокти и Датотека Од Нерѓосувачки Челик Нокти Нокти Нокти Датотека За Нокти За Постари Лица, Возрасни Продолжена Силиконска

DEN 79.84

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : производот вклучува машинки за нокти и датотеки за нокти со извонредно пакување ку

Fafeicy Pcb Вежба Битови Во Собата, 1. 12mm10pcs Микро Вежба Малку Во Собата Фиксна Директно Стебло Тешко Легура Коло Вежба Малку, За Коло Одбори,
 • Новак

Fafeicy Pcb Вежба Битови Во Собата, 1. 12mm10pcs Микро Вежба Малку Во Собата Фиксна Директно Стебло Тешко Легура Коло Вежба Малку, За Коло Одбори,

DEN 154.56

Ова директно стебло има висококвалитетно пакување со пластични касети, лесно за носење, силна заштита и

Торба за појас За Жени Фани Пакет Чанти За Вкрстено Тело За Жени Модни Пакувања За Половината Со Прилагодливи Подароци За Ремени
 • Новак

Торба за појас За Жени Фани Пакет Чанти За Вкрстено Тело За Жени Модни Пакувања За Половината Со Прилагодливи Подароци За Ремени

DEN 159.84

Висококвалитетен материјал : Модните пакувања за половината се изработени од висококвалитетна полиест

Ковчег Лажни Нокти Долг Балет Полн Капак Притиснете На Ноктите 24 Парчиња француска Полумесечина Совет За Уметност за Нокти Со Кутија
 • Новак

Ковчег Лажни Нокти Долг Балет Полн Капак Притиснете На Ноктите 24 Парчиња француска Полумесечина Совет За Уметност за Нокти Со Кутија

DEN 111.84

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има

2 парчиња Матрица Со Права Линија со 2 Дрвени Маркери, Шаблон За Пишување, Владетели За Цртање, Владеење На Шаблон Колеџ, Матрица За Цртање
 • Новак

2 парчиња Матрица Со Права Линија со 2 Дрвени Маркери, Шаблон За Пишување, Владетели За Цртање, Владеење На Шаблон Колеџ, Матрица За Цртање

DEN 1.33

Ја вистинската големина овој владетел за цртање може да нацрта 30 прави линии со растојание од 9 мм, а гол�

2023 година Нова лична флекс торба, ранец на страничен крст, модна анти-крадечка тенок вреќа за прашка, мултифункционална торба за рамо.
 • Новак

2023 година Нова лична флекс торба, ранец на страничен крст, модна анти-крадечка тенок вреќа за прашка, мултифункционална торба за рамо.

DEN 2.00

【Чувајте ги вашите вредни најважни работи безбедни】 Личната торба Flex е вашата дневна торба за носење, �

Денсо 4006 Свеќичка
 • Новак

Денсо 4006 Свеќичка

DEN 2.33

Денсо # 4006 Денсо Традиционален Никел Свеќичка ЗАБЕЛЕШКА : Приклучокот има навојна терминална обетка и н�

Изолирано шише Со Вода, 500мл Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Двоен Ѕид Преносно Вакуумско Изолирано Шише За Училиште Дома
 • Новак

Изолирано шише Со Вода, 500мл Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Двоен Ѕид Преносно Вакуумско Изолирано Шише За Училиште Дома

DEN 1.67

●Материјал Од нерѓосувачки Челик ● Изработен од нерѓосувачки челик 304 од нерѓосувачки челик и силикон�

ДРЖАЧ ЗА Држач ЗА Ѕид ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик За Повеќето 32-60 Инчи Рамни Заоблени Телевизори, ДРЖАЧ ЗА Монтирање На Тв Ѕид До 35кг Прилагодлива
 • Новак

ДРЖАЧ ЗА Држач ЗА Ѕид ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик За Повеќето 32-60 Инчи Рамни Заоблени Телевизори, ДРЖАЧ ЗА Монтирање На Тв Ѕид До 35кг Прилагодлива

DEN 1.67

Монтирањето на ѕидот на ТВ го прави гледањето пофлексибилно : за да ја намалите тенденцијата за отсјај, �

JOYIN 20 компјутери Ноќта на вештерките ветер на играчки Асортиман скокајќи попер за забави за забави, третирајте ги торбите за полнење
 • Новак

JOYIN 20 компјутери Ноќта на вештерките ветер на играчки Асортиман скокајќи попер за забави за забави, третирајте ги торбите за полнење

DEN 0.67

Пакет за супер вредност Нашите играчки за скокање на попер доаѓаат на 20 парчиња со разни попер 8 + Windup 12 д�

ЈИЗБАП Тежини На Тркалата Црна 1/4оз, 72 мл/Кутија, 288 парчиња, Со Силно Црно Лепило. 0,25 Унца Стап На Тежини На Тркала За Автомобили, Камиони,
 • Новак

ЈИЗБАП Тежини На Тркалата Црна 1/4оз, 72 мл/Кутија, 288 парчиња, Со Силно Црно Лепило. 0,25 Унца Стап На Тежини На Тркала За Автомобили, Камиони,

DEN 287.84

Спецификации : Црна 1 / 4оз Сегменти 12 Сегменти по Лента 24 ленти По Кутија Вкупна Тежина = 72 мл (4,5 фунти) Оло

Скали, три-чекори за алуминиумска легура на алуминиумска легура, столче за столче, безбедност на скалила што не се лизга, за да се скрати Стиплдер
 • Новак

Скали, три-чекори за алуминиумска легура на алуминиумска легура, столче за столче, безбедност на скалила што не се лизга, за да се скрати Стиплдер

DEN 1.00

Големина на скалила со три чекори : 42 * 68 * 68cm Педал против лизгање, проширена и густа педала за алуминиумс

Плазма Машина, Пулс ТИГ Заварувач, Стап Заварувач - Плазма Машина Заварувач Комбо 40амп Плазма Сечење, 180а Лак/ММА/Пулс ТИГ Заварување Двоен Напон
 • Новак

Плазма Машина, Пулс ТИГ Заварувач, Стап Заварувач - Плазма Машина Заварувач Комбо 40амп Плазма Сечење, 180а Лак/ММА/Пулс ТИГ Заварување Двоен Напон

DEN 4304.00

Новиот Дигитален Панел Е Полесен за Ракување Се додава заварување со пулс ТИГ, што е многу пријателско з

Миер Менс Изолирана Кутија За Ручек, Ладилници За Торби За Ручек Со Двојна Преграда Со Ремен За Рамо За Мажи Жени Возрасни На Канцелариска
 • Новак

Миер Менс Изолирана Кутија За Ручек, Ладилници За Торби За Ручек Со Двојна Преграда Со Ремен За Рамо За Мажи Жени Возрасни На Канцелариска

DEN 415.84

●Двокатна Торба За Ручек За Мажи€карактеристики на машка кутија за ручек со два изолирани делови што в

Нови 8 Монистра Гуа Ша Масажа Стап Карбонизирано Дрво Назад Тело Меридијан Гуа Ша Терапија Стап Мускулна Релаксација Акупунктура Масажер
 • Новак

Нови 8 Монистра Гуа Ша Масажа Стап Карбонизирано Дрво Назад Тело Меридијан Гуа Ша Терапија Стап Мускулна Релаксација Акупунктура Масажер

DEN 0.33

Нови 8 Монистра Гуа Ша Масажа Стап Карбонизирано Дрво Назад Тело Меридијан Гуа Ша Терапија Стап Мускулн�