BestCH AC Адаптер За Schumacher XJS4 XP400 XJS5 XP500 XJS7C XP750C Инстант Моќ Скок Стартер IPD-1800 XP750 IP-1850FL XP500 DH-9-J XP400 XP750C SE - 4225 Напојување Кабел Полнач

BestCH AC Адаптер За Schumacher XJS4 XP400 XJS5 XP500 XJS7C XP750C Инстант Моќ Скок Стартер IPD-1800 XP750 IP-1850FL XP500 DH-9-J XP400 XP750C

DEN 1.67

Достапност

✎Светски Влез✎ : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, стабилен излез. Автоматско исклучување на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. ✎Конзистентност На напон✎ : Нема флуктуации на напонот при вклучување, при пренос, примање или при исклучување. Тоа ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. ✎ 2-Годишна Гаранција✎ : ние ќе обезбедиме 2 година гаранција на производителот и 30 дена враќање-ти го чуваме грбот!. Best CH AC Адаптер За Schumacher XJS4 XP400 XJS5 XP500 XJS7 C XP750 C Инстант Моќ Скок Стартер IPD-1800 XP750 IP-1850 FL XP500 DH-9-J XP400 XP750 C SE - 4225 Напојување Кабел Полнач. Спецификации на производот : ● Тип На Приклучок : американски prong ® Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Ширум Светот Користете Го Опсегот На Влезна Фреквенција : 50-60 Hz Љубезно Забелешка : } оваа ставка е адаптер за замена на електрична енергија, А не Оригинален/Вистински. Ве молиме да бидете љубезно информирани дека вкупната моќност на уредот не треба да ја надминува максималната моќност (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да се де-оценува 10% -20% кога се користи за да се спречат Предупредувања За прегревање : ● не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување/ кабел за напојување.


За производот

Избор на клиент

Атвуд 31501 коло
 • Новак

Атвуд 31501 коло

DEN 0.67

Одборот за контрола на палење ги извршува сите потребни функции за да се вклучи печката и да се продолжи

Топски 4 парчиња Тамблер За Бања Чаша За Четки За Заби Пластични Тамблери За Вода Садови За Еднократна Употреба Чаша За Пиење Чаша За Миење
 • Новак

Топски 4 парчиња Тамблер За Бања Чаша За Четки За Заби Пластични Тамблери За Вода Садови За Еднократна Употреба Чаша За Пиење Чаша За Миење

DEN 0.67

Дизајнирана и на esетика и на удобност, одличната боја нема да работи или да избледи, коегзистирачка мода

Комплет Табла за чаршафи, Комплет Табла За Сирење, Даска За Сирење Од Бамбус И Сет За Ножеви, Послужавник За Чаршафи, Послужавник За
 • Новак

Комплет Табла за чаршафи, Комплет Табла За Сирење, Даска За Сирење Од Бамбус И Сет За Ножеви, Послужавник За Чаршафи, Послужавник За

DEN 415.84

Уникатна Табла За Сирење Од Бамбус, Чинија За Чаршафи И Послужавник За Сервирање, Вклучувајќи 4 Нож Од Не

Грчки Специјален Облик На Олеснување Коњ Антички Месинг Стариот Сребрен Медал Колекција Занает 18мм Бакар Монета Комеморативна Монета
 • Новак

Грчки Специјален Облик На Олеснување Коњ Антички Месинг Стариот Сребрен Медал Колекција Занает 18мм Бакар Монета Комеморативна Монета

DEN 160.00

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен

Без лого Мгвие Ѕид Светилка-Минималистички Дневна Соба Ковано Железо Светилка Спална Соба Кревет Светилка Патека Ѕид ПРЕДВОДЕНА Ѕид Светилка
 • Новак

Без лого Мгвие Ѕид Светилка-Минималистички Дневна Соба Ковано Железо Светилка Спална Соба Кревет Светилка Патека Ѕид ПРЕДВОДЕНА Ѕид Светилка

DEN 3.00

● Материјал : метал ● Оваа Ѕидна Светлина изгледа убаво и елегантно Погледнете што добро се вклопува со

Силиконска чистота за мажи што дишат уреди за чистота за чистота за чистота уреди за чистота за чистота, лесна сексуална велнес, чистота за
 • Новак

Силиконска чистота за мажи што дишат уреди за чистота за чистота за чистота уреди за чистота за чистота, лесна сексуална велнес, чистота за

DEN 0.33

Висококвалитетен материјал е исклучително изработен, безбеден и еколошки, неотпуст и без мирис Лесен з�

Mobestech 1 Сет Железнички HDD Диск Експанзија Тврд Кафез / - Слој Сребрен инчен Држач За Погон На Решетката Отпорен На Удари - Надворешен
 • Новак

Mobestech 1 Сет Железнички HDD Диск Експанзија Тврд Кафез / - Слој Сребрен инчен Држач За Погон На Решетката Отпорен На Удари - Надворешен

DEN 1.33

Повеќеслојна Решетка За Хард Диск : шупливиот дизајн може да го продолжи работниот век на хард дискот со

Торба за Складирање санитарни Салфетки германски Овчарско Куче Женски Период Санитарна Торбичка Торба За Складирање Тампон Патент
 • Новак

Торба за Складирање санитарни Салфетки германски Овчарско Куче Женски Период Санитарна Торбичка Торба За Складирање Тампон Патент

DEN 2.33

✿Премиум Материјал : оваа торба за складирање санитарни салфетки е изработена од стадо, сунѓер и Оксфор

Рачно Насликана Емајлирана Кутија За Ситници За Патки, Организатор На Накит Со Шарки Со Кристали, Складирање Обетки Со Прстени, Уникатна
 • Новак

Рачно Насликана Емајлирана Кутија За Ситници За Патки, Организатор На Накит Со Шарки Со Кристали, Складирање Обетки Со Прстени, Уникатна

DEN 319.84

✿ Квалитетни Материјали : фигурината на кутијата за ситници за патки е изработена од еколошка легура и �

Вилушки За Овошје од кабилок 9 парчиња/Поставете Овошна Вилушка Од Нерѓосувачки Челик Форма На Стрела Кафе Мед Мешање Стап Овошје Зема
 • Новак

Вилушки За Овошје од кабилок 9 парчиња/Поставете Овошна Вилушка Од Нерѓосувачки Челик Форма На Стрела Кафе Мед Мешање Стап Овошје Зема

DEN 265.44

Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мере�

ВИНГ Мат Бела Кујна Кружни Тегли Со Керамички Шеќер, Безбедна Машина За Миење Садови, Лесна За Чистење Херметички Запечатете Влажни
 • Новак

ВИНГ Мат Бела Кујна Кружни Тегли Со Керамички Шеќер, Безбедна Машина За Миење Садови, Лесна За Чистење Херметички Запечатете Влажни

DEN 1.33

Херметички Керамички Кујнски Канистер : Изработен од порцелан, толку без олово, цврст и лесен Има убави �

АМЗФУЛИ 300 Парчиња Блескави Вештачки Камчиња Карпи За Патеки/Бонсаи/Внатрешен Надворешен Декор/Аквариум/Аквариум / Резервоар ЗА Риби,УКРАСНИ
 • Новак

АМЗФУЛИ 300 Парчиња Блескави Вештачки Камчиња Карпи За Патеки/Бонсаи/Внатрешен Надворешен Декор/Аквариум/Аквариум / Резервоар ЗА Риби,УКРАСНИ

DEN 2.00

Ве молиме раширете го и изложете го предметот на сонце или светлина,тогаш тие можат подобро да светат во