ZALORD ѓубре може 8L/12L/15L домаќинство од не'рѓосувачки челик, конзерва за дневна соба, спална соба канцеларија за отпадоци корпа за хартија со лименки за отпадоци за куј

ZALORD ѓубре може 8L/12L/15L домаќинство од не'рѓосувачки челик, конзерва за дневна соба, спална соба канцеларија за отпадоци корпа

DEN 857.60

Достапност

1 Тоа ви дава тивко и удобно искуство без бучава и е погодно за околината за одмор.8 L/12 L/15 L мулти-капацитет, која може да ја користат многу луѓе во исто време, исто така може лесно да се постапува. Надворешното барел е изработено од 410 не'рѓосувачки челик, а внатрешното барел е изработено од ПП пластика. Устата на барел е голема со дијаметар, запечатена со база против лизгање, сигурен по квалитет и отпорна на паѓање и абразија. Двојното барел со дизајн на покритие може ефикасно да спречи мирис. Убавата и практична ѓубре може да ви помогне да ја одржите просторијата чиста и уредна. Тоа ви дава тивко и удобно искуство без бучава и е погодно за околината за одмор.8 L/12 L/15 L мулти-капацитет, која може да ја користат многу луѓе во исто време, исто така може лесно да се постапува. Надворешното барел е изработено од 410 не'рѓосувачки челик, а внатрешното барел е изработено од ПП пластика. Устата на барел е голема со дијаметар, запечатена со база против лизгање, сигурен по квалитет и отпорна на паѓање и абразија. Двојното барел со дизајн на покритие може ефикасно да спречи мирис. Убавата и практична ѓубре може да ви помогне да ја одржите просторијата чиста и уредна. Лесно за чистење : Избришете го чисто со влажна крпа Име на производи : Прашина со лимматеријал : Внатрешно барел : ПП Пластичен буре : 410 не'рѓосувачки стилови : 8 L : 26 * 21 * 28cm/10.


За производот

Избор на клиент

Подвижни колички на Индијах, камиони за складирање на кујна, 3 нивоа количка за убавина со рачка за фиоки, алатка за тркалање со универзално тркало
 • Новак

Подвижни колички на Индијах, камиони за складирање на кујна, 3 нивоа количка за убавина со рачка за фиоки, алатка за тркалање со универзално тркало

DEN 0.67

Рамка од дрво : Површината е мазна, цврста и текстурирана, оптоварување со НГ, антикорозија и долг животе

Јапонска мачка се појавува алишта за перење алишта со патент за патент, корпа за перење со рачки со рачки што може да се сруши за складирање
 • Новак

Јапонска мачка се појавува алишта за перење алишта со патент за патент, корпа за перење со рачки со рачки што може да се сруши за складирање

DEN 2.33

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

Брановиден Апстрактен Организатор На Електроника, Водоотпорна Торба За Складирање Кабел За Домашно Патување, Футрола За Електронски Додатоци ЗА
 • Новак

Брановиден Апстрактен Организатор На Електроника, Водоотпорна Торба За Складирање Кабел За Домашно Патување, Футрола За Електронски Додатоци ЗА

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Слон Божиќ Завиткување Хартија Подарок Ден Свила Завиткување Велигден Лента Предиво Печатење Јаже Дома Текстил Усна Сјај Пакување Торбички
 • Новак

Слон Божиќ Завиткување Хартија Подарок Ден Свила Завиткување Велигден Лента Предиво Печатење Јаже Дома Текстил Усна Сјај Пакување Торбички

DEN 2.33

Завиткување подароци Фенси Хартија За Завиткување Божиќна Хартија За Завиткување За Деца Завиткајте Ј�

Лажица лажица лажица лажици 5,9-инчни слатки канџи за мачки не'рѓосувачки челични лажици за специјализиран сладолед мезе шеќер влажна храна
 • Новак

Лажица лажица лажица лажици 5,9-инчни слатки канџи за мачки не'рѓосувачки челични лажици за специјализиран сладолед мезе шеќер влажна храна

DEN 223.84

1материјал : Еспресо лажиците се направени од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик за добра отпорн

Фиока Рачки Мачка Елф Сина Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА
 • Новак

Фиока Рачки Мачка Елф Сина Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

DEN 2.67

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Рекордер за активиран глас од 64 GB со репродукција, дигитален уред за аудио снимање на гласови за интервјуа/предавања/состаноци, преносен
 • Новак

Рекордер за активиран глас од 64 GB со репродукција, дигитален уред за аудио снимање на гласови за интервјуа/предавања/состаноци, преносен

DEN 3.00

Притиснете и задржете го копчето „Енергирање / снимање“ за 3 секунди за да го вклучите уредот Во ова вре

Северен Ладен Преклопен И Прилагодлив Вентилатор, За Клупи, Под и Покрај Креветите, USB И Вентилатор Со батерија со 2 Брзини, Супер
 • Новак

Северен Ладен Преклопен И Прилагодлив Вентилатор, За Клупи, Под и Покрај Креветите, USB И Вентилатор Со батерија со 2 Брзини, Супер

DEN 189.92

Мултифункционален Стоечки Вентилатормоќниот Вентилатор е многу погоден за сите прилики Може да се пос�

Ладилник За ладење, Комплет За Полупроводнички Систем ЗА Ладење 180w Максимална Моќност 11а Стабилна Струја Висока Ефикасност На Воздухот
 • Новак

Ладилник За ладење, Комплет За Полупроводнички Систем ЗА Ладење 180w Максимална Моќност 11а Стабилна Струја Висока Ефикасност На Воздухот

DEN 3.00

Паметно Ладење : примената на воздушно ладење овозможува ефикасна дисипација на топлина и стабилни раб�

ХАРТИНГ 9330062701 Правоаголна Хан Вметнете Женски 6ВЕЈ Завртка; Палета На Производи: Хан Е Серија; Пол: Сад; Правоаголна Школка Големина:
 • Новак

ХАРТИНГ 9330062701 Правоаголна Хан Вметнете Женски 6ВЕЈ Завртка; Палета На Производи: Хан Е Серија; Пол: Сад; Правоаголна Школка Големина:

DEN 0.33

ПРАВОАГОЛЕН ХАН ВМЕТНЕТЕ ЖЕНСКИ 6ВЕЈ ЗАВРТКА; ПАЛЕТА НА ПРОИЗВОДИ : ХАН Е СЕРИЈА; ПОЛ : САД; ПРАВОАГОЛНА Ш�

Friendенска роденденска картичка Femaleенска картичка - Вини Пох Роденденска картичка за пријател, ееоре, специјална пријателка, најдобра пријателка,
 • Новак

Friendенска роденденска картичка Femaleенска картичка - Вини Пох Роденденска картичка за пријател, ееоре, специјална пријателка, најдобра пријателка,

DEN 159.84

Внатре во пораката : да го направи секој момент светла! Се надевам дека вашиот роденден е прекрасен како

Вуксоје Тетка Подароци Тамблер-Тетка Подароци Од Внука-Најдобра Тетка Некогаш Подароци - Роденденски Подароци За Тетка, Нова Тетка, Тетки
 • Новак

Вуксоје Тетка Подароци Тамблер-Тетка Подароци Од Внука-Најдобра Тетка Некогаш Подароци - Роденденски Подароци За Тетка, Нова Тетка, Тетки

DEN 3.33

?[Совршени Подароци За Тетка] гимнастичарот е дизајниран за секојдневна употреба дома или во канцелариј