Дифузер за арома, дифузер за арома за есенцијално масло во дневната соба

Дифузер за арома, дифузер за арома за есенцијално масло во дневната соба

DEN 270.88

Достапност

Совпаѓање : Специјалното дрво е совршен носител за мирисот да се шири, подобро со есенцијалното масло, така што мирисот на есенцијалното масло измешан со мирисот на дрво, мирисот е попријатен Посебна форма : Овој дифузер за масло од ароматерапија има прекрасна форма на персиммон, во комбинација со буково дрво, за да го истакне своето специјално, може да се користи како домашен декоративен предмет. Преносен : Дифузерот за масло од ароматерапија е мал, мала тежина, може да се носи наоколу, ставањето во торбата нема да заземе повеќе простор, можете да го земете со вас на деловни патувања. Применливи сцени : Дифузерот за масло од ароматерапија е погоден за јога, убавина, медитација, за дневна соба, хоризонтална, канцеларија и многу други сцени, може да им помогне на луѓето да се опуштат. Помош за спиење : Ароматерапијата помага во промовирање на спиењето и му помага на некој брзо да падне во длабок сон, што помага во денот. Совпаѓање : Специјалното дрво е совршен носител за мирисот да се шири, подобро со есенцијалното масло, така што мирисот на есенцијалното масло измешан со мирисот на дрво, мирисот е попријатен. Посебна форма : Овој дифузер за масло од ароматерапија има прекрасна форма на персиммон, во комбинација со буково дрво, за да го истакне своето специјално, може да се користи како домашен декоративен предмет. Преносен : Дифузерот за масло од ароматерапија е мал, мала тежина, може да се носи наоколу, ставањето во торбата нема да заземе повеќе простор, можете да го земете со вас на деловни патувања. Применливи сцени : Дифузерот за масло од ароматерапија е погоден за јога, убавина, медитација, за дневна соба, хоризонтална, канцеларија и многу други сцени, може да им помогне на луѓето да се опуштат. Помош за спиење : Ароматерапијата помага во промовирање на спиењето и му помага на некој брзо да падне во длабок сон, што помага во денот.


За производот

Item Type:
Aroma Diffuser
Product Material:
Beech wood
Package List:
1 x Aroma Diffuser:
1 x Glass bottle:

Избор на клиент

Не -гребење на садови за миење садови со рачка, 12 тешки садови за садови за садови, сет за замена на сунѓерски глави, контролни чистачи
  • Новак

Не -гребење на садови за миење садови со рачка, 12 тешки садови за садови за садови, сет за замена на сунѓерски глави, контролни чистачи

DEN 143.84

Четка за чистење со течност за рачка е широко користена во чистење кујна, када за бања, тоалет и многу по�

Организатор на решетки за чевли на LoadSecr, 3/4 слоеви Не'рѓосувачки челични чевли решетки за складирање на полици Домашен организатор за спална
  • Новак

Организатор на решетки за чевли на LoadSecr, 3/4 слоеви Не'рѓосувачки челични чевли решетки за складирање на полици Домашен организатор за спална

DEN 1.67

? Голем простор : Може да се чуваат до 24 до 30 пара чевли за возрасни, со различни дизајни на висина, кои мож

Големи стаклени украси за мраз за новогодишна елка 7 , 5,5, 3,5 Масовни божиќни украси за божицини елегантни кристални изглед висат украси до
  • Новак

Големи стаклени украси за мраз за новогодишна елка 7 , 5,5, 3,5 Масовни божиќни украси за божицини елегантни кристални изглед висат украси до

DEN 3.00

24 мраз големи чисти украси за стакло за елка Големите Божиќни украси за слабици стаклото ги прави украс

Јонгерн Брашно Сито Земање Примероци Инспекција Фармакопеја Лабораторија Тест Сито СС 304 Филтер Мрежа Хромирање Рамка Дијамант.
  • Новак

Јонгерн Брашно Сито Земање Примероци Инспекција Фармакопеја Лабораторија Тест Сито СС 304 Филтер Мрежа Хромирање Рамка Дијамант.

DEN 836.80

Материјал на рамка : Хромирана рамка направена рачно, еднослоен Ве молиме обрнете внимание на суво ако е

Организатор на пенкало во боја на молив за биро, тропски растенија држач за молив со голем капацитет за моливи за акварел, пенкало за
  • Новак

Организатор на пенкало во боја на молив за биро, тропски растенија држач за молив со голем капацитет за моливи за акварел, пенкало за

DEN 2.33

Голем случај со моливи Нашата торбичка за молив со молив има голем капацитет со 24 слотови, лесно може да

Футрола ЗА Футрола ОД ФУТРОЛА ЗА Чест 30, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка Со Јамка
  • Новак

Футрола ЗА Футрола ОД ФУТРОЛА ЗА Чест 30, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка Со Јамка

DEN 2.00

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

Богатства на Каролина BB2770SN Колекција на кучиња за кучиња Мастиф Бриндл Бела леплива белешка држач, леплива белешка за диспензерот само-лепливи
  • Новак

Богатства на Каролина BB2770SN Колекција на кучиња за кучиња Мастиф Бриндл Бела леплива белешка држач, леплива белешка за диспензерот само-лепливи

DEN 175.84

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

СОБА Живот Шенил Троседот Лизгање Л Облик Троседот Капак Пресек Каучот Капак Лизга Капак Реверзибилна Софа Покритие Мебел Заштитник Покритие
  • Новак

СОБА Живот Шенил Троседот Лизгање Л Облик Троседот Капак Пресек Каучот Капак Лизга Капак Реверзибилна Софа Покритие Мебел Заштитник Покритие

DEN 1052.80

€®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА q Изработена од квалитетна ткаенина од шенила,пријателска за кожата,диш�

1step2dream 20-пакет шпански мотивациони гумени рачки | 12x202mm Силиконски нараквици со инспиративни цитати | Наставникот награди за училница
  • Новак

1step2dream 20-пакет шпански мотивациони гумени рачки | 12x202mm Силиконски нараквици со инспиративни цитати | Наставникот награди за училница

DEN 0.33

Шпански инспиративни нараквици : Обоените ленти за истегнување се отпечатени со различни весели зборов

Организатор на алатка за напојување, решетката за складирање на алатки за гаража од 4 нивоа, решетката за вежбање со wallидови, полица за лебдечки
  • Новак

Организатор на алатка за напојување, решетката за складирање на алатки за гаража од 4 нивоа, решетката за вежбање со wallидови, полица за лебдечки

DEN 3.00

Заштеда на простор : Нашиот организатор на алатка за напојување е дизајниран да го искористи максимумот