Амир најновата 7,48 инчи сензор за движење на таванот, светло за таванот со батерија, светло од 300lm движење за движење за спални бањи, скали ходници, подруми гаражни пл

Амир најновата 7,48 инчи сензор за движење на таванот, светло за таванот со батерија, светло од 300lm движење за движење за спални бањи,

DEN 1.33

Достапност

Најновата верзија - Три ефективни режими - Со 10 години расклопување на податоците за електронска светлина и поправка, нашите техничари повторно ја инженерираа нашата ноќна светлина Оваа таванска светлина обезбедува три режими на осветлување (On-Off-Auto). Автоматско : Автоматско вклучување Кога се открие движење, автоматско исклучување по 20 секунди без откриено движење. (Чувствителност : 18ft/ 5,5м). На : Работни режими, светлината е секогаш вклучена. Три нивоа на прилагодување на осветленоста-прекинувач „1-2-3“ : Прилагодете ја осветленоста 25%-50%-100% . Енергетска ефикасна светлина со напојување со батерии - напојувана од 4 алкални батерии на Д -клетки (не вклучува), осветлување од 300lm, постојана максимална осветленост 10 H. Идеална светлина на сензорот за движење за дома-Вградена 120 светли и долгогодишни LED диоди SMD2835, кои можат да се шират во сите правци со осветленост до 300lm, осигурувајќи дека нема да патувате во темница и да ги заштитите вашите најблиски и деца од темнината и стравот во близина на дома. Лесен за инсталирање и разни прилики на апликација - не се потребни жици, лесни за инсталирање. Совршен за спални соби, бањи, скали, ходници, работилници, подруми, влезови во гаража, покриви, влезови, плакари, панталони, скали, барака, тремови и простории за складирање. Најновата верзија - Три ефективни режими - Со 10 години расклопување на податоците за електронска светлина и поправка, нашите техничари повторно ја инженерираа нашата ноќна светлина. Оваа таванска светлина обезбедува три режими на осветлување (On-Off-Auto). Автоматско : Автоматско вклучување Кога се открие движење, автоматско исклучување по 20 секунди без откриено движење.


За производот

Избор на клиент

Akенски Akенски симпатични ирваси за Божиќни печати за Божиќ, трендовски салон, екипаж, обичен блуза пулвер, кошули со долги ракави
 • Новак

Akенски Akенски симпатични ирваси за Божиќни печати за Божиќ, трендовски салон, екипаж, обичен блуза пулвер, кошули со долги ракави

DEN 58.08

100% полиестер Направени во САД или увезени 712 дена испорака Почитувана кралица Ве молиме проверете ја на�

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг, Пастелно
 • Новак

3 Нивоа Десерт Штанд Cupcake Овошје Плоча Пластични Служат Држач За Прикажување За Свадба Роденден Бебе Туш Чај Партија Украси Круг, Пастелно

DEN 591.84

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Урбаниста Феникс соларна хибридна активна бучава Откажување безжични уши со бесконечно време на игра, слушалки за уво на Bluetooth повеќе, за
 • Новак

Урбаниста Феникс соларна хибридна активна бучава Откажување безжични уши со бесконечно време на игра, слушалки за уво на Bluetooth повеќе, за

DEN 1.33

Бескрајно полнење : Отклучете ја моќта на Сонцето со Урбаниста Феникс, првите безжични слушалки во свет�

Бхуи Слива Цвет Шема Злато Керамички Ѓумбир Тегла Цветни Порцелански Храм Тегла Вазна Голем Со Капак, Гроздобер Декоративна Тегла
 • Новак

Бхуи Слива Цвет Шема Злато Керамички Ѓумбир Тегла Цветни Порцелански Храм Тегла Вазна Голем Со Капак, Гроздобер Декоративна Тегла

DEN 4124.16

Висококвалитетните керамички материјали доаѓаат од Џингдежен, Кина Исклучителните обрасци на цвет од �

Бестонзон Силиконски Прибор Силиконски Душек за Сушење од 2 Садови За Чување Вода Сад За Сушење Решетка За Садови За Садови Фиока За Одводнување
 • Новак

Бестонзон Силиконски Прибор Силиконски Душек за Сушење од 2 Садови За Чување Вода Сад За Сушење Решетка За Садови За Садови Фиока За Одводнување

DEN 262.56

ПОДЛОГА за СУШЕЊЕ САДОВИ Изработени од пластични материјали, издржливи и прилично практични, имаат дол�

АЛАЗА Хамбургер Плескавица Печати Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица, 1 Парче
 • Новак

АЛАЗА Хамбургер Плескавица Печати Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица, 1 Парче

DEN 1.67

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

Акфриегјкс Комплет За Алат За Домашна Надворешна Опрема Водоотпорна Кутија Надворешна Запечатена Кутија Пластични Отпорни На Удари Водоотпорна
 • Новак

Акфриегјкс Комплет За Алат За Домашна Надворешна Опрема Водоотпорна Кутија Надворешна Запечатена Кутија Пластични Отпорни На Удари Водоотпорна

DEN 249.60

Пластичната обвивка обезбедува сигурно складирање на алатот и удобна преносливост ●Цврст пластичен м�

Делови за алат 6 парчиња/комплет Електрична Вежба Четка За Чистење Подлога За Чистење Електричен Алат За Чистење Софа Поден Тепих
 • Новак

Делови за алат 6 парчиња/комплет Електрична Вежба Четка За Чистење Подлога За Чистење Електричен Алат За Чистење Софа Поден Тепих

DEN 3.00

Пакетот Вклучува : 1*завртка за Лепење 1*бела подлога за чистење 1*Црвена подлога за чистење 1*Сина подлога

Божиќни Украси на отворено-Банер За Божиќна Декорација-Екстра Голема Големина 71 х12 Виси Среќен Божиќ Среќна Нова Година Трем Знак За
 • Новак

Божиќни Украси на отворено-Банер За Божиќна Декорација-Екстра Голема Големина 71 х12 Виси Среќен Божиќ Среќна Нова Година Трем Знак За

DEN 127.84

Полиестер Вистински Среќен Божиќен Банер За Дома : овие светли, шарени весели БОЖИЌНИ банери се совршен

Nokmopo маички за жени графички смешни модни модни модни цветни цветни отпечатоци од рамената на средниот дел на половината Елегантен врв
 • Новак

Nokmopo маички за жени графички смешни модни модни модни цветни цветни отпечатоци од рамената на средниот дел на половината Елегантен врв

DEN 3.33

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Кошули за модни копче за жени Лабава фитинг; Стилски високо ниско

20х10фт Животни Фотографија Позадини Шума Позадина Цртан Филм Сафари Парк Зоолошката Градина Зелен Лист Џунгла Шумски Животни Позадини За
 • Новак

20х10фт Животни Фотографија Позадини Шума Позадина Цртан Филм Сафари Парк Зоолошката Градина Зелен Лист Џунгла Шумски Животни Позадини За

DEN 3328.00

Големина : 20х10фт (широк 600см со висина од 300см) Материјал : памук и полиестер направени во мека ткаенина Ка

4.25 КТ црвен бурмански спиннел природен заздравувачки кристал лабав скапоцен камен за јога, декорација, полирање, треперење, заздравување
 • Новак

4.25 КТ црвен бурмански спиннел природен заздравувачки кристал лабав скапоцен камен за јога, декорација, полирање, треперење, заздравување

DEN 3.00

Црвениот спинел, познат и како „Спинел Руби скапоцен камен“, е длабока црвена боја сорта на спинел што �

Позитивни цитати Дрво знак Охрабрување Цитат христијански изрека кафе лекува Исус заштедува ретро wallид што виси уметност дрвена плакета
 • Новак

Позитивни цитати Дрво знак Охрабрување Цитат христијански изрека кафе лекува Исус заштедува ретро wallид што виси уметност дрвена плакета

DEN 3.33

✔ Features : Овој декоративен знак за дрво е сигурен дека ќе ви го осветли денот ✔ Достание за испорака : Нап�

Тофику 10 Парчиња Божиќен Декор Свадбен Бележник Свадбена Декорација Дрвен Фото Клип Бележник Клип Штипки За Хартија Облека Фото Клипови Прекрасен
 • Новак

Тофику 10 Парчиња Божиќен Декор Свадбен Бележник Свадбена Декорација Дрвен Фото Клип Бележник Клип Штипки За Хартија Облека Фото Клипови Прекрасен

DEN 0.33

Дрво Клипови Облека : Мини Занает Штипки Крпа Фото Виси Пролет Клипови, Погоден За сите видови на прилик�

Вазни Ѓумбир Тегла Дома Керамички Храм Тегла Со Капак Традиционална Декоративна Вазна Кинески Керамички Прободен Фенер Убава Врежана Решетка
 • Новак

Вазни Ѓумбир Тегла Дома Керамички Храм Тегла Со Капак Традиционална Декоративна Вазна Кинески Керамички Прободен Фенер Убава Врежана Решетка

DEN 2940.16

Застаклената површина на овој керамички мебел за дома е светла и мазна и не е лесно обоена Само редовно �

Неблагодарна работа Со Наклон Електрични Одење Неблагодарна Работа Велосипед Преклопен Неблагодарна Работа Затворен Одење Џогирање
 • Новак

Неблагодарна работа Со Наклон Електрични Одење Неблагодарна Работа Велосипед Преклопен Неблагодарна Работа Затворен Одење Џогирање

DEN 1.67

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

Кекс Дисплеј Десерт Кула, Пластични 3 Нивоа Пециво Злато Служат Штанд, Бела Маргаритки Десерт Кула Третираат Дисплеј Дрво Решетката Кекс Штанд
 • Новак

Кекс Дисплеј Десерт Кула, Пластични 3 Нивоа Пециво Злато Служат Штанд, Бела Маргаритки Десерт Кула Третираат Дисплеј Дрво Решетката Кекс Штанд

DEN 1.33

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

Прстени за свадба и ангажман мода слатко животно уникатно прилагодлив прстен жени кои се отвораат големина на големина малку прстен
 • Новак

Прстени за свадба и ангажман мода слатко животно уникатно прилагодлив прстен жени кои се отвораат големина на големина малку прстен

DEN 2.67

100% легура на цинк Ангажман прстен венчален прстен ветување прстен прстен прстен роденн камен прстен пр�

Хемотон Еспресо Керамички Комплет Сос Од Шолја За Кафе: 2 парчиња Бела Шолја За Кафе Со Чинија Чај Шолја За Кафе Шолја За Домашно Семејство Попладневни
 • Новак

Хемотон Еспресо Керамички Комплет Сос Од Шолја За Кафе: 2 парчиња Бела Шолја За Кафе Со Чинија Чај Шолја За Кафе Шолја За Домашно Семејство Попладневни

DEN 1.67

Изработен од фин порцелан со класична бела завршница, може да се користи за акцентирање и дополнување н�