Капу Табела Вентилатор Воздух Циркулатор Со Далечински Управувач, Сечилото 8, 6 Брзини 4 Ветер Режими, Хоризонтална Вертикална Осцилирање, Замени Кат Маса Кула Вент?

Капу Табела Вентилатор Воздух Циркулатор Со Далечински Управувач, Сечилото 8, 6 Брзини 4 Ветер Режими, Хоризонтална Вертикална Осцилирање,

DEN 331.20

Достапност

€ Вентилатор За Циркулација На воздухот Тоа му помага на воздухот во целата просторија да циркулира природно, циркулира и го надополнува свежиот внатрешен воздух, секогаш го одржува воздухот во затворените простории свеж и траен Тоа е најдобриот избор за четирите сезони. Може да го направи протокот на воздух рамномерно низ просторијата, здрав и ладен, не е лесно да предизвика главоболки, тој е идеален вентилатор во текот на целата година за секое семејство. ●60° Осцилација И Прилагодлив Агол Од 90° Que 60°широк агол на осцилација го прави разноврсен за една личност, како и за семејството. Како и со супер флексибилна глава за вртење што овозможува рачно вертикално навалување до 90 степени и автоматско хоризонтално навалување до 60 степени, создавајќи проток на воздух речиси насекаде без слепа точка. €6-Брзинска Работа и 40 DB Ултра Тивок Q вентилаторот за циркулација на воздухот е опремен со 6-брзинско поставување за да ги задоволи вашите различни потреби според вашите желби, брзината може да се прилагоди ако се притисне соодветното копче. Највисокото ниво на бучава на 40 DB, работи тивко без досаден звук, интимна тивка грижа за вашиот сладок сон. Идеален мал вентилатор за циркулација на воздухот за спална соба, дневна соба и канцеларија. €Брзо Ладење И Заштеда На Енергија Q вентилаторот За циркулација на Воздухот користи напреден аеродинамичен механизам и структурен дизајн, произведува брза циркулација на воздухот за да ги изедначи температурите, циркулирачките простории за неколку минути, помагаат во Просторијата Брзо Ладење. Може да се користи и со климатизери за да се формира циркулирачки ладен ветер, брзо ја изедначува внатрешната температура, заштедува електрична енергија и енергија, е добар придружник за заштеда на пари за климатизери. ●Хуманизиран Дизајн И Далечински Управувач ● вентилаторот За циркулација На воздухот има хуманизиран дизајн на одложено исклучување, можете да го притиснете соодветното копче за да го прилагодите времето на исклучување одложување кое се движи од 1 до 9 часа. И вентилаторот за циркулација на воздухот е опремен со далечински управувач на долги растојанија, може да ги контролира вашите вентилатори на растојание под 20 Стапки.


За производот

Избор на клиент

ОГЛЕДАЛО ЗА Туширање ТАИЛИ Без Магла За Бричење, Огледало Против Магла За Туширање со Држач за Брич &засилувач; Моќна Вшмукување Чаша,
 • Новак

ОГЛЕДАЛО ЗА Туширање ТАИЛИ Без Магла За Бричење, Огледало Против Магла За Туширање со Држач за Брич &засилувач; Моќна Вшмукување Чаша,

DEN 1.67

ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : таили огледало против магла за туширање со држач за бричење, го прави вашето бричење,

Festo LF-3/8-D-5M-Mini-A 162620 филтер
 • Новак

Festo LF-3/8-D-5M-Mini-A 162620 филтер

DEN 1480.00

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

ГЛУДЕАРНА Козметичка Торба За Жени Симпатична Печатена Кожа Торби За Шминка Патување Водоотпорна Тоалетна Торба Додатоци Организатор
 • Новак

ГЛУДЕАРНА Козметичка Торба За Жени Симпатична Печатена Кожа Торби За Шминка Патување Водоотпорна Тоалетна Торба Додатоци Организатор

DEN 3.00

Големина : 8,5 "Л х 5,7" В х 2,5 " Д / 21, 5х14, 5х6, 5 см(Lx Wx D), печатење од две страни, има многу употреблив простор Ма�

Комплет Сад За Мешање Маски За Лице ЗА Тинејџери, Комплет За Алатки За Мешање Маски ЗА Лице СО Силиконска Маска За Лице Четка За Маска
 • Новак

Комплет Сад За Мешање Маски За Лице ЗА Тинејџери, Комплет За Алатки За Мешање Маски ЗА Лице СО Силиконска Маска За Лице Четка За Маска

DEN 0.67

Многу практичен комплет за маски за лице : ова е одличен мал комплет со се што можеби ќе ви треба за да ги

Куку Пренослива Висечка Козметичка Торба За Патување, Водоотпорни Торби За Организатор На Туш За Бања, Торби За Тоалети Со Голем Капацитет За
 • Новак

Куку Пренослива Висечка Козметичка Торба За Патување, Водоотпорни Торби За Организатор На Туш За Бања, Торби За Тоалети Со Голем Капацитет За

DEN 1.33

ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТтоалетна торба 1054 Во, Голем капацитет за складирање за машки комплет за чешлање, �

Не'рѓосувачки челик уво плејер, свињи за свињи од свињи од не'рѓосувачки челик, плеер, фарма животни обезбедува опрема за свињи за
 • Новак

Не'рѓосувачки челик уво плејер, свињи за свињи од свињи од не'рѓосувачки челик, плеер, фарма животни обезбедува опрема за свињи за

DEN 1547.20

Ергономски дизајнираната рачка е лесна и удобна за држење и зафаќање, погодно за употреба Оваа клетка з�

Отмро 0.7 Оз Пе Лабораторија Пластични Шишиња За Капење 50 парчиња, 20мл Течна Капалка За Очи Што Може Да Се Исцеди Тенка Уста Преку Шише
 • Новак

Отмро 0.7 Оз Пе Лабораторија Пластични Шишиња За Капење 50 парчиња, 20мл Течна Капалка За Очи Што Може Да Се Исцеди Тенка Уста Преку Шише

DEN 258.40

€ Капацитет20мл капалка Шише Пакетот вклучува 50 парчиња Шише Со Капалка За Очи Доволно количество за за�

Насликајте Свој Комплет За Светилки За Месечина, Подароци ЗА Деца САМИ 3Д Месечина Светло Кул Галакси Светилка За Тинејџери Момчиња Девојчиња,
 • Новак

Насликајте Свој Комплет За Светилки За Месечина, Подароци ЗА Деца САМИ 3Д Месечина Светло Кул Галакси Светилка За Тинејџери Момчиња Девојчиња,

DEN 1.00

УНИКАТНИ ДЕТСКИ ЗАНАЕТИ И МЕСЕЧЕВА СВЕТИЛКА : кул уметнички комплет подарок за речиси сите возрасти, ос�

Ултралејски столбови со јаглеродни влакна од овермонт, ултралејт, склопување на столбови за пешачење со шок за одење 2 пакувања со
 • Новак

Ултралејски столбови со јаглеродни влакна од овермонт, ултралејт, склопување на столбови за пешачење со шок за одење 2 пакувања со

DEN 1.33

Ултра лесна со само 0,44 фунти по пол, произведен со висококвалитетно јаглеродно влакно со апсорбирање н�

Комплет За Четки За Бричење Меиколи Мажи 3 во 1 Држач За Брич За Садови Од Нерѓосувачки Челик Четка За Бричење За Бричење За Отстранување
 • Новак

Комплет За Четки За Бричење Меиколи Мажи 3 во 1 Држач За Брич За Садови Од Нерѓосувачки Челик Четка За Бричење За Бричење За Отстранување

DEN 1.67

Садот е изработен од материјал од нерѓосувачки челик, издржлив и практиченИзработен од висококвалитет�

Изолатор за заштита на кадимендиум за заштита, асинхрон дуплекс силен и стридиконвентен и практичен фотоелектричен изолатор погоден
 • Новак

Изолатор за заштита на кадимендиум за заштита, асинхрон дуплекс силен и стридиконвентен и практичен фотоелектричен изолатор погоден

DEN 3.00

✧✧✧ 【Асинхрон】 Светлиот изолатор е асинхрон, полн дуплекс и целосно транспарентен, а исто така има и �

Божиќни Чорапи Симпатична Дедо Мраз Снешко Божиќна Елка Декорација Торба За Подароци Деца Дами Мажи Прозорец Камин Кревет Приврзок Домашна
 • Новак

Божиќни Чорапи Симпатична Дедо Мраз Снешко Божиќна Елка Декорација Торба За Подароци Деца Дами Мажи Прозорец Камин Кревет Приврзок Домашна

DEN 780.80

? Традиционални Сезонски Божиќни Чорапи, Симпатична 3Д Дедо Мраз, , Дизајни На Снешко," Среќен Божиќ " Заши

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, житни зачини за зачини дијаманти за деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки
 • Новак

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, житни зачини за зачини дијаманти за деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки

DEN 1167.84

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Француски булдог миленичиња топли влошки за кујнски шалтер отпорен на кујна топли влошки 2 парчиња држачи за тенџере за рерна 8 × 8 инчи за
 • Новак

Француски булдог миленичиња топли влошки за кујнски шалтер отпорен на кујна топли влошки 2 парчиња држачи за тенџере за рерна 8 × 8 инчи за

DEN 2.33

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување 1 парчиња Телескопска пролетна челична жица дијаметар од 3,5мм надворешен
 • Новак

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување 1 парчиња Телескопска пролетна челична жица дијаметар од 3,5мм надворешен

DEN 0.67

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Назам работна површина чиста фиоки кутија за складирање, канти за складирање, пластичен кабинет за складирање на маса за облекување,
 • Новак

Назам работна површина чиста фиоки кутија за складирање, канти за складирање, пластичен кабинет за складирање на маса за облекување,

DEN 1375.36

【Стабилно редење】 Оваа кутија за складирање со капак е стабилно, двојно прицврстете го секој слој и сп�

30 парчиња сребрени божиќни украси чисти украси на мраз за акрилни украси за снегулка за Божиќни божиќни лекари кристални украси лустер капка
 • Новак

30 парчиња сребрени божиќни украси чисти украси на мраз за акрилни украси за снегулка за Божиќни божиќни лекари кристални украси лустер капка

DEN 255.84

Што можете да добиете : ќе добиете 30 парчиња кристални украси за новогодишни елки, вклучително и 12 парчи�

Индивидуален Лепак ЗА Трепки Лепак ЗА Трепки ОД 5МЛ Долготраен Лепак За Трепки За Самопримена Лепак За Кластери За Поединечни Кластери Екстензии
 • Новак

Индивидуален Лепак ЗА Трепки Лепак ЗА Трепки ОД 5МЛ Долготраен Лепак За Трепки За Самопримена Лепак За Кластери За Поединечни Кластери Екстензии

DEN 3.00

● За КЛАСТЕРСКИ ТРЕПКИ : долготраен индивидуален лепак за трепки црн 5мл / 0,17 флозЗа примена на Употреб�