ВОЛДАКС Мултифункционален Бонсаи Градина Растителни Ножици Кастрење Алатка За Сечење Во Собата со Торба за Складирање 4 парчиња

ВОЛДАКС Мултифункционален Бонсаи Градина Растителни Ножици Кастрење Алатка За Сечење Во Собата со Торба за Складирање 4 парчиња

DEN 635.20

Достапност

Овој комплет за сечење градина се состои од 4 парчиња ножици, што помага да се исечат гранките и пупката на лисјата без напор Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, цврст, издржлив и заштедува труд. Доаѓа со торба за складирање, отпорна на абење, издржлива, удобна и лесна за носење. Ergономската рачка е удобна за држење и лесна за контрола. Овој комплет за алатки за кастрење дефинитивно ќе ви помогне да направите подобро во управувањето со вашата градина или овоштарник. Спецификација : Состојба : Бренд Новитем Тип : Бонсаи Алаткаматеријал : Големина На Торба За Складирање Од Нерѓосувачки Челик : Прибл. 59,5 x 38,5 cm / 23 x 15inwire Ножици : Прибл. 21 см / 8,3 инкрунинг Смолкнување : Прибл. 21,8 см / 8,5 Во Коси Ножици : Прибл.3 инсферски Ножици : Прибл. 21,5 см / 8,5 во тежина : Прибл. 1111g / 39ozpackage Листа : 1 x Чување Торба 1 x жица Ножици 1 x Градинарски Смолкнување 1 x Коси Ножици1 x Сферични ножици.


За производот

 :
Condition:
  Brand New
Item Type:
Bonsai Tool
Material:
Stainless Steel
Storage Bag Size:
Approx. 59.5 x 38.5cm / 23 x 15in
Wire Scissors:
Approx. 21 cm / 8.3in
Pruning Shear:
Approx. 21.8cm / 8.5in 
Oblique Scissors:
Approx. 21cm / 8.3in
Spherical Scissors:
Approx. 21.5cm / 8.5in
Weight:
Approx. 1111g / 39oz
Package List:
 
1 x Storage Bag:
1 x Wire Scissors :
1 x Pruning Shear :
1 x Oblique Scissors:
1 x Spherical Scissors:

Избор на клиент

Хк Студио Аниме Девојка Налепница Налепница Кожата За Покривање На Х-Кутија Серија Х Без Меур, Водоотпорен, Целосна Заштита-Вклучувајќи
  • Новак

Хк Студио Аниме Девојка Налепница Налепница Кожата За Покривање На Х-Кутија Серија Х Без Меур, Водоотпорен, Целосна Заштита-Вклучувајќи

DEN 270.24

МОДЕЛ И ПАКЕТНалепница Налепница кожа За Хкутија серија х пакет вклучувајќи : 2 контролор кожи и конзола

Фази 25, 20х20ин.
  • Новак

Фази 25, 20х20ин.

DEN 1326.40

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Магијата Снабдување Со Вода Брчки Намалување На Хартија Уништи Полнење За Подарок Завиткување &засилувач; Кошница Полнење-Вар Зелена
  • Новак

Магијата Снабдување Со Вода Брчки Намалување На Хартија Уништи Полнење За Подарок Завиткување &засилувач; Кошница Полнење-Вар Зелена

DEN 143.84

Исечената рендана хартија со крцкање прави одличен кревет за прикажување на вашиот производ Совршен За

NA Креативни Десктоп Ѓубре може Домаќинство Спална Соба Дневна Соба Канцеларија Мини Пластични Подарок Овошје Послужавник Розова+Бела
  • Новак

NA Креативни Десктоп Ѓубре може Домаќинство Спална Соба Дневна Соба Канцеларија Мини Пластични Подарок Овошје Послужавник Розова+Бела

DEN 2.67

Мултифункционална кутија за складирање на работната површина, двојни слоеви нагоре и надолу, со храна н

Свежо Набрана Класична Кожна Торба За Пелени Кабриолет Торба За Ранец За Жени, Мултифункционална Торба За Патување За Бебиња За Мајчинство
  • Новак

Свежо Набрана Класична Кожна Торба За Пелени Кабриолет Торба За Ранец За Жени, Мултифункционална Торба За Патување За Бебиња За Мајчинство

DEN 3664.00

Најлон поставата Затворање на патент Машинско Перење Карактеристики 10 џебови, пространа централна пре�

Ројтил Пластични Десктоп Носителот Ѓубре Мини Молив За Складирање Може Организатор Пенкало Домаќинство &засилувач; Организаторите
  • Новак

Ројтил Пластични Десктоп Носителот Ѓубре Мини Молив За Складирање Може Организатор Пенкало Домаќинство &засилувач; Организаторите

DEN 641.60

100% СТОМАЧНИ+КОМПЈУТЕР Оваа Мини Корпа За Отпадоци Е Обична Симпатична Боја : Како Што Покажува Сликата...

Јукон Аутфитерс Отворено Активен Спорт Нерѓосувачки Челик Пијалок Пијалок Нијанса Лизгач Капак Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Прав Заврши Слобода
  • Новак

Јукон Аутфитерс Отворено Активен Спорт Нерѓосувачки Челик Пијалок Пијалок Нијанса Лизгач Капак Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Прав Заврши Слобода

DEN 3.33

СЛОБОДА ДВОЕН ЅИД ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ ГИМНАСТИЧАРИТамблерите За Слобода од Јукон аутфитерите обезбедува�

ЛИЖЕ Мини Ниво На Звук Метри Децибел Метар Логер Аудио Детектор За Бучава Дигитална Дијагностика-Алатка Автомобилски Микрофон ГМ
  • Новак

ЛИЖЕ Мини Ниво На Звук Метри Децибел Метар Логер Аудио Детектор За Бучава Дигитална Дијагностика-Алатка Автомобилски Микрофон ГМ

DEN 1475.20

Има модерен, компактен и пренослив дизајн Опремен со сунѓерска топка за филтрирање на несаканите сигна�

Гарденатомија 13 Литри Големи Биоразградливи Кеси За Отпадоци За Високи Кујнски Корпи За Отпадоци-Силни, но Распадливи Во Депонии И Куп Компост-Кеса
  • Новак

Гарденатомија 13 Литри Големи Биоразградливи Кеси За Отпадоци За Високи Кујнски Корпи За Отпадоци-Силни, но Распадливи Во Депонии И Куп Компост-Кеса

DEN 1.67

БИОРАЗГРАДЛИВИ КЕСИ ЗА ЃУБРЕ : биоразградливите кеси за отпадоци што Може Да се Рециклираат за високи к�