11/16-Инчен Длабок Приклучок Од 12 Точки, 1/2-Инчен Погон Клајн Алатки 65828

11/16-Инчен Длабок Приклучок Од 12 Точки, 1/2-Инчен Погон Клајн Алатки 65828

DEN 148.48

Достапност

11/16-Инчен шестоаголник длабока должина со 12-точка штекер 1/2-Инчен големина диск. Хромирана завршница за трајна заштита. Фалсификувани од цврст легиран челик за долг живот. Клучевите за приклучоци на клајн се фалсификувани од солиден легиран челик. 11/16-Инчен хексадецимален длабок приклучок од 12 точки дизајниран за тешка работа. Олабавете или затегнете завртки или навртки без заокружување на главите. Цврстото вклопување обезбедува завртката или навртката да ја задржат својата форма. Повеќе од 160 години, Клајн Алатките произведуваат врвни квалитетни рачни алатки со професионален степен кои ги испорачуваат перформансите, издржливоста и прецизноста потребни за да се заврши работата правилно. Нашето семејство на инженери, работници и занаетчии продолжуваат да ставаат шест генерации експертиза во секоја алатка што ја создаваме користејќи само најквалитетни материјали, супериорна изработка и одржување на производството што е можно поблиску до дома. Клајн не е само името на нашата компанија, тоа е и нашето семејно име. И бидејќи Ние Сме Американска компанија која е во семејна сопственост и семејство, знаете дека можете да сметате на нас да бидеме тука утре.


За производот

Избор на клиент

Десктоп уметност решетката за сушење 20 полици, метал челик двострана жица за сушење на жица за сушење уметнички дела за складирање на занаети
  • Новак

Десктоп уметност решетката за сушење 20 полици, метал челик двострана жица за сушење на жица за сушење уметнички дела за складирање на занаети

DEN 0.67

Практичност за сушење на уметноста : Полицата за решетката за сушење уметност е идеална за сушење и скла

Hitch Pin, Bent, STL, Cinc, 1/2 x 3 L
  • Новак

Hitch Pin, Bent, STL, Cinc, 1/2 x 3 L

DEN 207.52

Цена за : Секоја големина на шанк (внатре) : 1 / 2 Количина на пакет : 1 Должина : 3 Заврши : Цинк Пин Точка : При�

Организатор На Електроника, Торба За Тоалет,Организатор На Полнач,Организатор На Кабел За Патување, Ретро Беспрекорна Шема На Еднорог
  • Новак

Организатор На Електроника, Торба За Тоалет,Организатор На Полнач,Организатор На Кабел За Патување, Ретро Беспрекорна Шема На Еднорог

DEN 3.33

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Кучињата добредојдени луѓе толерирани дрвени знаци декор, слатко куче шепа дрво блок знак биро за украси за кучиња дома дома спална соба дневна
  • Новак

Кучињата добредојдени луѓе толерирани дрвени знаци декор, слатко куче шепа дрво блок знак биро за украси за кучиња дома дома спална соба дневна

DEN 3.33

Декорации : Тоа е совршен подарок да се создаде топла вселенска атмосфера како дневна декорација на дом�

Богатствата НА каролина СП1079-ИМУК Писмо јас Фудбал Црвена И Бела Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина
  • Новак

Богатствата НА каролина СП1079-ИМУК Писмо јас Фудбал Црвена И Бела Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина

DEN 111.84

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Декорации за Ноќта на вештерките на Ватерглид 8 парчиња Осветлени висат капи на вештерки, далечински управувач со 8 режими осветлуваат 14 метри
  • Новак

Декорации за Ноќта на вештерките на Ватерглид 8 парчиња Осветлени висат капи на вештерки, далечински управувач со 8 режими осветлуваат 14 метри

DEN 3.33

Нашата компанија има напредна техничка сила, совршен систем за маркетинг и систем за научно управување,

Alipis 2pcs countertop отпад од отпадоци: галванизирана отпадоци конзерва мини ѓубре за ѓубре за отпадоци за контејнери за отпадоци метална
  • Новак

Alipis 2pcs countertop отпад од отпадоци: галванизирана отпадоци конзерва мини ѓубре за ѓубре за отпадоци за контејнери за отпадоци метална

DEN 180.64

Кошница за отпадоци од ѓубре ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ ✨ �

Комплет За Асортиман На Најлонски Подлошки од 500 парчиња М2-М6, Рамна Машина За Перење, Обичен Комплет За Заптивка Со Кутија, Оптоварување
  • Новак

Комплет За Асортиман На Најлонски Подлошки од 500 парчиња М2-М6, Рамна Машина За Перење, Обичен Комплет За Заптивка Со Кутија, Оптоварување

DEN 141.60

М2М6 МНОГУ РАМНИ ПОДЛОШКИ : Изработени од висококвалитетен најлонски материјал, овие рамни подлошки има�

ВИСОКО 1 ПАРЧИЊА LT3 LT4 Footswitch Алуминиум Школка Нога-На Моментална Контрола Прекинувач Електрична Енергија Педалата Само-Ресетирање
  • Новак

ВИСОКО 1 ПАРЧИЊА LT3 LT4 Footswitch Алуминиум Школка Нога-На Моментална Контрола Прекинувач Електрична Енергија Педалата Само-Ресетирање

DEN 3.00

Прекинувачи Име на switchsitem : Foot Switch Model : LT3 LT4 Shell Материјал : Алуминиумски Контакт Материјал : Тип На Легура

Малиот магаре Енди, женски шорцеви за брзо сушење, високи половини за вежбање на велосипед за велосипеди со атлетски шорцеви со лагер
  • Новак

Малиот магаре Енди, женски шорцеви за брзо сушење, високи половини за вежбање на велосипед за велосипеди со атлетски шорцеви со лагер

DEN 0.67

Материјал : Надворешен слој 90% полиестер, 10% спандекс Лагер 75% најлон, 25% спандекс Надворешен слој на инчи