РС485 ЦЕНТАР до 8 Канали Рс485 Индустриска Изолација Реле Продолжување Повторувач

РС485 ЦЕНТАР до 8 Канали Рс485 Индустриска Изолација Реле Продолжување Повторувач

DEN 1392.00

Достапност

Вклучено напојување Рс485 мастер пристаниште и пристаниште за робови има 2500v заштита од изолација на напон. Рс485 мастер пристаниште и пристаниште за робови поддржуваат 256 станици за робови. Задниот дел е опремен со отвор за картичка за инсталација на водич, погоден за инсталација на водич. 9~24v широк опсег влез. Rs485 спротивен индикатор за поврзување. ИНДИКАТОРОТ CH1~CH8 е секогаш вклучен кога линијата А и линијата Б се спротивни поврзани. ZLAN9480 A е 8 пристаништа индустриска изолација RS485 центар, може да се прошири 8 канали RS485 роб пристаништа преку 1 канал RS485 господар пристаниште. Може ефикасно да имплементира реле, продолжување и изолација на мрежата RS485. Мастер-порт крајот НА ZLAN9480 A обезбедува изолација RS485, роб-portend проширува 8 канали изолација rs485 интерфејс. Главното пристаниште ЗЛАН9440 обезбедува изолација два интерфејс RS485 и RS232 во исто време, под-пристаништата прошируваат 4 канали изолација rs485 интерфејс. Општо земено, жиците RS485 бараат стил на жици рака под рака, треба избегнувајте ѕвездено поврзување на главната станица како центар. Но, понекогаш треба ѕвезда врска, во овој случај со користење на rs485 центар може ефикасно да се изолира поврзување пречки помеѓу мулти-RS485. ZLAN9480 A е активна изолација rs485 центар, производот се специјално дизајнирани за индустриска сцена во суровата средина, е особено погоден за ситуации кои бараат висока сигурност и безбедност.


За производот

Избор на клиент

Сет на четки за креда и восок, природна влакнеста рачка од дрво и рамен раб за боја, повеќе-употреба восок за мебел реновирани кабинети столици
  • Новак

Сет на четки за креда и восок, природна влакнеста рачка од дрво и рамен раб за боја, повеќе-употреба восок за мебел реновирани кабинети столици

DEN 159.84

? Разновидност на дрво, wallsидови Совршено за сите бои и дамки од латекс и нафта ? 【Висок квалитет на матер

Роза цветна почетна буква I дрвен знак Англиски азбука буква дрво виси wallидна уметност, а-z буква дрвени плакети за фарма куќа влезна врата
  • Новак

Роза цветна почетна буква I дрвен знак Англиски азбука буква дрво виси wallидна уметност, а-z буква дрвени плакети за фарма куќа влезна врата

DEN 995.20

✔ Како да ја прилагодите 1 Поставете ја нарачката прво 2 Потоа, контактирајте не кои се вашите персонали�

2 Нулта толеранција со дијамантска смола исполнета тапан тркала/дупка за мијалник 2 или 52мм јадро бит 4 инчен чаша тркало бетонски
  • Новак

2 Нулта толеранција со дијамантска смола исполнета тапан тркала/дупка за мијалник 2 или 52мм јадро бит 4 инчен чаша тркало бетонски

DEN 518.40

1 парче од 4 "(супер широк сегмент) Дијамант Турбо редови Мелење на чаша (5 / 8" 11 Арбор на конец) 1 парче од 2 "x

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија на пролетната големина на пролетната притисок на пролетниот дијаметар на
  • Новак

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија на пролетната големина на пролетната притисок на пролетниот дијаметар на

DEN 3.33

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Гел за затегнување на вагинално затегнување од страна на заводнување | гел од Манџанани имитира функција на грлото на матката | Ја
  • Новак

Гел за затегнување на вагинално затегнување од страна на заводнување | гел од Манџанани имитира функција на грлото на матката | Ја

DEN 463.52

Постбременоста крем за затегнување на вагинатаовој крем за затегнување на гел V ќе ја врати младешката �

Пластични шишиња со пластични спреј за кабилок 30 парчиња Мал спреј преносен шише со шише за прскање со шише со шише за полнење со течни контејнери
  • Новак

Пластични шишиња со пластични спреј за кабилок 30 парчиња Мал спреј преносен шише со шише за прскање со шише со шише за полнење со течни контејнери

DEN 344.80

ПЕТ и ПП Шише за спреј за патувања Направено од врвен материјал, шишињата за патувања се безбедни и нема�

Симпатична мечка ноќна светлина за деца силиконски кревет ламба бебе расадник светло USB прилагодлива осветлување на светлината Преносна
  • Новак

Симпатична мечка ноќна светлина за деца силиконски кревет ламба бебе расадник светло USB прилагодлива осветлување на светлината Преносна

DEN 246.40

Светло во спалната соба Малку бела мечка ноќна светлина : прекрасна мала бела мечка силиконска ноќна св�

Luxshiny 9 парчиња за одмор, картон, држач за јадење, држач за стапчиња за јадење, цртани стапчиња за јадење, држач за јадење, држач за јадење,
  • Новак

Luxshiny 9 парчиња за одмор, картон, држач за јадење, држач за стапчиња за јадење, цртани стапчиња за јадење, држач за јадење, држач за јадење,

DEN 1486.40

Керамика Одмор на стапчиња за стапчиња : Костумајте за секој декор на трпезариска маса, земете поголемо

Јудија AI-518 фабрички контролер на директна продажба на температура со висока прецизност PID контролер на температурата AI-518A AI-518D2 AI-518G
  • Новак

Јудија AI-518 фабрички контролер на директна продажба на температура со висока прецизност PID контролер на температурата AI-518A AI-518D2 AI-518G

DEN 836.80

Боја : AI518x3 Материјал : Абс Број на модел : Термостат Потекло : Кина на копното Боја : AI518x3 Материјал : Абс...