Wii Далечински Управувач, Безжичен Далечински Контролер На Gamepad Компатибилен Со Nintend Wii и Wii U, дојдете со Силиконска Кутија и Ремен За Зглоб-2 пакувања

Wii Далечински Управувач, Безжичен Далечински Контролер На Gamepad Компатибилен Со Nintend Wii и Wii U, дојдете со Силиконска

DEN 2.33

Достапност

Tmyes безжични игри контролер кој е компатибилен Со nintendo wii конзола Таа е погодна за Wii игри и исто така поддржува за повеќето wii U игри.Производ од трета страна, не е направен Од Нинтендо. Далечинскиот управувач ги обезбедува функциите на покажувачот, звучникот и ударните вибрации.Колекција на повеќе функции за задоволување на различните потреби на играчите, правејќи го вашето искуство со игри извонредно(Забелешка : Не Вклучува Движење плус). Со високи Перформанси Bluetooth безжичен контролер. Лесно се поврзува со конзолата преку Bluetooth со едноставно притискање на копчето за синхронизација.Растојанието за безжично примање е ефикасно во рок од 8 метри, но внимавајте да избегнете надворешни пречки (како што е инфрацрвеното зрачење) и да ја исчистите претходната историја на поврзување при поврзување, потоа пребарувајте и совпаѓајте ја конзолата. Уредот користи 2пакување 1,5 VA алкални батерии (не се вклучени), далечинскиот управувач е ergономски дизајн со ременот за зглоб, поудобно е да ја направите вашата игра поинтересна. Пакетот вклучува : 2* безжичен далечински управувач, 2* силиконски случај и 2 * рачен ремен. Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето. Tmyes безжични игри контролер кој е компатибилен Со nintendo wii конзола. Таа е погодна за Wii игри и исто така поддржува за повеќето wii U игри.Производ од трета страна, не е направен Од Нинтендо. Далечинскиот управувач ги обезбедува функциите на покажувачот, звучникот и ударните вибрации.Колекција на повеќе функции за задоволување на различните потреби на играчите, правејќи го вашето искуство со игри извонредно(Забелешка : Не Вклучува Движење плус). Со високи Перформанси Bluetooth безжичен контролер. Лесно се поврзува со конзолата преку Bluetooth со едноставно притискање на копчето за синхронизација.Растојанието за безжично примање е ефикасно во рок од 8 метри, но внимавајте да избегнете надворешни пречки (како што е инфрацрвеното зрачење) и да ја исчистите претходната историја на поврзување при поврзување, потоа пребарувајте и совпаѓајте ја конзолата. Уредот користи 2пакување 1,5 VA алкални батерии (не се вклучени), далечинскиот управувач е ergономски дизајн со ременот за зглоб, поудобно е да ја направите вашата игра поинтересна.


За производот

Избор на клиент

ВИДАЛ ЗАНАЕТИ Невестински Туш Декорации-Диплома Партија Украси, Розово Злато Невестински Туш Украси заelени Партии, Невестински Тушеви
  • Новак

ВИДАЛ ЗАНАЕТИ Невестински Туш Декорации-Диплома Партија Украси, Розово Злато Невестински Туш Украси заelени Партии, Невестински Тушеви

DEN 0.33

КОМПЛЕТ ЗА ДЕКОР СЕВОЕДНО : Набавете се што ви треба за совршен невестински туш со слика со нашиот пакет

Бцов Мото Г Игла 2022 Случај, Шарена Шема На Мандала Кожа Флип Телефон Случај Паричник Покријте Со Држач За Слот За Картички Кикстенд
  • Новак

Бцов Мото Г Игла 2022 Случај, Шарена Шема На Мандала Кожа Флип Телефон Случај Паричник Покријте Со Држач За Слот За Картички Кикстенд

DEN 3.33

ПРЕКРАСНА ШЕМА овој прекрасен случај со шема е совршен за да го изрази вашиот уникатен индивидуален ид�

Гардероба, Кутија За Складирање, Пакет Уста, Кутија За Складирање, Играчки, Облека, Ткаенина Уметност, Преклопен Тип На Фиока, Домаќинство Големи,
  • Новак

Гардероба, Кутија За Складирање, Пакет Уста, Кутија За Складирање, Играчки, Облека, Ткаенина Уметност, Преклопен Тип На Фиока, Домаќинство Големи,

DEN 0.67

Добредојдовте на купување! Платно трислојно задебелување, висококвалитетна постава од памучни влакна,

Јокиве 12 Пакет Л Тип Папка, А4 Големина Јасно Проектот Џебови | Пластични Ракави Папки Документи Јакни Лист Заштитници, Одлично За
  • Новак

Јокиве 12 Пакет Л Тип Папка, А4 Големина Јасно Проектот Џебови | Пластични Ракави Папки Документи Јакни Лист Заштитници, Одлично За

DEN 159.84

●Повеќенаменската Папка Од Типот Л го олеснува организирањето и наоѓањето документи и е добра за орган

Краток Ракав Памук Екипажот Вратот Цвет Графички Повик Блуза Кошула За Жени Fall Лето Лабава Одговара Опуштено Се Вклопуваат Врвот YK
  • Новак

Краток Ракав Памук Екипажот Вратот Цвет Графички Повик Блуза Кошула За Жени Fall Лето Лабава Одговара Опуштено Се Вклопуваат Врвот YK

DEN 79.84

2023 Цветни Блуза Маичка За Жени Денес Се Занимава Кратка Блуза На Екипажот ✈ ✈ ✈Испорака : обично 714 раб�

Алетехплус Метал Уметност Занаети Молив &засилувач; Пенкало Носителот Дисплеј-Декоративни Саксофон Тема Десктоп Снабдување Организатор
  • Новак

Алетехплус Метал Уметност Занаети Молив &засилувач; Пенкало Носителот Дисплеј-Декоративни Саксофон Тема Десктоп Снабдување Организатор

DEN 0.67

Организатор на работната површина со држач за моливи во форма на буре до метален човек кој свири саксоф�

Предмети ЕВА ПП-Доказ Пикник Седиште Кампување Перница Преклопување Пена Влошки Парк Мат Кампување &засилувач; Пешачење Работи За Автомобил
  • Новак

Предмети ЕВА ПП-Доказ Пикник Седиште Кампување Перница Преклопување Пена Влошки Парк Мат Кампување &засилувач; Пешачење Работи За Автомобил

DEN 916.80

1 парчиња Влошки Крема За Сончање, Водоотпорна, За Еднократна Употреба, Лесна И Пренослива 100% Сосема Нов