Chuwi HeroBook Pro 14.1 Лаптоп, 8GB RAM МЕМОРИЈА 256GB SSD, Windows 11 Лаптоп, 1tb SSD Прошири, Интел Celeron N4020, 2k FHD IPS Дисплеј, Ултра Тенок, Мини-HDMI, 5G WiFi, USB3. 0, Веб Камера, TF Картичка

Chuwi HeroBook Pro 14.1 Лаптоп, 8GB RAM МЕМОРИЈА 256GB SSD, Windows 11 Лаптоп, 1tb SSD Прошири, Интел Celeron N4020, 2k FHD IPS

DEN 1.00

Достапност

?€Моќно Јадро quwi Herobook Pro лаптопот е опремен со моќен и ефикасен процесор Intel Gmini Lake N4020(до 2,8 GHz), базиран на технологија од 14nm и дизајн СО ултра ниска моќност ОД 5 W Вградената Графика Intel UHD со високи перформанси 600 обезбедува брза обработка на сликата и обезбедува остар квалитет на сликата. Највисока фреквенција до 750 MHz, декодирање 4k видео непречено. ?●Работете Паметно и Ефикасно quwi Hero Book Pro лаптоп компјутер СО 8 GB RAM МЕМОРИЈА, и 256 GB ssd складирање, направи повеќе апликации изврши беспрекорно. До 128gb tf картичка експанзија (не се вклучени) и посебен m. 2 ssd експанзија (До 1 TB). Тастатурата со целосна големина и големата подлога ве тераат да работите ефикасно. Погоден за училиште, бизнис и домашна употреба. Поддржува 2,4 G/5 G WIFI СО двојна лента, до 867 Mbps, секогаш онлајн. Ips екран од 14,1 инчи, резолуција 1920*1080, сооднос на екранот со висока дефиниција 16 : 9 обезбедува пошироко видно поле и појасно и поудобно визуелно искуство. Големата литиум-јонска батерија од 38 часот трае повеќе од 9 часа, вградена технологија за брзо полнење. Чува тенкиот лаптоп тежи само 1,3 кг и е дебел само 0,83 инчи. Лесно земете го овој тенок ЛАПТОП КОМПЈУТЕР и работете во движење. ?®Задоволување На Различни Дневни Потреби●Овој Лаптоп Windows 11 е СО USB 3.0*2, Микрофон*1, Звучник*4, Камера, микро-HDMI порта*1, Голема брзина M. 2*1, брзо полнење dc порта*1, 3.5 mm приклучок за слушалки*1, и тф картичка слот*1. Поддржува BLUETOOTH 4.4 G/5 G WIFI СО двојна лента. Задоволете различни потреби за користење во вашиот секојдневен живот. ?●Една Година Гаранција За Квалитет Qerobook Pro Има Инсталирано windows 11 систем, е надвор од кутијата, едноставен за употреба, автоматска надградба без дополнителни трошоци. Бесплатно одржување во рок од една година по купувањето, бесплатно враќање и размена во рок од три месеци.


За производот

Избор на клиент

Повлечете ја облеката за закачалки од 30-80 см, прилагодлива облека за гардероба, железница, панталони за домаќинства алуминиумска
  • Новак

Повлечете ја облеката за закачалки од 30-80 см, прилагодлива облека за гардероба, железница, панталони за домаќинства алуминиумска

DEN 1647.20

Издржлива закачалка за панталони : Оваа железничка гардероба е направена од 201 пластика од не'рѓосувачк�

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - израмнување на тркала за риболовци, голем капацитет на лежишта, рицином за израмнување на тешки вредности, за голема машина
  • Новак

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - израмнување на тркала за риболовци, голем капацитет на лежишта, рицином за израмнување на тешки вредности, за голема машина

DEN 1834.40

Вклучувајќи 4 парчиња од пакетот, поудобно за употреба и инсталирање Овозможува опрема за движење на по�

Liftенски лифт за градите се соберат х -облик на енергетски камен поддржување на телото, скулптурирање на убавината на грбот на грбот на
  • Новак

Liftенски лифт за градите се соберат х -облик на енергетски камен поддржување на телото, скулптурирање на убавината на грбот на грбот на

DEN 140.00

100% полиестер ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Ц

Бестонзон 18 парчиња Сцена Контејнери Кујна Декоративна Врба Подарок Виси Попречува Декорација Големи Минијатурни Подароци Со Xx.cm Преносни
  • Новак

Бестонзон 18 парчиња Сцена Контејнери Кујна Декоративна Врба Подарок Виси Попречува Декорација Големи Минијатурни Подароци Со Xx.cm Преносни

DEN 1.67

Пластика МИНИ КОРПА за ДРВЕНИ чиповиКомпактна големина и мала тежина, многу опуштена и лесна за носење �

Sureema 3 парчиња гардероба торба кука заоблена лента преносна торба за закачалка за вратоврска кука кука домаќинство не перфорирана
  • Новак

Sureema 3 парчиња гардероба торба кука заоблена лента преносна торба за закачалка за вратоврска кука кука домаќинство не перфорирана

DEN 1.00

Едноставно и практично : Куката дизајнирана специјално за вреќи со високи производи е едноставна и удоб

ЛИВВЕР Смешни Подлоги За Пијалоци Со Држач, Комплет Од 8 Абсорбента Подлоги За Пијалоци Во Мермерен Стил Со Основа Од Плута, Подлога
  • Новак

ЛИВВЕР Смешни Подлоги За Пијалоци Со Држач, Комплет Од 8 Абсорбента Подлоги За Пијалоци Во Мермерен Стил Со Основа Од Плута, Подлога

DEN 1.67

Смешни и Хумористични : овие 8 смешни подлоги содржат 4 хумористични реченици, а кога ќе ги поканите приј�

Lukbut Fliding Сооднос на насликани уметнички дела за: Машина за кастинг за умирање OEM 1: 200 скала модел на авиони легура Кина ерлајнс B747-200
  • Новак

Lukbut Fliding Сооднос на насликани уметнички дела за: Машина за кастинг за умирање OEM 1: 200 скала модел на авиони легура Кина ерлајнс B747-200

DEN 696.00

Вовед : Погодно е да се расклопуваат и да се променат Моделите на авиони обично усвојуваат модуларен диз

Налепници за вештерки жени - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода, лаптоп - декорации за вештерки
  • Новак

Налепници за вештерки жени - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода, лаптоп - декорации за вештерки

DEN 1.33

Пакет од 2 налепници 3 "x 2 Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници на лапт

Проширување На Папката Со Датотеки со Јазичиња, FOME 7 Џебови Буква А4 Големина На Хартија Организатор На Папки За Поднесување Хармоника
  • Новак

Проширување На Папката Со Датотеки со Јазичиња, FOME 7 Џебови Буква А4 Големина На Хартија Организатор На Папки За Поднесување Хармоника

DEN 111.84

€Висок Квалитет Q : Пластични папки за поднесување изработени од висококвалитетен пп водоотпорен матер

Џинуово 50х60 Монокуларен Телескоп Висока Моќност, монокуларен Телескоп за Паметен Телефон, Мал Телескоп, Ноќно Гледање Со Слаба
  • Новак

Џинуово 50х60 Монокуларен Телескоп Висока Моќност, монокуларен Телескоп за Паметен Телефон, Мал Телескоп, Ноќно Гледање Со Слаба

DEN 608.00

[50х60 Возрасен Монокуларен Телескоп Со Висока Моќност] Висококвалитетен fmc повеќеслоен објектив со 99,5% п�