ВОЛТ+ 5 во 1 Мултифункционален Читач На Картички Компатибилен Со Xiaomi Mi 11X има USB Тип-C/ MicroUSB/ Tf/ USB 2.0/ Sd Читач На Картички

ВОЛТ+ 5 во 1 Мултифункционален Читач На Картички Компатибилен Со Xiaomi Mi 11X има USB Тип-C/ MicroUSB/ Tf/ USB 2.0/ Sd Читач На Картички

DEN 2.67

Достапност

5 во 1 Читач На Мултифункционални Картички : Приклучете Се И користете Компатибилен со Вашиот Xiaomi Mi 11x со периферни уреди, како што се флеш-уред, тастатура, центар, глувче и многу повеќе, ги прави вашите USB-C уреди компатибилни со USB-дискови и USB уреди кои поддржуваат USB Во Движење0 Супер Брзина Трансфер : Целосна USB 2.0 супер брзина на пренос на податоци до 5 Gbps, 10x побрзо. Пренесете датотеки, HD филмови и песни на вашите USB-C уреди за неколку секунди. Голема КОМПАТИБИЛНОСТ : Надградена со КОРИСТЕЊЕ НА НАЈНОВИТЕ дигитални оптимизирани 5.0 Автентични Сертифицирани чипови, уживајте во сите ЕФЕКТИ НА hd повик за кој Било андроид, Компјутери, Macs, Лаптопи, Таблети, Автомобили, Возила и aux кабли способни уреди. Лесен ЗА КОРИСТЕЊЕ / ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : приклучете се и работи! Приклучете ГО USB c крајот на адаптерот во USB-C порта или Micro USB, а потоа поврзете ги вашите уреди. Супериорен КВАЛИТЕТ : Нашата Пластична Мувла Со Големо Влијание, со тело од алуминиумска легура зафаќа многу малку простор и може да се приклучи директно на крајот на ВАШИОТ USB-хардвер, така што нема да мора да се грижите дали ќе го носите наоколу. Професионален Читач на Мултифункционални Картички 5 во 1 Компатибилен Со Xiaomi Mi 11 X вклучува USB Тип-C/ Micro USB/ Tf/ USB 2.0/ Sd Читач На Картички (Црн) Пренослив И Издржлив : преносливата тенка големина на читачот на картички го олеснува лизгањето во вашата торба. Заштитното капаче ги штити двата конектори од оксидација и прашина. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 5-во-1 дизајн вграден USB, Тип-Ц, микро USB порти, USB и tf картичка слот. Повеќе начини на преземање и читање ви даваат поголема погодност во секојдневниот живот и работа, Ви Овозможува да пренесувате слики HD филмови или датотеки за само неколку секунди.


За производот

Избор на клиент

КОНТЕЈНЕРИ ЗА Супа ТОПБАТИЈА Со Капаци: Тегла За Храна За Деца За Повеќекратна Употреба Со Чаша Со Лажица Житни Култури Во Движење
 • Новак

КОНТЕЈНЕРИ ЗА Супа ТОПБАТИЈА Со Капаци: Тегла За Храна За Деца За Повеќекратна Употреба Со Чаша Со Лажица Житни Култури Во Движење

DEN 419.20

Земете ја вашата омилена супа, тестенини, ориз, чили, житарици и друга влажна храна во движење Надвореш�

Кокер Спаниел фигура
 • Новак

Кокер Спаниел фигура

DEN 1.00

Детална застапеност на животно Големина : 4 "до 5" во најдолга насока Уникатен колекционерски карактер...

Сејфокнија Патување Ранец За Жени, Носење На Ранец Лет Одобрени 17.3 Инчен Лаптоп Ранец СО USB Полнење Порта Работа Ранец Компјутер Ранец Повик
 • Новак

Сејфокнија Патување Ранец За Жени, Носење На Ранец Лет Одобрени 17.3 Инчен Лаптоп Ранец СО USB Полнење Порта Работа Ранец Компјутер Ранец Повик

DEN 2.00

ШИРОК ЏЕБ ЗА ОТВОРАЊЕ И ПРОСТРАН КАПАЦИТЕТ : Димензии : 18,7 "Л х 8,2" В х 12,2 " Ч, одговара на лаптоп од 17,3 инчи Р

АЛИПИС 40 парчиња Минута за декорација на рамка за закачалки за закачалки на рамка за лепки Непрекинато куки невидливи куки куки wallид Беспрекорен
 • Новак

АЛИПИС 40 парчиња Минута за декорација на рамка за закачалки за закачалки на рамка за лепки Непрекинато куки невидливи куки куки wallид Беспрекорен

DEN 2.00

Куки за рамки : Употреба : Наменето за виси фотографии, слики, мали рамки, wallидни часовници, мали џебови н�

Фиоки за Складирање кабилок 4-слој Пластична Фиока Тип Плакар Пренослив Кабинет За Складирање Мултифункционална Решетка За Складирање Организатор
 • Новак

Фиоки за Складирање кабилок 4-слој Пластична Фиока Тип Плакар Пренослив Кабинет За Складирање Мултифункционална Решетка За Складирање Организатор

DEN 3.00

90% памук / 10% вискоза Може да работи како кутија за складирање на работната површина за работниците во ни�

Дигијес 16 Парчиња Комплет ЗА Чистење НА МЛАЗНИЦАТА СО 3д Печатач, 10 Иглички За Чистење На Млазницата Со Кутија за Складирање, 2 Пинцети,
 • Новак

Дигијес 16 Парчиња Комплет ЗА Чистење НА МЛАЗНИЦАТА СО 3д Печатач, 10 Иглички За Чистење На Млазницата Со Кутија за Складирање, 2 Пинцети,

DEN 182.24

Комплетот за чистење додатоци ЗА 3д печатач вклучува : 10 иглички за чистење на млазницата од нерѓосувачк

Исцелен 1 компјутер 120 арома дифузер овлажнител домашни дифузери канцеларија дифузер миризливи дифузери за нафта за дифузер за домашни мириси
 • Новак

Исцелен 1 компјутер 120 арома дифузер овлажнител домашни дифузери канцеларија дифузер миризливи дифузери за нафта за дифузер за домашни мириси

DEN 2.67

Дифузер за ноќно светло : дифузерот не може да биде како дифузер, туку и како, овлажнител, ноќна светлина,

Qulaco Поди ламби за дневна соба Долга рака железо подни ламби, нордиско ротирачко LED осветлување Декоративно подни табели за ламба модерна
 • Новак

Qulaco Поди ламби за дневна соба Долга рака железо подни ламби, нордиско ротирачко LED осветлување Декоративно подни табели за ламба модерна

DEN 13467.52

1 360 ° Омнирежија на осветлување за да ги исполнат различните агли на осветлување Флексибилни сликите на

Aunnow Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет-Пу Кожна Торба За Шминка За Патување Со Прегради, Водоотпорни Козметички Кеси За
 • Новак

Aunnow Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет-Пу Кожна Торба За Шминка За Патување Со Прегради, Водоотпорни Козметички Кеси За

DEN 1088.00

●Голем Капацитет Со Разделувачи ● кеси за шминка со Голем капацитет за жени повеќе тродимензионални и

Керамички Држач За Торта Со Стаклена Купола Покријте Ја Фиоката За Дисплеј За Торта Со Високи Стапала Мултифункционален Послужавник За Сервирање
 • Новак

Керамички Држач За Торта Со Стаклена Купола Покријте Ја Фиоката За Дисплеј За Торта Со Високи Стапала Мултифункционален Послужавник За Сервирање

DEN 451.04

изработени од керамички и стаклени материјали и издржливи, со добра текстура Стаклениот капак може под�

Неродеко Накит Послужавник Ситница Јадење Злато Ананас Облик На Накит Прстен Сад Послужавник Дрво Закуска Десерт Чинија Бонбони Јадење Накит
 • Новак

Неродеко Накит Послужавник Ситница Јадење Злато Ананас Облик На Накит Прстен Сад Послужавник Дрво Закуска Десерт Чинија Бонбони Јадење Накит

DEN 412.80

ЧИНИЈА За СЕРВИРАЊЕ ХРАНА Сад За Ситници Златен Накит Послужавник За Прстени Дрво Закуска Чинија За Дес

Јизииф Детска Гимнастика Со Целосна Должина Унитард Балетски Танц Со Долги Ракави Трико Дете Сјаен Тесен Комбинезон За Теретана
 • Новак

Јизииф Детска Гимнастика Со Целосна Должина Унитард Балетски Танц Со Долги Ракави Трико Дете Сјаен Тесен Комбинезон За Теретана

DEN 3.33

Полиестер Повлечете го затворањето Миење Раце Само 80% Полиестер и 20% Спандекс Без ракави, деколте со лаж�

Големи момчиња за капење костуми со големина 14-16 парчиња костим за капење Два Soild Plus бикини поставуваат две парчиња шорцеви за капење за
 • Новак

Големи момчиња за капење костуми со големина 14-16 парчиња костим за капење Два Soild Plus бикини поставуваат две парчиња шорцеви за капење за

DEN 153.12

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Стил на ракав : Редовно Спецификации на артикли�

My6243 преносен дигитален мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на
 • Новак

My6243 преносен дигитален мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на

DEN 1040.00

Анге од 2nf до 200uf 4 се движат од 2m H до 2 H висока точност при мерење на нулта вредност автоматски со интегра�