X-Ree 2PCS DC 3V 0,13A 2000RPM модел Авионски мотор 3 комбе 80мм диа пропелер жолта (2PCS DC 3V 0,13A 2000rpm Modelo Aviones Motor 3 Vanes 80mm Dia Proplerer Amarillo Amarillo

X-Ree 2PCS DC 3V 0,13A 2000RPM модел Авионски мотор 3 комбе 80мм диа пропелер жолта (2PCS DC 3V 0,13A 2000rpm Modelo Aviones Motor

DEN 1528.00

Достапност

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, електронски делови; Нето тежина : 30g Содржина на пакетот : 2 парчиња X Пропелер; Главна боја : жолта. Дијаметар на дупката на моторната вратило : 2мм/0,08 "; ротирачки дијаметар : 80мм/3,15". Номинален напон : DC 3 V; Output Speed : 2000rpm(Voltaje nominal : DC 3 V; Velocidad de salida : 2000rpm.13 A; Vane Number : 3(Corriente : 0.13 A; Número de Vane : 3. Country of Manufacture : CHINA; Material : Plastic,Metal, Електронски делови; нето тежина : 30г. Содржина на пакет : 2 парчиња x Пропелер; Главна боја : жолта. Моторна вратило Дијаметар : 2мм/0,08 “; ротирачки дијаметар : 80мм/3,15". Оценет напон : DC 3 V; Брзина на излез : 2000rpm (Волтаје (Волт. Номинална : DC 3 V; Velocidad de Salida : 2000rpm. Струја : 0,13a; ване број : 3 (Corriente : 0.13a; Número de Vane : 3. 2 PCS DC 3 V 0,13 A 2000 RPM модел модел на модел на модел на авиони 3 вани 80мм диалидерски пропелер Yellowелдескрипција : 3 вани Propeller,80mm Rotating Diameter.Widely used on RC Boat,exellent propeller replacement Please Carefully Check the Rotating Diameter .


За производот

Избор на клиент

Pretyzoom керамички зајаци фигурини 3 парчиња порцелански јадења за зајаче, насмеани животински статуа модел играчка за велигденска пролетна
  • Новак

Pretyzoom керамички зајаци фигурини 3 парчиња порцелански јадења за зајаче, насмеани животински статуа модел играчка за велигденска пролетна

DEN 0.67

? Статуа на керамички зајаче ❤ Fine занаетчиство и исклучителни детали, обезбедете ја неговата практично

Kumiho реалистична силиконска града мека форми на гради b-g чаша лажен гради за вкрстено трансродови на влечење кралица мастектомија
  • Новак

Kumiho реалистична силиконска града мека форми на гради b-g чаша лажен гради за вкрстено трансродови на влечење кралица мастектомија

DEN 1487.84

силикон [9 та генерација надграден силикон] Kumiho 9 та генерација Breasrplate користи понапредна технологија за

50 парчиња CAT5 CAT5E CAT6 Подигање за олеснување на вирусот, капакот на приклучокот за приклучок RJ45 Модуларен мрежен приклучок за приклучок
  • Новак

50 парчиња CAT5 CAT5E CAT6 Подигање за олеснување на вирусот, капакот на приклучокот за приклучок RJ45 Модуларен мрежен приклучок за приклучок

DEN 143.84

Конекторот за приклучок Vivoch RJ45 е изработен од одлична пластика заштитена со животната средина Заштитет

Светла плус светлина и безбедност рефлексивна лента со висок интензитет за возила чамци за чамци, поштенски сандачиња, 1 инч од
  • Новак

Светла плус светлина и безбедност рефлексивна лента со висок интензитет за возила чамци за чамци, поштенски сандачиња, 1 инч од

DEN 1476.80

Индустриско лепило, лесен за аплицирање Ние ја направивме оваа рефлективна лента во различни големини �

Микролитер 09-2220g Комплет за компоненти на вијал за завртки со марка за означување, зелена капа и FEP/природна гума септа, килибар, големина
  • Новак

Микролитер 09-2220g Комплет за компоненти на вијал за завртки со марка за означување, зелена капа и FEP/природна гума септа, килибар, големина

DEN 1.33

Со означување на лепенка Големина на капачето од 9мм Со означување на лепенка Големина на капачето од 9м�

MAXTANG belle&засилувач; роза шминка патување торба со светло огледало, Козметика Воз Случај Со Отстранлив LED Осветлени Огледало Полнење
  • Новак

MAXTANG belle&засилувач; роза шминка патување торба со светло огледало, Козметика Воз Случај Со Отстранлив LED Осветлени Огледало Полнење

DEN 1596.32

1 [Професионално светло за полнење со 3 бои СО 4k огледало за шминка] : кутијата за шминка вклучува светло о

Тропски палми лисја цветници за седишта за бебиња - регистар за бебиња мора да има, мулти -употреба на крошна на автомобили, за бебиња и мајки
  • Новак

Тропски палми лисја цветници за седишта за бебиња - регистар за бебиња мора да има, мулти -употреба на крошна на автомобили, за бебиња и мајки

DEN 1.67

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

Coheali 2PCS Преносен организатор Уметнички дела Портфолио Папка Дијамант Арт Додатоци Постер ракави Детска постери налепници Биндер Фото Биндер
  • Новак

Coheali 2PCS Преносен организатор Уметнички дела Портфолио Папка Дијамант Арт Додатоци Постер ракави Детска постери налепници Биндер Фото Биндер

DEN 2.67

Црга за цртање на скици за сликање : Ги штити вашите дијамантски уметности од нечистотија, чувајте го ва�

Јојофуни гроздобер декор Гроздобер декор 2 парчиња амајлија кинески тибетски амајлија суштински за среќа богатство богатство ретро
  • Новак

Јојофуни гроздобер декор Гроздобер декор 2 парчиња амајлија кинески тибетски амајлија суштински за среќа богатство богатство ретро

DEN 1.33

Ригорозен процес, оваа амајлија картичка е навидум едноставна, но насекаде е деликатна Оваа картичка за