Dsv Стандарден Професионален Гумен Прозорец | 2-во-1 Сунѓер За Чистење Прозорци и Мека Гумена Лента Со Телескопски Продолжен Столб 127,5 см &засилувач; 50 | Прилагодлив За

Dsv Стандарден Професионален Гумен Прозорец | 2-во-1 Сунѓер За Чистење Прозорци и Мека Гумена Лента Со Телескопски Продолжен

DEN 399.84

Достапност

АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ И СТОЛБ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ : Уморни од Добивање Погрешна Големина? Нашиот Гумен Прозорец со Долга Рачка е Лесен Алуминиумски Продолжен Столб Од Нерѓосувачки Челик Може да Се Протега од 25,4" до 50" (65 см-127,5 см) Тоа Го Прави Супер Лесно Чистењето На Тешко Достапните Површини. 10" Гумено Цврсто Гумено Сечило Ви Дава Професионална Моќ За Чистење. ВИСОК КВАЛИТЕТ И СОВРШЕН ЕФЕКТ НА ЧИСТЕЊЕ : Уморни од Купување Производи Со Низок Квалитет? Дсв Стандард Не Сака тоа Да Се Случи. Силен Нерѓосувачки Столб Што Се Протега, Висококвалитетен Сунѓер За Повеќекратна Употреба и Гумен Чистач За Меки Прозорци ќе Испорача Максимални Перформанси за Чистење. Уживајте Во Мазно Гумено Лизгање Без Никакви Ленти. Нашата Цел е Да го Направиме Овој Процес На Чистење Лесен, Па Дури И Забавен. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Дали Сакате Овој Производ да Биде Прилагодлив? Совршено За Професионално Перење Прозорци Во Затворен Простор, Шофершајбна За Автомобили, Стаклена Врата Од Куќа И Туш, Чистење Автобуси Со Камиони. Чистачот На Прозорци Со долг Дострел може Да се Прилагоди на 7 Различни Агли Што Го Олеснува Чистењето За Прозорците со Уникатна Форма, како Што се Вермонт и Трансом Прозорците. Оваа Функција Ви Овозможува Вашиот Трансформатор Да Биде Добар Помошник во Вашата Дневна Рутина. СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ИЗМАЗНЕТА ПОВРШИНА : Уште Не Сум Сигурен Каде Да Се Користи Гумен Со Долги Рачки? Најдобар Комплет За Чистење Прозорци Може Да Се Купи За Потребите На Домаќинствата, Како И За Професионалните Желби. Може Да Се Користи За Дома, Канцеларија, Автоматски Прозорци, Бензински И Противпожарни Станици Или Која Било Друга Голема Стаклена Површина. Вашиот Гумен И Професионален Сунѓер Може Да Се Поврзат Со Столбот Или Одделно. Продолжениот Столб Е Едноставен За Склопување, А Потоа Се Распаѓа За Складирање или Патување во Багажникот на Вашиот Автомобил. 1,5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА Сакате да Се Чувствувате Безбедно? На DSV СТАНДАРД, Ние Нудиме Целосна 18-Месец Против Дефекти Во Дизајнот, Материјалите и Изработката за Да Можете Да Го Купите Вашиот Сигурен Гумен За Чистење Прозорци Со Доверба. Плус 30 Дена 100% Пари-Назад Заедно Со 24/7 Услуги На Клиентите. Запомнете-Висококвалификуваната Алатка За Чистење Прозорци За Телескопирање Ја Прави Разликата. АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ И СТОЛБ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ : Уморни од Добивање Погрешна Големина? Нашиот Гумен Прозорец со Долга Рачка е Лесен Алуминиумски Продолжен Столб Од Нерѓосувачки Челик Може да Се Протега од 25,4" до 50" (65 см-127,5 см). Тоа Го Прави Супер Лесно Чистењето На Тешко Достапните Површини. 10" Гумено Цврсто Гумено Сечило Ви Дава Професионална Моќ За Чистење. ВИСОК КВАЛИТЕТ И СОВРШЕН ЕФЕКТ НА ЧИСТЕЊЕ : Уморни од Купување Производи Со Низок Квалитет? Дсв Стандард Не Сака тоа Да Се Случи. Силен Нерѓосувачки Столб Што Се Протега, Висококвалитетен Сунѓер За Повеќекратна Употреба и Гумен Чистач За Меки Прозорци ќе Испорача Максимални Перформанси за Чистење.


За производот

Избор на клиент

Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и фиоки, апстрактна
 • Новак

Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и фиоки, апстрактна

DEN 937.60

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Dri pak bicarbonate на сода 500gm
 • Новак

Dri pak bicarbonate на сода 500gm

DEN 319.84

ДП Чиста и природна Чисти и освежува околу домот DP чиста и природна бикарбонат на сода 500 G се чисти и осв�

Регенс Хил Рустикална француска земја традиционален стил ламба подот стои 62 високи ладилни дрвени антички свеќници беж свилена ткаенина
 • Новак

Регенс Хил Рустикална француска земја традиционален стил ламба подот стои 62 високи ладилни дрвени антички свеќници беж свилена ткаенина

DEN 0.33

62 "Висока во целина Базата е широка 9" Сенката е 11 "над горниот x 17" над дното x 12 "висока Користете една макс

Врата од магнетна екран, лизгачки екран на врата, затворање на магнет, завеса за предниот двор, балкон, партици за слободни екрани, партиција
 • Новак

Врата од магнетна екран, лизгачки екран на врата, затворање на магнет, завеса за предниот двор, балкон, партици за слободни екрани, партиција

DEN 2.33

【Висок квалитет и издржлива】 Оваа врата на екранот на мрежи е изработена од премиум фиберглас со засил

Девојки за девојчиња во везда, танцуваат балетски хулахопки меки спортски хеланки, ученик ученик за нозе, тесни деца еластични хулахопки за
 • Новак

Девојки за девојчиња во везда, танцуваат балетски хулахопки меки спортски хеланки, ученик ученик за нозе, тесни деца еластични хулахопки за

DEN 1.67

спандекс ✔ Материјал : Нашите балетски хулахопки за девојчиња направени од најлон и спандекс...

Лиетни Астронаут Несреќно Куче Кученце Простор Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Кади Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник Монета Кутија
 • Новак

Лиетни Астронаут Несреќно Куче Кученце Простор Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Кади Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник Монета Кутија

DEN 987.20

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Помлад 6 пакувања шишиња со пластична пумпа за пластична пумпа, шишиња со пластична пумпа што може да се дистрибуираат за лосиони,
 • Новак

Помлад 6 пакувања шишиња со пластична пумпа за пластична пумпа, шишиња со пластична пумпа што може да се дистрибуираат за лосиони,

DEN 223.84

Диспензери за шишиња со пумпа Одлична вредност 6 пакувања со шишиња со шише со шише со пумпа во боја (8 мл

Животни Пресвртници Што Се Однесува До Мене И Мојата Куќа, ќе Му Служиме на господарот подарок за Годишнината Од Бракот за пар, идеи
 • Новак

Животни Пресвртници Што Се Однесува До Мене И Мојата Куќа, ќе Му Служиме на господарот подарок за Годишнината Од Бракот за пар, идеи

DEN 3.33

Љубов инспирирани стихови за ангажман, свадба, или годишнини Рачно изработени ВО САД ШТО СЕ ОДНЕСУВА до

AllMapsupplier Мода Кремирање Урна Ѓердан, Тајланд Мапа Урна, Тајланд Мапа Накит, Тајланд Урна, Мапа Кремирање Урна Ѓердан, Мапа Накит,А0186
 • Новак

AllMapsupplier Мода Кремирање Урна Ѓердан, Тајланд Мапа Урна, Тајланд Мапа Накит, Тајланд Урна, Мапа Кремирање Урна Ѓердан, Мапа Накит,А0186

DEN 76.80

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

Партиски фаворити за деца 8-12 најголемиот дел Велигденски празник надувување на зајак, надворешна декорација Симпатична зајаци и
 • Новак

Партиски фаворити за деца 8-12 најголемиот дел Велигденски празник надувување на зајак, надворешна декорација Симпатична зајаци и

DEN 0.67

Столици за настани, најголемиот дел на настанот, рачни рачки, обичај забави за забави за девојчиња 12ти р�

WDLWUJIN Прозорец Бришач, Легура Мултифункционален Прозорец Чистење Телескопски Прачка, Фотоволтаични Панел Чистење Четка, Високи Алатки
 • Новак

WDLWUJIN Прозорец Бришач, Легура Мултифункционален Прозорец Чистење Телескопски Прачка, Фотоволтаични Панел Чистење Четка, Високи Алатки

DEN 1.67

●Гаранција за услуга : Ние Обезбедуваме 100% Задоволство и Гаранција За Враќање На Парите Ако Имате Какви