Sisto-X Тенок магнетски бакарен змеј Дизајн со финиш на нараквица Sisto-X® Health 6 магнети

Sisto-X Тенок магнетски бакарен змеј Дизајн со финиш на нараквица Sisto-X® Health 6 магнети

DEN 2.67

Достапност

Овој цврст дизајн на бакар змеј со финиш на финишот од Sisto-X, има 6 магнети кои содржат минимум 2400 гасови, бендот е широк 8мм и ќе одговара на зглобот од 160мм и до 190мм, така што ќе одговара на повеќето зглобови Овие Bangles можат лесно да се прилагодат со нежно свиткување; Тие се дизајнирани да се носат како што се прикажани со празнина помеѓу 2 -те краеви за лесно отстранување. Испорачано со Sisto-X кутија како што е прикажано. Користените магнети се неодимиум-железо-железо-желе (NDFEB) неодимиумски магнети се најсилниот вид на постојан магнет направен и се неверојатно моќни и покрај нивната мала големина. Не е погоден за : бремени жени, секој што користи пејсмејкер или какви било други електрични импланти, секој што користи инсулин пумпа, користејќи на отворени рани, мали деца. Овој цврст дизајн на бакар змеј со финиш на финишот од Sisto-X, има 6 магнети кои содржат минимум 2400 гасови, бендот е широк 8мм и ќе одговара на зглобот од 160мм и до 190мм, така што ќе одговара на повеќето зглобови. Овие Bangles можат лесно да се прилагодат со нежно свиткување; Тие се дизајнирани да се носат како што се прикажани со празнина помеѓу 2 -те краеви за лесно отстранување. Испорачано со Sisto-X кутија како што е прикажано. Користените магнети се неодимиум-железо-железо-желе (NDFEB) неодимиумски магнети се најсилниот вид на постојан магнет направен и се неверојатно моќни и покрај нивната мала големина. Не е погоден за : бремени жени, секој што користи пејсмејкер или какви било други електрични импланти, секој што користи инсулин пумпа, користејќи на отворени рани, мали деца. Овој цврст дизајн на бакар змеј со финиш на финишот од Sisto-X, има 6 магнети кои содржат минимум 2400 гасови, бендот е широк 8мм и ќе одговара на зглобот од 160мм и до 190мм, така што ќе одговара на повеќето зглобови.


За производот

Избор на клиент

Период торба, санитарна торба за складирање на салфетка, преносна менструална подлога вреќи торбички женствена менструација од прв период
  • Новак

Период торба, санитарна торба за складирање на салфетка, преносна менструална подлога вреќи торбички женствена менструација од прв период

DEN 1206.40

Материјал со висок квалитет изработен од крпа, крпа од ткаенина во Оксфорд, наредена со сунѓер Издржлив

Команда Општа Намена Сорта Комплет, Виси до 19 Предмети, Организира Штета-Слободен &засилувач; Слика Виси Комплет, Внатрешна Употреба,
  • Новак

Команда Општа Намена Сорта Комплет, Виси до 19 Предмети, Организира Штета-Слободен &засилувач; Слика Виси Комплет, Внатрешна Употреба,

DEN 1.00

Производ 1 : ВКЛУЧУВА : 6 мали висечки ленти за слика, 4 големи висечки ленти за слика, 3 средни куки за кому�

Налепници Божиќни Налепници Божиќен Распоред Налепници За Декорација Залихи Ѕиден Прозорец Стакло Прозорец Сцена Налепници За Дрвја
  • Новак

Налепници Божиќни Налепници Божиќен Распоред Налепници За Декорација Залихи Ѕиден Прозорец Стакло Прозорец Сцена Налепници За Дрвја

DEN 0.67

Тип : Дедо Мраз Позадина Животински Шишиња Вода Скитници Деца Налепници От8 За Налепници Туѓо Налепници

Шише со топла вода со топла вода, големо шише со топла вода плетено сет, симпатично густо шише со топла вода исполнето со вода 340 мл шише
  • Новак

Шише со топла вода со топла вода, големо шише со топла вода плетено сет, симпатично густо шише со топла вода исполнето со вода 340 мл шише

DEN 1473.60

Направено од напреден термопластичен ПВЦ материјал, без мирис и рециклирачки, како што е капачето за да

Moissanite прстени за жени принцезата Дијамант Отворен прстен прстени Деликатен дизајн Дијамант моден прстен светло луксузен прстен
  • Новак

Moissanite прстени за жени принцезата Дијамант Отворен прстен прстени Деликатен дизајн Дијамант моден прстен светло луксузен прстен

DEN 2.33

?? Модни прстени за жени со палецот прстен пакувања Стерлинг ringsенски ringsенски прилагодливи прстени за ж�

Вдишувајте издишувачки простории за декор знаци фарма куќа дрвена знак Декоративен wallиден уметност дрвена плакета знак за домашен декор за
  • Новак

Вдишувајте издишувачки простории за декор знаци фарма куќа дрвена знак Декоративен wallиден уметност дрвена плакета знак за домашен декор за

DEN 207.20

Цврст материјал : Нашиот домашен декоративен знак е изработен од квалитетно дрво, лесен, но здрав, не е л�

Прецизен Пресврт 331hdn16 Тешка Работа, Вежба За Работа, 0,18 Дијаметар На Сечење, Агол На Сечење Од 135 Степени, Десна Насока На Сечење,
  • Новак

Прецизен Пресврт 331hdn16 Тешка Работа, Вежба За Работа, 0,18 Дијаметар На Сечење, Агол На Сечење Од 135 Степени, Десна Насока На Сечење,

DEN 1233.12

Големина На Вежба N16 Вежба Малку Децимална Големина 0 Челична вежба со голема брзина со Вкупна Должина о�

Кујна Тапа Абсорбента Мат 3 Парчиња Пеперутка Цветни Цвет Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник Вода Дамки
  • Новак

Кујна Тапа Абсорбента Мат 3 Парчиња Пеперутка Цветни Цвет Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник Вода Дамки

DEN 240.00

€3 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 х 5,5 и�

Исцели 6 парчиња Двострана Пемза Тврда Кожа Отстранете Ја Ногата Пемза Стругалка За Нозе Алатки За Нега На Педикир За Стапала Алатки За Педикир
  • Новак

Исцели 6 парчиња Двострана Пемза Тврда Кожа Отстранете Ја Ногата Пемза Стругалка За Нозе Алатки За Нега На Педикир За Стапала Алатки За Педикир

DEN 1313.60

Пети И Алатка за Пилинг На Дланки : совршено решение за нега на стапалата за поефикасно заштита на стапа�

Вакуумска Изолирана Бенто Кутија, 304 Нерѓосувачки Челик Отпорна На Истекување, Јапонска Кутија За Ручек Со Запечатувачки Капак за Работник
  • Новак

Вакуумска Изолирана Бенто Кутија, 304 Нерѓосувачки Челик Отпорна На Истекување, Јапонска Кутија За Ручек Со Запечатувачки Капак за Работник

DEN 2.00

КОМБИНИРАНО : кутијата за ручек може да се постави одделно без да се извалка вкусот, а месото и зеленчуко