Техену Полу-Рамна Светлина За Монтирање, 10,24 Инчи Проѕирна Стаклена Сенка, Тебара Во Близина На Таванот За Светло За Трпезарија, Спална Соба, Кафуле, Бар, Коридор, Хо?

Техену Полу-Рамна Светлина За Монтирање, 10,24 Инчи Проѕирна Стаклена Сенка, Тебара Во Близина На Таванот За Светло За Трпезарија, Спална

DEN 1008.00

Достапност

НАДГРАДЕНА СТАКЛЕНА НИЈАНСА И КРОШНА : светло за рамна монтажа (Дијаметар На Стаклена Сенка : 10,24 инчи /260мм, Дијаметар На Крошна : 4,72 инчи /120мм, Висина На Светилка : 6,69 инчи /170мм) дојдете со поширока нијанса и надградената крошна дава Едноставна, но атмосферска за вашата куќа ЕЛЕГАНТЕН И КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : мешавината на рамна монтажа на модерни и гроздобер елементи, Проѕирното стакло покажува елегантна и едноставна,Мат Црна завршница има класичен убав детал,комплетира разноврсен изглед. ШИРОКА ПРИМЕНА : Идеален За Вашиот Ходник,Пасош, Плакар, Детска Соба,Кујна, Трпезарија,Спална Соба, Куќа на Фарма. ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЊЕ и СРЕДЕН ПРИКЛУЧОК Е26 : Го Вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација,компатибилен со блескаво, LED, CFL и халогени светилки со приклучоци E26 (стандардни приклучоци ВО САД И 60w Max). Забелешка : Сијалицата А19 Се Препорачува! Ако сакате сијалицата да не се протега надвор од сенката, ве молиме користете ја сијалицата што е должина да не надминува 3,3 инчи. ЗАДОВОЛСТВО НА КЛИЕНТИТЕ : ние ќе ви дадеме 100% задоволство, 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите и 1 Година Гаранција.


За производот

Избор на клиент

3-Ниво Тркалезна Торта Штанд Послужување Послужавник Со Велигденско Јајце Шема Златна Елегантна Декоративна Кекс Штанд Десерт Овошни Плочи
 • Новак

3-Ниво Тркалезна Торта Штанд Послужување Послужавник Со Велигденско Јајце Шема Златна Елегантна Декоративна Кекс Штанд Десерт Овошни Плочи

DEN 591.84

Стабилен Држач : Античка Европска декорација, луксузна златна боја, елегантен брановиден шуплив метале�

Подароци за ден на мајки за мајка од ќерка син сопруг срцеви ленти со слики 4x6 Фото за мајка, маќеа, правник, роденден, ден на мајки, свадба,
 • Новак

Подароци за ден на мајки за мајка од ќерка син сопруг срцеви ленти со слики 4x6 Фото за мајка, маќеа, правник, роденден, ден на мајки, свадба,

DEN 0.67

Стилски дизајн : Слатко срце модели дизајнирани и рачно изработени со памучни линии, цитати „Мама ве са�

Тцп Глобален Салон Светска Безбедност - Запечатена Кутија За Диспензерот од 50 Розови Маски За Лице Што Дишат За Еднократна Употреба 3-Слојна
 • Новак

Тцп Глобален Салон Светска Безбедност - Запечатена Кутија За Диспензерот од 50 Розови Маски За Лице Што Дишат За Еднократна Употреба 3-Слојна

DEN 143.84

Кутија од 50 Розови Маски Во Кутија За Санитарен Диспензер : Нашите 3слојни санитарни маски доаѓаат во за�

Тешки пиштоли за пиштоли дома, главен пиштол, 3 во 1 рачен пиштол за нокти за тапацир, поправка на материјали, столарија, декорација, врати
 • Новак

Тешки пиштоли за пиштоли дома, главен пиштол, 3 во 1 рачен пиштол за нокти за тапацир, поправка на материјали, столарија, декорација, врати

DEN 3.00

Висококвалитетен материјалГлавниот пиштол со тапацир се одликува со целосна конструкција и хромирана

Hotec UHF безжични двојни рачни микрофони со полнење 1/4 ”излезен мини преносен приемник за перформанси во живо преку ПА, миксер, звучник
 • Новак

Hotec UHF безжични двојни рачни микрофони со полнење 1/4 ”излезен мини преносен приемник за перформанси во живо преку ПА, миксер, звучник

DEN 3.00

Комплетна компатибилност : Широко компатибилен со машините Караоке, ПА, миксер, звучник кој има 1 / 4 ”MIC в

SI FANG 16 парчиња комплет за мелница за мелница за умирање на воздухот, десен агол, меленици со 1/4 и 1/8 колекции, мини пневматска алатка машина
 • Новак

SI FANG 16 парчиња комплет за мелница за мелница за умирање на воздухот, десен агол, меленици со 1/4 и 1/8 колекции, мини пневматска алатка машина

DEN 1.67

?【Package Included : 】 1x air die grinder with 1 / 4"(6mm) conditioning and preconditioning, oil paint removal, rust removal, glue or adhesive removal, selfsharpening, sanding, cleaning,

12 Пакет Газа Маса Тркач, 10 стапки Рустикален Чиста Тркач Газа Чаршав Бохо Свадба Декор Романтична Маса Тркач За Свадба Невестински Туш
 • Новак

12 Пакет Газа Маса Тркач, 10 стапки Рустикален Чиста Тркач Газа Чаршав Бохо Свадба Декор Романтична Маса Тркач За Свадба Невестински Туш

DEN 3.33

Полиестер Содржина на пакетот : ќе добиете 12 парчиња тркач за маса со газа, 35" широки и 118 " должина, што е д

Држач за iPad ipad за шетач, прилагодлив држач за телефонски таблети за монтирање на столб за шетач за бебиња, количка, затворен велосипедизам,
 • Новак

Држач за iPad ipad за шетач, прилагодлив држач за телефонски таблети за монтирање на столб за шетач за бебиња, количка, затворен велосипедизам,

DEN 431.84

【Држач за фиксирање на таблети за шетач】 Овој штанд за клипвклучен е специјално дизајниран за ленти за

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална насловна
 • Новак

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална насловна

DEN 3.00

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

Clispeed 1 сет ноќно возење со светло за велосипед пред и задни предупредувачки светла Лесно да се инсталира светло велосипедско светло клип на
 • Новак

Clispeed 1 сет ноќно возење со светло за велосипед пред и задни предупредувачки светла Лесно да се инсталира светло велосипедско светло клип на

DEN 1.67

Мешавина 5 режими на осветлување за да се задоволат потребите за велосипедизам, USB полнење, со светло на �

Орези леопард печати Виножито Шарена корпа за лаудри, водоотпорен и преклопен алишта за перење за складирање на валкани облеки играчки
 • Новак

Орези леопард печати Виножито Шарена корпа за лаудри, водоотпорен и преклопен алишта за перење за складирање на валкани облеки играчки

DEN 2.33

Оксфорд Големина : корпата за перење е околу 32 x 28 x 58 cm / 12,6 x 11 x 22,7 инчи, совршени за универзитет, студентс

Cooljob 10 парови Безбедносни работи за ракавици за мажи кои не се лизгаат, нитрилна гума обложена работна градинарски ракавици, рефус нараквици
 • Новак

Cooljob 10 парови Безбедносни работи за ракавици за мажи кои не се лизгаат, нитрилна гума обложена работна градинарски ракавици, рефус нараквици

DEN 2.33

Како искусен дизајнер, производител и продажби, Cooljob продолжува да обезбедува премиум лична заштитна оп