Црно-Жолто Печатење Склопувачка Пречка за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Алишта Облека Играчки Складирање За Спална Соба Во Студентски Дом

Црно-Жолто Печатење Склопувачка Пречка за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Алишта Облека Играчки Складирање

DEN 3.33

Достапност

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, можете да ставите многу облека во неа. Изработена ОД ВОДООТПОРНА Крпа Од 300д Оксфорд, само избришете ја со влажна крпа за брзо чистење на корпата. Две странични рачки на јаже се дизајнирани за лесен транспорт на пречката за перење во спалната соба, бањата или просторијата за перење. Должината на рачките е доволно долга. Внатрешноста на кошницата е фиксирана со загради, задебелен дизајн на дното, стабилен и издржлив. Корпата за перење може да стои исправено дури и да е празна. Корпата за перење може да се преклопи кога ќе ги извадите заградите, одлична за патување или складирање дома и може да се преклопи за да заштедите простор кога не се користи. Одлично за организирање кујна, дневна соба, бања, плакари, играчки за детска игротека. Создавањето чиста и уредна средина е најдобрата љубов кон вашето семејство. Не само што се користи како висока пречка за перење, туку и корпа за организатори за чиста облека, детски играчки, книги, долна облека, складирање на сите работи, одржувајќи ја вашата соба чиста.


За производот

Избор на клиент

Маиифу-ГЈ Менс Неправилни Кошули Со Јака Со Кратки Ракави Кошула За Везење На Мускулите Секојдневна Кошула Со Копче Надолу Тенок Фустан
 • Новак

Маиифу-ГЈ Менс Неправилни Кошули Со Јака Со Кратки Ракави Кошула За Везење На Мускулите Секојдневна Кошула Со Копче Надолу Тенок Фустан

DEN 111.84

?[МАТЕРИЈАЛ] Лесен, мек и удобен, секојдневен, пријателски за кожата, опуштено вклопување, има поприродно

aodesielectronics Ножен Прекинувач Прекинувач За Електрична Енергија Педал Моментална Контрола НЕ/NC Прекинувач За Ресетирање На Бравата
 • Новак

aodesielectronics Ножен Прекинувач Прекинувач За Електрична Енергија Педал Моментална Контрола НЕ/NC Прекинувач За Ресетирање На Бравата

DEN 127.84

Ослободете ги рацете за да извршите друга постапка додека ја правите операцијата под контрола со стапа�

CR21-1003F-T-фиксиран 2 SMD CR21
 • Новак

CR21-1003F-T-фиксиран 2 SMD CR21

DEN 1060.80

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD (100 парчиња мног

Тојандона Табла Акрилен Филм Клапер Одбор Филм Плескање Одбор Филм Режисери Табла Сува Избриши Филм Чеша Намалување Акција Сцена Клапер Фото
 • Новак

Тојандона Табла Акрилен Филм Клапер Одбор Филм Плескање Одбор Филм Режисери Табла Сува Избриши Филм Чеша Намалување Акција Сцена Клапер Фото

DEN 378.56

ФИЛМ ФИЛМ ПЛЕСКАЊЕ ОДБОРМоже да се користи како фото реквизит и тоа ќе донесе повеќе забава за возрасни

6 решетки Божиќни снежни снегулки нокти секвенци бели снегулки сјајни снегулки Дизајн на маникир зимски нокти за украсување додатоци
 • Новак

6 решетки Божиќни снежни снегулки нокти секвенци бели снегулки сјајни снегулки Дизајн на маникир зимски нокти за украсување додатоци

DEN 159.84

Г Општо ќе постапуваме нарачки во рок од 24 часа откако ќе се прими исплатата Доколку треба да ја промени�

Јогито Јога Мат Пешкир - Абсорбента, Нелизгачка, Микрофибер Крпа За Брзо Сушење Со Технологија Без Лизгање За Топла Јога, Пилатес, Плажа
 • Новак

Јогито Јога Мат Пешкир - Абсорбента, Нелизгачка, Микрофибер Крпа За Брзо Сушење Со Технологија Без Лизгање За Топла Јога, Пилатес, Плажа

DEN 1088.00

30% Рециклиран Полиестер, 60% Нов Полиестер, 10% Најлон Јогито : јогитото помага во спречување на лизгање без

Добредојдовте на Сценариото Дормамат Стенцил од Студиор12 | Занаетчиски DIY DOORMAT | Насликајте забавен декор на отворено дома | Изберете
 • Новак

Добредојдовте на Сценариото Дормамат Стенцил од Студиор12 | Занаетчиски DIY DOORMAT | Насликајте забавен декор на отворено дома | Изберете

DEN 255.84

Стил : Лесно создадете совршени додатоци за да ја направите вашата куќа куќа одлична за подароци или еми

Матане 2 Пакет 12 инчен Led Светилка За Таванско Светло За Рамна Монтажа, 24w Таванска Светилка 3000K/4000K/5000K Избрани, Тркалезни Тавански
 • Новак

Матане 2 Пакет 12 инчен Led Светилка За Таванско Светло За Рамна Монтажа, 24w Таванска Светилка 3000K/4000K/5000K Избрани, Тркалезни Тавански

DEN 559.84

Таванско светло со низок профил погодно за целиот стил на внатрешен дизајн 24 W ПРЕДВОДЕНА таванска свет�

SXNBH Традиционална маса за маса , црна цветна и птица керамичка биро ламба бакарна крпа сенка во кревет светлина за дневна соба во спална
 • Новак

SXNBH Традиционална маса за маса , црна цветна и птица керамичка биро ламба бакарна крпа сенка во кревет светлина за дневна соба во спална

DEN 1.33

Моден стил : Американска ламба за модни стилови Крпа за лабави : добар пренос на светлина, постабилен и у�

Црно -бело карирано ретро стил в Valentубени венец знак 9 инчи тркалезна метална знак лента знаци Семејни знаци во форма на кучиња во форма на
 • Новак

Црно -бело карирано ретро стил в Valentубени венец знак 9 инчи тркалезна метална знак лента знаци Семејни знаци во форма на кучиња во форма на

DEN 127.84

✔ 【Водечка издржливост на индустријата】 Нашите декор на wallидовите на нашите знаци се изработени од де

Дрвена кристална полица, издржливи полици со лебдечки полици врежана полица за кристално есенцијално масло за есенцијално масло дома
 • Новак

Дрвена кристална полица, издржливи полици со лебдечки полици врежана полица за кристално есенцијално масло за есенцијално масло дома

DEN 543.84

【Материјал и занаетчиство】 За оваа дрвена кристална полица за прикажување, ние користиме силни дрвени