Професионален Алуминиум Со Четири Цевки 72 Статив За Sony Handycam HDR-PJ790V

Професионален Алуминиум Со Четири Цевки 72 Статив За Sony Handycam HDR-PJ790V

DEN 180.80

Достапност

Главата На Течноста има претходно поставена противтежа, како и влечење на фиксна течност и во оските на тавата и навалувањето Нудејќи 360° панирање и +90° / -70° навалување. Интегрирана Рамна Основа со теми "& 3/8 " што ја прави главата разноврсна за повеќето стативи и додатоци. Плочата за брзо ослободување е обезбедена со завртка од 1/4" и завртка од 3/8" која нуди лизгачки опсег од +20/-25мм за патување. Многу цврсти алуминиумски ногарки со двоен ред со 3 пресеци, кои имаат гумени токи за заклучување и гумени стапала што не се лизгаат. Овој статив за глава на течност од 2 фази има вграден сад од 70 мм со распрскувач на средно ниво што обезбедува зголемена стабилност држејќи ги нозете на стативот во заклучена положба. Капацитет за оптоварување кој поддржува 18 Килограми. Дизајниран за сериозен корисник на камера / камера. Спецификации : Максимална Висина : 72 "Минимална Висина : 34" Пропадна/Висина На Складирање : 30,5 " Максимална Носивост : 18 Фунти. Тежина : 9,75 Килограми. Нозе : Три Прилагодливи Делови Со Хоризонтални Флип Брави Централна Колона : Висина Прилагодлива.


За производот

Избор на клиент

Мулти -употреба на дневник на податоци за влажност на температурата за прехранбени индустрии, фармацевтски производи, крвни банки, магацини заедно
 • Новак

Мулти -употреба на дневник на податоци за влажност на температурата за прехранбени индустрии, фармацевтски производи, крвни банки, магацини заедно

DEN 1920.00

Карактеристики : Меморија до 16,000 мерења на температура и влажност на долгиот сензор за влажност на живо�

Тихаир крем мус одговараат на благи, не-иритирачки, безболно отстранување на телото на пазувите, косата на рацете и нозете за мажи и жени
 • Новак

Тихаир крем мус одговараат на благи, не-иритирачки, безболно отстранување на телото на пазувите, косата на рацете и нозете за мажи и жени

DEN 380.80

Домашна декорација Основни работи за домаќинството Декорација на секојдневните потреби Прекрасно зав�

Црвен полжав 28 парчиња куки за виси - тавански куки за висечки растенија, куки за висина тешка должност, метална кука за чаша, ограда, висечки
 • Новак

Црвен полжав 28 парчиња куки за виси - тавански куки за висечки растенија, куки за висина тешка должност, метална кука за чаша, ограда, висечки

DEN 175.52

【Одлично за виси】 Црвените полжави што висат куки се одлични за висечки светла на отворено Безбедносн�

Волфронт ПРЕДВОДЕНА Од Високо Заливско Светло, 240 парчиња ПРЕДВОДЕНИ ОД 100W 5000K IP65 Водоотпорна Антикрепна Алуминиумска Обвивка ПРЕДВОДЕНА
 • Новак

Волфронт ПРЕДВОДЕНА Од Високо Заливско Светло, 240 парчиња ПРЕДВОДЕНИ ОД 100W 5000K IP65 Водоотпорна Антикрепна Алуминиумска Обвивка ПРЕДВОДЕНА

DEN 2.67

Широка Примена : оваа висока заливска светлина е широко користена во гаража, магацин, работилница, подру

2 парчиња,Изолирана Термална Кригла За Патување Од Нерѓосувачки Челик, Термос За Кафе За Топли Пијалоци, 500мл, беспрекорна шема на лисја од сина
 • Новак

2 парчиња,Изолирана Термална Кригла За Патување Од Нерѓосувачки Челик, Термос За Кафе За Топли Пијалоци, 500мл, беспрекорна шема на лисја од сина

DEN 299.20

Големина на шолја за кафе : 26х6, 7 см / 10, 2х2, 6 инчи ● Термос Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик...

5 кај 1 жени електричен епилатор за полнење водоотпорен брич безболен епилатор за отстранување на косата на телото нос брада бикини тример
 • Новак

5 кај 1 жени електричен епилатор за полнење водоотпорен брич безболен епилатор за отстранување на косата на телото нос брада бикини тример

DEN 3.33

Производот е долга големина висока 2,3 см * 11,5 см Користејќи висококвалитетен компјутер, не'рѓосувачки че

Комплет За Фотографирање На Ломтап Ц Стенд Лесен Штанд-Тешка 10,8 стапки/330 см Вертикален Столб, 4,2 стапки/128 см Рака За Бум, Надградена Прилагодлива
 • Новак

Комплет За Фотографирање На Ломтап Ц Стенд Лесен Штанд-Тешка 10,8 стапки/330 см Вертикален Столб, 4,2 стапки/128 см Рака За Бум, Надградена Прилагодлива

DEN 2.33

Со надградената висококвалитетна торба за носење, можете да ја земете тешката Ц издвоите за снимање без

Снег 5 Пакувајте Големи Шприцеви 100мл Пластичен Шприц Поединечно Запечатен Со Мерење За Научни Лаборатории,Мерење,Полнење,Масло,Хранење
 • Новак

Снег 5 Пакувајте Големи Шприцеви 100мл Пластичен Шприц Поединечно Запечатен Со Мерење За Научни Лаборатории,Мерење,Полнење,Масло,Хранење

DEN 2.33

Вклучен пакет : 5 х 100мл голем шприц, без игла Поединечно Завиткан : Секој шприц е поединечно запечатен, чи

Рамката за слика на Вести го држи вашиот омилен 2,5 на 3,5 инчи Фотографија, рачно насликан реален изглед Вести Стендс високи 6 инчи, држејќи
 • Новак

Рамката за слика на Вести го држи вашиот омилен 2,5 на 3,5 инчи Фотографија, рачно насликан реален изглед Вести Стендс високи 6 инчи, држејќи

DEN 2.33

Уникатен стил на рамка Рачно насликана Одлично за loversубителите на Вести Уникатен стил на рамка...

Clispeed 3 сетови миленичиња вентилатор преносни мини вентилатор преносни преносни вентилатори USB соларна панел вентилатор соларна вентилатор
 • Новак

Clispeed 3 сетови миленичиња вентилатор преносни мини вентилатор преносни преносни вентилатори USB соларна панел вентилатор соларна вентилатор

DEN 0.33

Преносен вентилатор за ладење преносен, мал и лесен, што е лесно да се носи наоколу Вентилатор за ладење

Messar акрилен крофна дисплеј стои 6 парчиња, отстранлив чист крофна дисплеј стои кули десерт лагејли држачи крофни дрво се залага за
 • Новак

Messar акрилен крофна дисплеј стои 6 парчиња, отстранлив чист крофна дисплеј стои кули десерт лагејли држачи крофни дрво се залага за

DEN 238.40

【Третира приказ】 дисплеј крофни на забавен и уникатен начин со табела за чиста акрилна крофна Совршен�