Mxjcc Ултразвучен Овлажнител За Спална Соба Голема Соба Дома Дневна Соба Канцеларија, 5l Голем Капацитет, Топ-Полнење, Паметна Постојана Влажност, Шепот-Тивко

Mxjcc Ултразвучен Овлажнител За Спална Соба Голема Соба Дома Дневна Соба Канцеларија, 5l Голем Капацитет, Топ-Полнење, Паметна Постојана

DEN 1304.00

Достапност

Резервоар за вода СО голем капацитет ОД 5 ЛИТРИ, долготрајно навлажнување, елиминирање на маката за често додавање вода Овлажнител за спална соба со голем капацитет произведува речиси тивка фреквенција ( 35d B) обезбедувајќи исклучително тивко работење за целосна ноќ на спиење. Чувствувајте лесно дишење за поудобен сон. Идеален овлажнител за детски расадник. Автоматско исклучување кога е без вода за да се спречи суво горење и побезбедно. Прстенест дизајн на излезот за магла, маглата се емитува во насока од 360°, а водената магла е пофина и повеќе. Надградена Верзија-дифузорот За ароматерапија произведува посилна магла од старата верзија, додадете повеќе влага и мирис во вашата спална соба, дневна соба.Име на производот : навлажнувач капацитет на резервоарот ЗА вода : 5 L. Бучава : под 36 d BRated напон : 110v-220 VRated Фреквенција : 50hzrated моќност : 25whether за поддршка на недостиг на вода заштита : поддршка применлив простор : работна соба, дневна соба, спална соба итн.Добредојдовте во mxjcc продавница,ве молиме бидете сигурни да купите, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте со usv.


За производот

Избор на клиент

НАУТИЧКИ КУЌА Месинг Компас Со Кожа Торбичка За Носење, За Љубов, Дипломирање, Годишнини, Родендени, Пензионирања, Божиќ Или Дури И Крштевки
  • Новак

НАУТИЧКИ КУЌА Месинг Компас Со Кожа Торбичка За Носење, За Љубов, Дипломирање, Годишнини, Родендени, Пензионирања, Божиќ Или Дури И Крштевки

DEN 2.67

Ве САКАМ : Барате специјални подароци за вашите пријатели или најдобар пријател? Штотуку го најде! Кажет

Сон Тераса Виолетово миризливо масло 4oz со стаклен капнувач за дифузер | Кошер овластен, веган овластен и верификуван ГМО без. Направено во САД
  • Новак

Сон Тераса Виолетово миризливо масло 4oz со стаклен капнувач за дифузер | Кошер овластен, веган овластен и верификуван ГМО без. Направено во САД

DEN 415.84

4oz на едно зелено стаклено шише со стаклено капнување Додадете 34 капки на какви било дифузери за аромате

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2055MUK Европски Goldfinch Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок
  • Новак

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2055MUK Европски Goldfinch Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок

DEN 111.84

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Ca0388 Нефилтриран Отров Гроздобер Стакло Шише Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен за Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридни ЧОВЕЧКИ
  • Новак

Ca0388 Нефилтриран Отров Гроздобер Стакло Шише Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен за Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридни ЧОВЕЧКИ

DEN 2.67

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Хибридни Паметни Часовници Нејт, Хибридни Паметни Часовници Г

WoYii Отворено Спортско Возење Ремен Пренослив Рачен Usb Вентилатор За Полнење Мини Рачен Вентилатор За Шетач Личен Пренослив Вентилатор За Автомобилско
  • Новак

WoYii Отворено Спортско Возење Ремен Пренослив Рачен Usb Вентилатор За Полнење Мини Рачен Вентилатор За Шетач Личен Пренослив Вентилатор За Автомобилско

DEN 113.92

3 часа брзо полнење, 9 часа траење на батеријата, повеќе состојби, силна функционалност Вкупно три брзини