Гарденкоин Вдлабнати LED Светла На Палубата, 3w Надворешно Скалило Чекор Софит Осветлување, Премиум Нисконапонски Пејзажни Светла Ултра Водоотпорен, 12v Во Земјата До

Гарденкоин Вдлабнати LED Светла На Палубата, 3w Надворешно Скалило Чекор Софит Осветлување, Премиум Нисконапонски Пејзажни Светла Ултра Водоотпорен,

DEN 1263.84

Достапност

€Нова надградба Од Gardencoin : СО EPISTAR LED, процес НА пакување на чип-на-одборот (COB), просечен животен век до 30000 часа, прозрачен флукс 220 лумени секој, CRI индекс > 80 Ra, 90° агол на зрак, 3w Моќност, сертификација за енергетска ефикасност Од Класа AERP, dc12v-24v работен напон, вообичаен кај повеќето надворешни трансформатори.Ул,СЕ, рохс наведени. €Реал IP67 водоотпорен : Секој дел е цврсто поврзан,процес на фалсификување метал со висока прецизност,уникатна структура на дизајнот и метод на склопување ја прават оваа закопана светлина да има необична водоотпорна функција IP67,фабриката мора да помине строг 72-часовен лесен и водоотпорен тест,лесен за справување со дожд и снег, подводна влажна средина од 6 стапки. ●Необични материјали и дизајн : само тогаш ќе имате уникатно искуство да го користите. тоа е совршена фузија од цврст нерѓосувачки челик 304 и алуминиумска легура 6063, сигурна дисипација на топлина и во исто време убава и цврста, штити од корозија, пукање, ' рѓосување и навлегување вода; огноотпорниот кабел од бакарно јадро секогаш ќе ве чува безбедни. ●Повеќенаменски : Лесно разубавете го вашиот двор и градина, совршени светла за надворешна декорација за палуба, чекор, базен, скали, штица, пешачка патека, патека, патека, камен за поплочување, ѕид, дрво и покрив. Дали за јавна или приватна употреба, една од најдобрите идеи за инсталација на дрво, чеша, тревник, подводни, чакал. Исто така погоден за внатрешни кујнски ормари, шкафови или тавани на бараката.


За производот

Избор на клиент

Абаодам клип маса ресторани држач форма дрвена светлина симпатична материја за свадбени картички улични мени свадби уникатен меморандум за
  • Новак

Абаодам клип маса ресторани држач форма дрвена светлина симпатична материја за свадбени картички улични мени свадби уникатен меморандум за

DEN 2.33

Носител на меморија на табелатаможе да сфати картички или хартија без да падне, да застане стабилно со ш

Stren-flex TCS1-903-14 тип 1 најлонски триаголник хокер веб-прашка со челик крајно фитинг, 1 парчиња, 4800 lbs Вертикално оптоварување капацитет,
  • Новак

Stren-flex TCS1-903-14 тип 1 најлонски триаголник хокер веб-прашка со челик крајно фитинг, 1 парчиња, 4800 lbs Вертикално оптоварување капацитет,

DEN 1.67

Крај на челик Направено од најлон Лесно се поврзува со повеќето куки за дигање 4800 фунти вертикален капа�

Помски коњски уши
  • Новак

Помски коњски уши

DEN 1.67

Наменето да им овозможи на коњите да слушаат нормални тонови додека значително се намалуваат одвлекува

Melotough розова женска алатка торба со лента за рамо со отворено врвно складирање на уста за складирање на уста, организаторска торба
  • Новак

Melotough розова женска алатка торба со лента за рамо со отворено врвно складирање на уста за складирање на уста, организаторска торба

DEN 478.08

Sigure Tote Tood Tagh Големина16 in Лесно организира целосни комплети на алатки за електричари , техничари, снабду

Фабрички излез плоштад за заклучување на авионот Механички инструментации се заклучува индустриска машинерија и заклучување на опрема 1 парчиња
  • Новак

Фабрички излез плоштад за заклучување на авионот Механички инструментации се заклучува индустриска машинерија и заклучување на опрема 1 парчиња

DEN 0.67

Фази за заклучување Фаза на заклучување јамки на излез на плоштад плоштад, механички инструментации за

SATA ST09001SJ 25-парчиња 1/4 Погон од 6 точки Метрички приклучок Поставен со ракети за брзо ослободување, шипки за проширување и Т-рачка, полирана,
  • Новак

SATA ST09001SJ 25-парчиња 1/4 Погон од 6 точки Метрички приклучок Поставен со ракети за брзо ослободување, шипки за проширување и Т-рачка, полирана,

DEN 227.84

[Профил надвор од оценки] За штекерот за да спречите прашина од главата на завртката [Универзален зглоб]

Kindred храбро четврти триместар постпартална гаќичка | Долна облека за постпартална е најважната облека со 2 пакувања со топло/ладно
  • Новак

Kindred храбро четврти триместар постпартална гаќичка | Долна облека за постпартална е најважната облека со 2 пакувања со топло/ладно

DEN 1227.20

Најлон, еластан Повлечете го затворањето Машинско миење ладен, нежен циклус Tumble Dry Ship Не исушете чисто Н�

Пакет од 12 - Траги на ранец на платно од платно Две тони платно спортски рекламни ранци Масовно - уметности и занаети ранец пакувања пакувања
  • Новак

Пакет од 12 - Траги на ранец на платно од платно Две тони платно спортски рекламни ранци Масовно - уметности и занаети ранец пакувања пакувања

DEN 1279.84

Количина на пакетот : Детски пакувања на платно за платно го рефус Материјал : 12oz Тежина на ткаенина 100% п�

QFFL фиока тип на решетки за складирање на пука, повеќеслоен кабинет за подот на бања со 2 тркала, Организатор на единици за мобилно
  • Новак

QFFL фиока тип на решетки за складирање на пука, повеќеслоен кабинет за подот на бања со 2 тркала, Организатор на единици за мобилно

DEN 6103.52

【Универзални тркала】 4 лесни лесни, трајни тркала ја прават количката за складирање лесна и удобна за в

ГПЗМ Фитнес Тракер, Фитнес Часовник За Следење Активност Со Монитор За Отчукувањата на Срцето, Монитор За Крвен Притисок, Водоотпорен
  • Новак

ГПЗМ Фитнес Тракер, Фитнес Часовник За Следење Активност Со Монитор За Отчукувањата на Срцето, Монитор За Крвен Притисок, Водоотпорен

DEN 1.33

●Мултифункционална паметна нараквица со дневна водоотпорна функција ●6 спортски начини на трчање, воз