Digio2 Z8582 USB Тип-C Тип Центар-А 4 Порти

Digio2 Z8582 USB Тип-C Тип Центар-А 4 Порти

DEN 500.80

Достапност

АЛУМИНИУМ Домување USB Конверзија Центар Претежно потенка од смолата и телото со висока прецизност. УСБ (а) уредите се компатибилни Со Компјутери Од Типот Ц. Главната единица. УСБ Стандарди : 3.0 Интерфејс/Низводно (страна НА КОМПЈУТЕР) : Машки Интерфејс Тип-Ц/низводно (страна на уредот за поврзување) : Тип-женски х 4 (3. Напон / Максимална Струја На Напојување : 5v 720m A Максимална брзина на пренос : 5 GMbps (само 3.1 порти) Поддржан ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ / Уреди : Windows 10, 8.10 или подоцна, android 6 или подоцна Тип-c уреди. Должина На Кабелот : Прибл. 2,8 инчи (7 см).


За производот

Избор на клиент

50 парчиња Дрвени Фото Клипови Тешки Штипки За Облека Штипки За Торби За Храна Нелизгачки Висечки Клипови За Внатрешна Надворешна
 • Новак

50 парчиња Дрвени Фото Клипови Тешки Штипки За Облека Штипки За Торби За Храна Нелизгачки Висечки Клипови За Внатрешна Надворешна

DEN 1.67

ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА Овие еколошки дрвени штипки за облека се многу погодни за внатрешни и н

12 Парчиња Чаши За Забави На Диносауруси Со Капаци и Сламки Пластични Чаши За Тамблери За Диносауруси За Еднократна Употреба Детска Чаша За
 • Новак

12 Парчиња Чаши За Забави На Диносауруси Со Капаци и Сламки Пластични Чаши За Тамблери За Диносауруси За Еднократна Употреба Детска Чаша За

DEN 431.84

Доволно За Употреба : ќе добиете 12 парчиња диносауруси пластични детски чаши во 4 стилови, доволна колич�

ИХИПО Багажник За Чевли 7 Нивоа Лавици За Чевли Кабинет За Чување Чевли Решетка За Чевли Со Фиока Со Функција За Складирање На Влезниот Дом
 • Новак

ИХИПО Багажник За Чевли 7 Нивоа Лавици За Чевли Кабинет За Чување Чевли Решетка За Чевли Со Фиока Со Функција За Складирање На Влезниот Дом

DEN 651.20

Мултифункционално складирање : Може да се користи за складирање книги, земање слив и материјали за бања,

Електричен вентилатор за десктоп , клип вентилатор со двојна употреба мини вентилатор со 3 брзини со лесна USB-полнење 365 ° прилагодување
 • Новак

Електричен вентилатор за десктоп , клип вентилатор со двојна употреба мини вентилатор со 3 брзини со лесна USB-полнење 365 ° прилагодување

DEN 2.33

【Повеќенаменски】 : Поради неговата мала големина и заштеда на простор, тој е погоден за дом, канцелариј

лудашуаики Килим Зафаќач Нелизгачки Тепих Влошки Килим Лента Тепих Лента Тепих Касета Тврдо Дрво Килим За Килим За Дрвени Подови Црна
 • Новак

лудашуаики Килим Зафаќач Нелизгачки Тепих Влошки Килим Лента Тепих Лента Тепих Касета Тврдо Дрво Килим За Килим За Дрвени Подови Црна

DEN 47.84

Миење Раце Само €Цврста Адхезија●Нелизгачките Влошки за Тепих се дизајнирани со напредна технологија

Слатководни Аквариумски Тест Ленти 5 во 1-Езерце Или Комплет За Тестирање На Резервоарот За Риби За Тестирање На Рн Нитрит Нитрат
 • Новак

Слатководни Аквариумски Тест Ленти 5 во 1-Езерце Или Комплет За Тестирање На Резервоарот За Риби За Тестирање На Рн Нитрит Нитрат

DEN 255.84

? ОДРЖУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ АКВАРИУМ ИЛИ ЕЗЕРЦЕ ЗДРАВИСледењето на квалитетот на водата во вашиот аквариум е

Капак за Прашина За Шпорет Под Притисок На Инстант Тенџере, Платнена Покривка со Џебови за Држење Дополнителни Додатоци, Водоотпорно Лесно
 • Новак

Капак за Прашина За Шпорет Под Притисок На Инстант Тенџере, Платнена Покривка со Џебови за Држење Дополнителни Додатоци, Водоотпорно Лесно

DEN 2.00

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ, БЕЗГРИЖНО КУПУВАЊЕ : ние сме нови продавачи, од нас се бара да произведуваме прои

Свеќа Потопло Светилки, Гроздобер Мермер Метал Стакло Мирис Свеќа Светилка Ноќ Светилка Затемнување Врвот Надолу Топење Свеќа Светилка, Идеја
 • Новак

Свеќа Потопло Светилки, Гроздобер Мермер Метал Стакло Мирис Свеќа Светилка Ноќ Светилка Затемнување Врвот Надолу Топење Свеќа Светилка, Идеја

DEN 3.33

€Безбедност И Еколошки● : Ова е стаклена гроздобер светилка за свеќи со абажур потопло Нема пламен и мн

Агимо мајки ден подароци од ќерки, Подароци за Мама Или Жени, роденденски подароци за мама, Мими Подароци, Порибување Полначи за жени или мајка
 • Новак

Агимо мајки ден подароци од ќерки, Подароци за Мама Или Жени, роденденски подароци за мама, Мими Подароци, Порибување Полначи за жени или мајка

DEN 0.67

Повлечете го затворањето Миење Раце Само Денот На мајките Подароци Од Син : Уникатни Подароци за мајка с

Тоа е во моето знаме на ДНК Либан Смешна коска Кина Декоративна чинија околу керамички плочи занает со приказ за украси за внатрешни
 • Новак

Тоа е во моето знаме на ДНК Либан Смешна коска Кина Декоративна чинија околу керамички плочи занает со приказ за украси за внатрешни

DEN 3.00

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа плоча за декорација на коски од Кина е изработе�

Похдје Ориз Диспензерот Контејнер За Ориз Складирање На Ориз 10кг Овес Ориз Запечатен Сад За Складирање Сува Храна Контејнер За Складирање Кофа
 • Новак

Похдје Ориз Диспензерот Контејнер За Ориз Складирање На Ориз 10кг Овес Ориз Запечатен Сад За Складирање Сува Храна Контејнер За Складирање Кофа

DEN 1040.00

●Диспензерот за ориз 10 КИЛОГРАМИ максимален капацитет на ориз ги задоволува потребите за складирање с�

Фиока Рачки Галакси Вселената Универзумот МЕСЕЧИНАТА Office Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети
 • Новак

Фиока Рачки Галакси Вселената Универзумот МЕСЕЧИНАТА Office Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети

DEN 1.00

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Шведска Знаме Бенто Ручек Кутија Истекување-Доказ Бенто Кутија Контејнери За Храна со 2 Прегради За Работа Во Канцеларија Пикник
 • Новак

Шведска Знаме Бенто Ручек Кутија Истекување-Доказ Бенто Кутија Контејнери За Храна со 2 Прегради За Работа Во Канцеларија Пикник

DEN 460.64

дрво+пп Произведено во САД Или Увезено Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, из

Вионц Цвеќе Европски Стил 6-Парче Коска Кина Порцелан Попладне Чај Кафе Чаша Подарок Во Собата Со Чинија&засилувач;Лажица И Железо
 • Новак

Вионц Цвеќе Европски Стил 6-Парче Коска Кина Порцелан Попладне Чај Кафе Чаша Подарок Во Собата Со Чинија&засилувач;Лажица И Железо

DEN 3.00

* Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан; * Тоа е во согласност со Кос�

Чистач на калем за единица за наизменична струја | Чистач за наизменична струја што е формула што не е пена за калеми на кондензаторот
 • Новак

Чистач на калем за единица за наизменична струја | Чистач за наизменична струја што е формула што не е пена за калеми на кондензаторот

DEN 479.84

Чистач на кондензатор на наизменична струја : Основните вредности (галон / 128 fl oz) кои не се кисели наизме�