2 Парчиња Метално Пенкало Без Мастило Молив За Бришење Метален Молив Алуминиумски Молив За Пишување, Цртање, Изготвување, Училишен Прибор За Домашна Канцеларија

2 Парчиња Метално Пенкало Без Мастило Молив За Бришење Метален Молив Алуминиумски Молив За Пишување, Цртање, Изготвување, Училишен Прибор

DEN 1.33

Достапност

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња пенкала без мастило во 2 бои, црна и сребрена; можете да ја изберете бојата што ви се допаѓа според вашето расположение, да ги користите во секое време и насекаде; Исклучителен изглед и елегантен дизајн ќе ви донесат релаксирачко искуство со пишување Издржлив материјал : телото на моливот без мастило е изработено од квалитетен метал, издржлив и цврст, не е лесен за кршење или носење, удобен во употреба; врвката прифаќа обработена легура, која може непречено да пишува и ракописот е сличен на обичниот молив, заштедува време за острење пенкала. Принцип на работа : врвката се трие на хартијата за да ги распадне молекулите на легираниот метал и да ги остави на површината на хартијата; моливчето за бришење може да се нанесе на повеќето хартии, а ракописот може да се задржи долго време без оглед на температурата или временските услови. Практични подароци : овие метални пенкала за пишување без мастило може да се сметаат за практични подароци за деца, ученици, наставници, пријатели итн., нема да консумираат дрво, без мирис и безбедно за употреба; тие ќе бидат изненадени кога ќе добијат такви деликатни подароци.


За производот

Избор на клиент

Торба за период, Торба За Складирање На Хигиенски Салфетки, Женска Торба За Санитарни Рампи За Девојчиња Жени Дами, Уметнички Животни
 • Новак

Торба за период, Торба За Складирање На Хигиенски Салфетки, Женска Торба За Санитарни Рампи За Девојчиња Жени Дами, Уметнички Животни

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

6nm Електричен спојка, електрична енергија од не'рѓосувачки челик моќна сила за сопирање DC сопирање на низок шум за електрични скутери за електрични
 • Новак

6nm Електричен спојка, електрична енергија од не'рѓосувачки челик моќна сила за сопирање DC сопирање на низок шум за електрични скутери за електрични

DEN 1.67

Широко користете : Главно се користи за електрични скутери на прсти на MTM 6 NM, електрични инвалидски коли�

Хемотон 77 п.п.
 • Новак

Хемотон 77 п.п.

DEN 2.67

Прекрасно занаетчиство, богати и исклучителни детали, долг животен век, изглед Велигденски тематски до�

Лиангјуанг бременост тело перница за тело перница за бременост перница за бременост, прекрасна облик на облик на породилно тело,
 • Новак

Лиангјуанг бременост тело перница за тело перница за бременост перница за бременост, прекрасна облик на облик на породилно тело,

DEN 1542.40

Прилагодлив полифил материјал се прилагодува на стомакот и назад кога сакате да спиете, да читате, меди�

За работа со повеќе задачи за повеќе задачи, механички нараквици за заштита на влијанија, ракавици за лажици, нараквици за безбедност,
 • Новак

За работа со повеќе задачи за повеќе задачи, механички нараквици за заштита на влијанија, ракавици за лажици, нараквици за безбедност,

DEN 527.68

Производство на апарати Поправање на автомобили Ракување со стакло Метално ракување Производство на х�

АКОАК 4 Парчиња Еднократно Пластични Стискаш Шише Диспензерот, Салата Облекување, Кечап, Шише За Чување Мед, Совршен За Кујна Додатоци
 • Новак

АКОАК 4 Парчиња Еднократно Пластични Стискаш Шише Диспензерот, Салата Облекување, Кечап, Шише За Чување Мед, Совршен За Кујна Додатоци

DEN 0.33

Изработен од пвц материјал за храна, издржлив, нетоксичен, безбеден и невкусен Големина : Прибл 17 х 3,2 см /

Расте Црно Тркалезно Огледало 24 инчи, Огледало На Круг Монтиран На Ѕид, Метално Врамено Огледало за Суета Во Бањата, Домашен Декор Во
 • Новак

Расте Црно Тркалезно Огледало 24 инчи, Огледало На Круг Монтиран На Ѕид, Метално Врамено Огледало за Суета Во Бањата, Домашен Декор Во

DEN 825.44

Модерен Дизајнедноставниот и модерен дизајн го прави ова тркалезно огледало способно да одговара на се

Постери за постери за размислување за раст, Декорации за билтени во училницата за конфети Позитивни постери во училницата за основно средно
 • Новак

Постери за постери за размислување за раст, Декорации за билтени во училницата за конфети Позитивни постери во училницата за основно средно

DEN 143.84

Она што го добивате : 16 различни постери за размислување за раст, еден [кој е вашиот начин на размислувањ�

NC УВ Ламба ЗА Нокти Предводена Професионална 110W LED УВ Ламба ЗА Нокти LED Ламба ЗА Нокти Фен За Нокти Паметен Гел За Лекување Алатка
 • Новак

NC УВ Ламба ЗА Нокти Предводена Професионална 110W LED УВ Ламба ЗА Нокти LED Ламба ЗА Нокти Фен За Нокти Паметен Гел За Лекување Алатка

DEN 799.84

1Светилка за нокти со ултра брзо сушење : ултравиолетовата ламба за нокти може да го исуши УВ лепилото, п�

Природни Фарми 1 мл КИЛИБАР БОСТОН БПА БЕСПЛАТНИ Шишиња-8 Пакување Празни Контејнери За Полнење-Производи За Чистење Есенцијални Масла-Ароматерапија
 • Новак

Природни Фарми 1 мл КИЛИБАР БОСТОН БПА БЕСПЛАТНИ Шишиња-8 Пакување Празни Контејнери За Полнење-Производи За Чистење Есенцијални Масла-Ароматерапија

DEN 1.67

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТБПА БЕСПЛАТНОупотребата на штетни хемикалии бесплатен процес на производство обезбед

Дубао домашен wallиден решетка за капакот на капакот за куки за куки за кука за складирање на решетки за складирање на решетки за складирање
 • Новак

Дубао домашен wallиден решетка за капакот на капакот за куки за куки за кука за складирање на решетки за складирање на решетки за складирање

DEN 7458.88

Строг избор на материјали, здрав и издржлив Комбинацијата на мода и природа, theидот За прикажување вазни

Комплет за Чистење Оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Канали За Сушење, Најлонска Четка За Четка За Чистење Цевки Што Може Да Се Свитка
 • Новак

Комплет за Чистење Оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Канали За Сушење, Најлонска Четка За Четка За Чистење Цевки Што Може Да Се Свитка

DEN 1364.16

Издржлив Материјал : жицата за четка е изработена од најлон, кој е отпорен на висока температура и старе�

Силен сепаратор на екран на допир на допир ЛЦД-сепаратор на екранот Антикорозија со висока температура отпорна на дисипација на топлина
 • Новак

Силен сепаратор на екран на допир на допир ЛЦД-сепаратор на екранот Антикорозија со висока температура отпорна на дисипација на топлина

DEN 171.20

Дисипација на странична топлина : Дупките за вентилација од две страни на машината се специјално дизајн

Даталогер со висока точност на температурата за прехранбени индустрии, фармацевтски производи, крвни банки, модел на ладни ланци:
 • Новак

Даталогер со висока точност на температурата за прехранбени индустрии, фармацевтски производи, крвни банки, модел на ладни ланци:

DEN 825.60

Карактеристики : Сензор за температура со голема точност 2 години за складирање на траење на полиците : 31

Чистење партали за чистење чистење сунѓер 100 парчиња чистење чистење сунѓери садови миење бели сунѓери без стапчиња за готвење сунѓер за
 • Новак

Чистење партали за чистење чистење сунѓер 100 парчиња чистење чистење сунѓери садови миење бели сунѓери без стапчиња за готвење сунѓер за

DEN 172.48

Негребење сунѓер со добра апсорпција на вода, погоден за чистење светло мрсна прибор за јадење, брзо чис

Комплет за кафез на фотоапаратот Tiltaing d компатибилен со црвена камера Комодо | Railелезница на НАТО, Ари Розета, вклучен ладен чевли
 • Новак

Комплет за кафез на фотоапаратот Tiltaing d компатибилен со црвена камера Комодо | Railелезница на НАТО, Ари Розета, вклучен ладен чевли

DEN 3.33

Заштитен оклоп компатибилен со црвената камера Комодо, погодна за употреба од страна на видео професио�

Керамички пепелник смарагд голема дневна соба канцеларија за домаќинство анти -летање пепел со прикриени додатоци за декорација на домови Емералд
 • Новак

Керамички пепелник смарагд голема дневна соба канцеларија за домаќинство анти -летање пепел со прикриени додатоци за декорација на домови Емералд

DEN 1275.20

? Издржливи материјали : многу креативни пепелници се направени од висококвалитетни материјали како шт�

Sunnow Hobnail садови за растенија Масовно, 2 пакувања бели керамички цветни жардинери со дренажни дупки и приклучок за одвод за затворено
 • Новак

Sunnow Hobnail садови за растенија Масовно, 2 пакувања бели керамички цветни жардинери со дренажни дупки и приклучок за одвод за затворено

DEN 1.00

Овие цвеќиња на плочата ќе донесат модерна декорација на прагови за прозорци, таблети, полици, спални со