Аерокип ФЦМ2131 Син Анодизиран Алуминиум 3/8 Женски НПТ до 3/8 Женски Нпт Директно Спојување

Аерокип ФЦМ2131 Син Анодизиран Алуминиум 3/8 Женски НПТ до 3/8 Женски Нпт Директно Спојување

DEN 95.84

Достапност

Стручно дизајниран и произведен за исклучително висок квалитет Правиот стил е одличен за поврзување на водовод кој бара малку или воопшто не се наведнува во линијата. Адаптерот е 3/8 "женски конец за цевки од едната страна, а од другата 3/8" женски конец за цевки. Направено од алуминиум за да биде силно, но лесно, со сина елоксирана завршница за привлечен изглед и отпорност на корозија. 1 година ограничена гаранција на производителот. Адаптерите за аерокип се одличен избор за водоводни проекти со високи перформанси. Оваа спојка на цевки е произведена од висококвалитетен сино анодизиран алуминиум за да биде издржлив и полесен по тежина. Тоа е прав стил адаптер со 3/8" женски цевка тема на секој крај. Ве молиме запомнете : Итон аерокип фитинг толеранции се дизајнирани да одговараат На Итон аерокип црево толеранции. Употребата на фитинзи За Аерокип на црево обезбедени од други производители и/или употребата На цревото За Аерокип Итон со фитинзи испорачани од други производители може да резултира со производство на несигурни и небезбедни склопови на црева и не е препорачана или овластена Од Итон.


За производот

Избор на клиент

Ахавил Модерен Тавански Вентилатор Со Низок Профил со Светла,Вентилатор За Светло За Цвеќе Со Затемнување од 110v Со далечински управувач/контрола
  • Новак

Ахавил Модерен Тавански Вентилатор Со Низок Профил со Светла,Вентилатор За Светло За Цвеќе Со Затемнување од 110v Со далечински управувач/контрола

DEN 1.00

[Широка примена] таванскиот вентилатор со светлина прифаќа модерен креативен дизајн на ливчиња, со вент

Рачно изработено размачкано потолодер сет 2– занаетчиска гордост БЕДЕН ПОДАРОК ​​- Виножито разнобоен кујнски декор - митки за памучна
  • Новак

Рачно изработено размачкано потолодер сет 2– занаетчиска гордост БЕДЕН ПОДАРОК ​​- Виножито разнобоен кујнски декор - митки за памучна

DEN 616.00

Нашите занаетчиски поптилери се направени од највисок квалитет на памучни јамки со најбогати, најживоп

Шлаџ Комерцијални ND82BDSPA626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Функција На Институцијата, Дизајн На Рачката Спарта, Сатенска Хромирана
  • Новак

Шлаџ Комерцијални ND82BDSPA626 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Функција На Институцијата, Дизајн На Рачката Спарта, Сатенска Хромирана

DEN 7203.36

УЛ наведени за 3часовна оган врата Заклучете помалку СФИЧЕН цилиндар Опсег на врата 15 / 8 " 21 / 8 " за сите фу

Icolor 15 лаптоп торба со рамо со рамо со налепница за налепница на компјутерска таблета за носење 14 15,4 инчи Тетратница Тетратска чанта
  • Новак

Icolor 15 лаптоп торба со рамо со рамо со налепница за налепница на компјутерска таблета за носење 14 15,4 инчи Тетратница Тетратска чанта

DEN 1.00

Иколор лаптоп носејќи ракав за торба со рамо, изработен од мека ткаенина од платно, мека и удобна, заштит

N/A дрвена легура таблета за прилагодлива книга за прилагодување на книгата за поддршка на мобилниот телефон за преклопување на корекција на положбата
  • Новак

N/A дрвена легура таблета за прилагодлива книга за прилагодување на книгата за поддршка на мобилниот телефон за преклопување на корекција на положбата

DEN 2.00

Лесно прилагодлив лаптоп за висина се залага за поудобно искуство за читање и пишување Навалената плат�

Преголеми Велосипед Седиште за Peloton велосипед &засилувач; Велосипед Плус-Надградени Велосипед Седиште Перница За Peloton, Спин Велосипед,
  • Новак

Преголеми Велосипед Седиште за Peloton велосипед &засилувач; Велосипед Плус-Надградени Велосипед Седиште Перница За Peloton, Спин Велосипед,

DEN 527.84

●Ексклузивен Надграден Дизајн●преголемото седиште за велосипед компатибилно со Групата, спин велоси�

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување пролетно не'рѓосувачки челик пролет повлекување пролетно продолжение пролетно цртање
  • Новак

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување пролетно не'рѓосувачки челик пролет повлекување пролетно продолжение пролетно цртање

DEN 2.00

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Гудехоло 4-канален систем за безжичен микрофон, Quad UHF метал безжичен микрофон, 4x25 канали, професионален систем за безжичен микрофон за црква,
  • Новак

Гудехоло 4-канален систем за безжичен микрофон, Quad UHF метал безжичен микрофон, 4x25 канали, професионален систем за безжичен микрофон за црква,

DEN 1.33

25 Избирање на фреквенции на секој канал, ефикасно избегнувајќи мешање Лесно за поставување : Само вклуч�

8 парчиња падови на тиква Денот на благодарноста вклучуваат 2 парчиња зголемени лисја од јавор, пад на светлата, вкупно 19,68 метри 1
  • Новак

8 парчиња падови на тиква Денот на благодарноста вклучуваат 2 парчиња зголемени лисја од јавор, пад на светлата, вкупно 19,68 метри 1

DEN 479.84

Она што ќе го добиете : ќе добиете вкупно 8 парчиња украси за благодарници, вклучувајќи 2 парчиња зголеме�