Паметен Часовник Byikun Кој Може Да Испраќа Пораки И Повици, Bluetooth 5.1 Фитнес Часовник 1.83 Инчи TFT Температура На Цел Екран На Допир, Тракери За Активност и Паметни Часовн?

Паметен Часовник Byikun Кој Може Да Испраќа Пораки И Повици, Bluetooth 5.1 Фитнес Часовник 1.83 Инчи TFT Температура На Цел Екран На Допир, Тракери

DEN 2.67

Достапност

Паметен Часовник За i OS Android Телефони Овој паметен часовник е компатибилен Со Android 50 и погоре паметни телефони. Можете да добивате дојдовни повици, текстуални пораки и известувања за социјалните медиуми и многу повеќе на вашиот зглоб. Можете исто така да ги прочитате директно на часовникот, останувајќи поврзани со светот. 4)Точен Фитнес Часовник,фитнес часовникот точно ги снима вашите чекори, одење на далечина, согорени калории и отчукувањата на срцето на вашиот зглоб цел ден, мотивирајќи ве да ја постигнете целта за вежбање со статистика во реално време на часовникот. Исто така, поддржува дополнителни 24 спортски режими кои ќе ви помогнат да ги следите другите модели на вежбање. Пливање Водоотпорен И 10 + Дена Батерија Не се мачете често да го соблекувате фитнес часовникот бидејќи овој спортски часовник е оценет КАКО водоотпорен ИП67 и има супер долго траење на батеријата. Можете слободно да го испотите за време на вежбање, туширање, миење раце, играње на дожд или пливање со него. Со вградената батерија од 280m Ah, овој дигитален часовник може да работи до 15 дена со едно целосно полнење од 2 часа. Extrouching Екран И Удобно Носење Овој паметен часовник е опремен со екран за допирање во боја од 1,83 инчи и 5 лица за часовници за избор, што го олеснува ракувањето и читањето на податоците. Прилагодениот нараквица на овој часовник со мала тежина одговара на зглоб помеѓу 6,1 до 9,3 инчи (периметар), погоден за мажи, жени и тинејџери. Совршен за Денот на Благодарноста, Божиќ И Роденденски подароци. Quality Trackers & Повеќе Практични Алатки}овој фитнес часовник автоматски ја снима вашата активност на спиење, снимајќи го вашиот длабок сон, лесен сон и будно времетраење. Можете да добиете сеопфатна анализа на квалитетот на спиењето и здрави сознанија во апликацијата. Може да ве разбуди и со тивки вибрирачки аларми. Овој мултифункционален часовник има и многу практични алатки,како што се временски/ музички контролер/ тренинг за здив/ стоперка/ одбројување/ будилници/ најдете го вашиот телефон/ седентарен реми. Паметен Часовник За i OS Android Телефони Овој паметен часовник е компатибилен Со Android 5.0 и погоре паметни телефони. Можете да добивате дојдовни повици, текстуални пораки и известувања за социјалните медиуми и многу повеќе на вашиот зглоб. Можете исто така да ги прочитате директно на часовникот, останувајќи поврзани со светот. 4)Точен Фитнес Часовник,фитнес часовникот точно ги снима вашите чекори, одење на далечина, согорени калории и отчукувањата на срцето на вашиот зглоб цел ден, мотивирајќи ве да ја постигнете целта за вежбање со статистика во реално време на часовникот. Исто така, поддржува дополнителни 24 спортски режими кои ќе ви помогнат да ги следите другите модели на вежбање. Пливање Водоотпорен И 10 + Дена Батерија Не се мачете често да го соблекувате фитнес часовникот бидејќи овој спортски часовник е оценет КАКО водоотпорен ИП67 и има супер долго траење на батеријата. Можете слободно да го испотите за време на вежбање, туширање, миење раце, играње на дожд или пливање со него. Со вградената батерија од 280m Ah, овој дигитален часовник може да работи до 15 дена со едно целосно полнење од 2 часа. Extrouching Екран И Удобно Носење Овој паметен часовник е опремен со екран за допирање во боја од 1,83 инчи и 5 лица за часовници за избор, што го олеснува ракувањето и читањето на податоците.


За производот

Избор на клиент

Компјутерски мониторинг секундарниот екран, компактен големина удобно 3,5 инчен автоматски мини компјутерски приказ на температурата за дома
 • Новак

Компјутерски мониторинг секундарниот екран, компактен големина удобно 3,5 инчен автоматски мини компјутерски приказ на температурата за дома

DEN 2.67

Содржина на комплетот : Комплетот содржи секундарен екран за мониторинг на компјутер, заграда, кабел за

Женска Козметичка Торба Црвени Усни Бакнеж Шминка Печатена Со Сончоглед Организатор Торба За Тоалети Женска Торбичка Водоотпорна
 • Новак

Женска Козметичка Торба Црвени Усни Бакнеж Шминка Печатена Со Сончоглед Организатор Торба За Тоалети Женска Торбичка Водоотпорна

DEN 0.33

Материјал : козметичка кеса изработена од висококвалитетна стп кожа, издржлива и водоотпорна Доволно п�

Холибана замав кука тавани куки тешки не'рѓосувачки челични куки јога лулашки за затворен простор 3 сетови воздушна суспензија за кревање кука
 • Новак

Холибана замав кука тавани куки тешки не'рѓосувачки челични куки јога лулашки за затворен простор 3 сетови воздушна суспензија за кревање кука

DEN 3.33

Кука за замав со хамак Изработено е од врвен не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и може да биде издр

Dbylxmn Партија Декорации за Мажи 40 Ти Роденден Преден Декор Ќебе Украси Ноќта На Вештерките Ноќта На Вештерките Персонализирана Врата Врата
 • Новак

Dbylxmn Партија Декорации за Мажи 40 Ти Роденден Преден Декор Ќебе Украси Ноќта На Вештерките Ноќта На Вештерките Персонализирана Врата Врата

DEN 1523.20

Супериорен Материјал : Напредната Задебелена Подлога На Вратата Со Дизајн На Материјал Од брчки, Лесна �

Ланлонг 2 Парчиња Акрилна Вазна Свадба Центри, 23.6 Во Јасна Колона Цвет Штанд Правоаголни Дисплеј Решетката, Цилиндар Пиедестал Се
 • Новак

Ланлонг 2 Парчиња Акрилна Вазна Свадба Центри, 23.6 Во Јасна Колона Цвет Штанд Правоаголни Дисплеј Решетката, Цилиндар Пиедестал Се

DEN 3.33

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 парчиња стаклени вазни за централни парчиња Секој држач за балонски столб има димен

Јилефу Костум За Заштита Од Радијација, 5g Блокатор Заштитен Мајчинство, Емф Заштита Женски Елеци, Рф Заштитен Костум Против Зрачење,
 • Новак

Јилефу Костум За Заштита Од Радијација, 5g Блокатор Заштитен Мајчинство, Емф Заштита Женски Елеци, Рф Заштитен Костум Против Зрачење,

DEN 1513.92

99,99% ЗАШТИТНА ЕФИКАСНОСТ сребренонајлон мешавина ткаенина обезбедува РФ зрачење заштитен на 40000 Hz может

ДОСЛАВИДА Машки Секојдневен Еластичен Струк Лен Капри Панталони Широки Нога Широки Памучни Харем Јога Панталони Лабави Крпеница Шорцеви
 • Новак

ДОСЛАВИДА Машки Секојдневен Еластичен Струк Лен Капри Панталони Широки Нога Широки Памучни Харем Јога Панталони Лабави Крпеница Шорцеви

DEN 415.68

80%памук, 20% лен Затворање на врвка Машинско Перење Ткаенина : мешавина од памук и лен, удобна, мека и дише �

Завеса за топлинска изолација на Палми, Тема За Забава На Плажа Живописен Состав Со Розови И Зелени Дрвја Гроздобер, Завеси За Затемнување
 • Новак

Завеса за топлинска изолација на Палми, Тема За Забава На Плажа Живописен Состав Со Розови И Зелени Дрвја Гроздобер, Завеси За Затемнување

DEN 1.33

● Готови : комплетот вклучува два долги панели со долги завеси од 26 "широки х 63" ● Добра услуга : завесите

Фарма куќа добредојде знак остани некое време дрво знак гроздобер ретро плакета знак семејство прилагодете го wallидниот уметнички декор знак
 • Новак

Фарма куќа добредојде знак остани некое време дрво знак гроздобер ретро плакета знак семејство прилагодете го wallидниот уметнички декор знак

DEN 0.33

6 × 14 инчи (15 × 35 см) Направено од дрво Моделот е отпечатен јасно и нема да избледи Погоден за украсување н�

KFJBX ратан ткаена корпа за складирање Семејната дневна соба околу поставување табела овошје леб за дишење на таблети за складирање
 • Новак

KFJBX ратан ткаена корпа за складирање Семејната дневна соба околу поставување табела овошје леб за дишење на таблети за складирање

DEN 809.60

Изгледот е едноставен и дарежлив, исправен и исправен нема да пропадне Тежината, вистинската големина, �

Голман Кригла, Предмети, Работи, За Роденден, Одмор-Најголемиот Светски, Кригла Вели Така - 14 мл Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Патување Кригла
 • Новак

Голман Кригла, Предмети, Работи, За Роденден, Одмор-Најголемиот Светски, Кригла Вели Така - 14 мл Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Патување Кригла

DEN 0.33

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн