4 ПАРЧИЊА Мултифункционална Работна Маса Штипка Алуминиумска Легура Обработка На Дрво Ограничување На Работната Површина Блокови Позиционирање Планирање Приклу?

4 ПАРЧИЊА Мултифункционална Работна Маса Штипка Алуминиумска Легура Обработка На Дрво Ограничување На Работната Површина Блокови Позиционирање

DEN 0.67

Достапност

За Обработка На Дрво : ова куче главно се користи за обработка на дрво, за фиксирање и ограничување на дрвени табли, тој е компактен, удобен и издржлив 4-Парче 1 Сет : Вклучува 4-Парче Клупа Сопирачките Запира, Светла Површина, Безбедно. Доволна Количина за Лесна Употреба и Замена. Покрај тоа што се користи за работни клупи, може да се користи и за преградите за обработка на дрво. Одговара На Дијаметар од 20мм : овие постојки на работната маса се со дијаметар од 20мм, лесни за ракување, заземаат малку простор и се многу практични. Метален Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик и алуминиумска легура, не е лесно да се деформира или носи и има долг работен век. Лесен За Ракување : Притиснете го блокот на сопирачката на работната маса на место, работната маса е цврста и не се лизга и има добра стабилност. Кучето за маса е суштински уред за држење што треба да биде дел од секоја работна маса, одлично е за мелење, сечење и мелење. За Обработка На Дрво : ова куче главно се користи за обработка на дрво, за фиксирање и ограничување на дрвени табли, тој е компактен, удобен и издржлив. 4-Парче 1 Сет : Вклучува 4-Парче Клупа Сопирачките Запира, Светла Површина, Безбедно. Доволна Количина за Лесна Употреба и Замена. Покрај тоа што се користи за работни клупи, може да се користи и за преградите за обработка на дрво. Одговара На Дијаметар од 20мм : овие постојки на работната маса се со дијаметар од 20мм, лесни за ракување, заземаат малку простор и се многу практични.


За производот

Item Type:
Bench Dogs
Material:
Aluminum Alloy, Stainless Steel
Specification:
Diameter Approx. 20mm / 0.8in
Uses:
Suitable for fixing and limiting wooden boards on woodworking.
Package List:
4 x Bench Dogs:

Избор на клиент

Класа На Банер 2023-Црвена И Црна 2023 Дипломирање Украси, Диплома Кап Гарланд, Честитки Град Партија Декор За Матура Средно Училиште Универзитет
  • Новак

Класа На Банер 2023-Црвена И Црна 2023 Дипломирање Украси, Диплома Кап Гарланд, Честитки Град Партија Декор За Матура Средно Училиште Универзитет

DEN 2.33

Класа На Украси Од 2023 Година Црвена И Црна : ќе добиете 1 црвен банер" Класа од 2023 година " и 1 црвеноцрнаapе�

Лил Насловна Херметички Сад За Складирање на храна Во собата на 6, Кујна &Засилувач; Оставата, Чајната Кујна Организатор, Пластични
  • Новак

Лил Насловна Херметички Сад За Складирање на храна Во собата на 6, Кујна &Засилувач; Оставата, Чајната Кујна Организатор, Пластични

DEN 271.84

Премиум МатеријалИзработен од висококвалитетна пластика за храна која е природно без БПА Не ги задржув

4,95мм HSS Straight Shank Reamer H7
  • Новак

4,95мм HSS Straight Shank Reamer H7

DEN 240.00

Дијаметар : 4,95мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување Дијаметар : 4,95мм...

Кујнски Контејнери За Складирање Стаклен Пластичен Диспензер, Кутија За Складирање За Автоматско Лизгање, Пренослив Држач Со Проѕирен
  • Новак

Кујнски Контејнери За Складирање Стаклен Пластичен Диспензер, Кутија За Складирање За Автоматско Лизгање, Пренослив Држач Со Проѕирен

DEN 3.33

100% Пластика Големина : 33х9, 2х7 Насловна Уреди Производи Шеќер Сад Со Херметички Контејнер Продавница Бра

Blodgett 60121 Spray Head Hand туш
  • Новак

Blodgett 60121 Spray Head Hand туш

DEN 1329.60

Оригинален дел за замена на OEM Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси.

Лента за транзиција на подот Redya 7ft, подот рамен делител лента 2 широка, гумена лента за транзиција под плочка, ленти за подни капаци
  • Новак

Лента за транзиција на подот Redya 7ft, подот рамен делител лента 2 широка, гумена лента за транзиција под плочка, ленти за подни капаци

DEN 415.84

? Силен самолепливо : Винил за транзиција на лентата доаѓа со самолеплива лента на задниот дел, го раскин

Звучници со Bluetooth на отворено во Inwa, безжични звучни звучници Синхронизираат до 100 звучници, IPX5 водоотпорен, светло шоу-управувано светло,
  • Новак

Звучници со Bluetooth на отворено во Inwa, безжични звучни звучници Синхронизираат до 100 звучници, IPX5 водоотпорен, светло шоу-управувано светло,

DEN 3.33

???? ????????? ????????? ???? ???? ????? Со безжично истовремено спарување, не се потребни апликации или жици, и најновиот

Двострана свилени вреќи за очи Поставете 2 парчиња засенчување на засенчување на окото на окото за очи за ноќно спиење, патување релаксација
  • Новак

Двострана свилени вреќи за очи Поставете 2 парчиња засенчување на засенчување на окото на окото за очи за ноќно спиење, патување релаксација

DEN 2.00

[Вклучен пакет] ќе добиете 2 компјутери торба за очи Ова слепило може да се користи во многу наврати, како