Амлзтр Женски Пинафор Престилка Крст Назад Престилка Со Џебови Памук Лен Престилка Фустан Плус Големина

Амлзтр Женски Пинафор Престилка Крст Назад Престилка Со Џебови Памук Лен Престилка Фустан Плус Големина

DEN 2.33

Достапност

Материјал : 70% Памук и 30% Линија Помеша ПрестилкаМека, стилска, лесна, но издржлива .Памучната престилка има подобра апсорпција на вода и апсорпција на пот. Персонализиран Дизајн : Вкрстена Престилка, Без Дизајн На Врски, задните парчиња не се Зашиени заедно што го прави удобно ставањето и соблекувањето.Секоја страна има голем џеб, практично привремено складирање на потребните предмети или ставете ги и опуштете ги рацете.Престилка со плус големина што го покрива коленото обезбедува одлична покриеност и заштита од кујнски маснотии,истури и дамки од храна.Овие престилки елегантно се вклопуваат кај жените. Престилките Пинафор се направени за да се осигура дека вашето тело е широко покриено за да ја задржи облеката од валкана.Овој основен суштински може да се користи во домот, баровите,берберниците,сликарите,дрвените работници,кујната,ресторанот,баровите,работилниците,хотелите,забавните соби,бистрото,градината,занаетчиските маси и забавите ЗА СКАРА и ви помага да работите,готвите,сервирате,миете или правите други работи без да бидете под стрес поради тоа што вашата облека е неуредна. Практично Носење : како метод на носење Маица, директно од главата поставена, ослободете се од досадната вратоврска.Машина За Перење - Машинско Перење/Нежен Циклус, Рачно Перење На Собна Температура, Не Белење, Пеглање На Ниска Температура.


За производот

Избор на клиент

Seachem Премиер, 4 L / 1 fl. гал.
 • Новак

Seachem Премиер, 4 L / 1 fl. гал.

DEN 2079.84

Seachem Prime е комплетен и концентриран регенератор и за аквариуми со свежа и солена вода Премиерот ги отстр�

Максимална Моќност 17-Инчна Кутија Со Алатки, Трислојна Преклопна Пластична Кутија За Складирање, Мултифункционален Организатор Со Послужавник
 • Новак

Максимална Моќност 17-Инчна Кутија Со Алатки, Трислојна Преклопна Пластична Кутија За Складирање, Мултифункционален Организатор Со Послужавник

DEN 559.84

●Трислоен Дизајн На Преклопување ● Голем простор и капацитет, не само погоден за складирање, туку и за �

Sliyands Дрво резба диск, Мелница Дрво Волфрам Карбид Мелење Тркала Мелница Обликување Диск Создаден Дрво Брусење Резба Алатка Дрво Агол Мелница
 • Новак

Sliyands Дрво резба диск, Мелница Дрво Волфрам Карбид Мелење Тркала Мелница Обликување Диск Создаден Дрво Брусење Резба Алатка Дрво Агол Мелница

DEN 191.84

Големина : и отворот е околу 16 мм, надворешниот дијаметар е околу 75 мм, Тркалата за мелење од типот sliyands с�

Прилагодлива Висина Салон Тркалање Алу Послужавник Количка+Тркало Фризерски Алатка Коса Стилист Чување Количка За Салон Убавина Спа Тетоважа
 • Новак

Прилагодлива Висина Салон Тркалање Алу Послужавник Количка+Тркало Фризерски Алатка Коса Стилист Чување Количка За Салон Убавина Спа Тетоважа

DEN 2.33

Разноврсност : количката За колички За мобилни салони Gdrasuya10 има голем алуминиумски послужавник, удобен

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Менструални Чанти За Женски Влошки
 • Новак

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Менструални Чанти За Женски Влошки

DEN 2.67

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

НУОБЕСТИ 4 Парчиња Божиќни Торби За Подароци Од Шише Со Вино Со Рачки Крафт Хартиена Кеса Божиќна Торба За Подароци Картонски Хартиени
 • Новак

НУОБЕСТИ 4 Парчиња Божиќни Торби За Подароци Од Шише Со Вино Со Рачки Крафт Хартиена Кеса Божиќна Торба За Подароци Картонски Хартиени

DEN 0.33

Додадете посебен допир на елеганција во секоја посебна пригода, покажете го вашиот благороден вкус Сек�

Карбу 21 ЕЕЗ Остомија Снабдува Кеси За Колостомија Дводелни Торбички За Одвод со Затворање 12, Илеостомија Нега На Стома, Сечење На Вклопување
 • Новак

Карбу 21 ЕЕЗ Остомија Снабдува Кеси За Колостомија Дводелни Торбички За Одвод со Затворање 12, Илеостомија Нега На Стома, Сечење На Вклопување

DEN 1.67

1Кеси За остомија за повеќекратна употреба Торбичка За колостомија со остомија што Може Да се Исцеди е

Персоналните Двојка Појавување Гимнастик 30оз Најдобар Улов На Неговиот Живот Нерѓосувачки Челик Тамблер Чаша Риболов Валентин Подарок LY112228
 • Новак

Персоналните Двојка Појавување Гимнастик 30оз Најдобар Улов На Неговиот Живот Нерѓосувачки Челик Тамблер Чаша Риболов Валентин Подарок LY112228

DEN 382.56

Персоналните Двојка Појавување Тамблер 30oz Најдобар Улов На Неговиот Живот Нерѓосувачки Челик Тамблер �

Абаодам 4 ролни кои не се ленти со лента со лента црна боја, доказ за вода, када када за када за антислепување налепници за влечење ленти
 • Новак

Абаодам 4 ролни кои не се ленти со лента со лента црна боја, доказ за вода, када када за када за антислепување налепници за влечење ленти

DEN 552.00

ПВЦ Самолеплива лента за када : Намалете го ризикот од грешки и патувања со лента за зафаќање на скалила

SDFGH 23PCS Мултифункционален лента за ленти Поставете флексибилен рамка за глава со двојно кутија клуч за приклучок за шрафцигер за шрафцигер
 • Новак

SDFGH 23PCS Мултифункционален лента за ленти Поставете флексибилен рамка за глава со двојно кутија клуч за приклучок за шрафцигер за шрафцигер

DEN 5272.96

Материјал : Челик на легура на хром ванадиум На неговата опрема за рачка со 72 заби им треба само 5 ° за да �

2 парчиња M48 Внатрешен дијаметар 3мм Дебелина рамен мијалник за миење садови за мијалници за мијалници со црвена бакарна подлога Мат Порч
 • Новак

2 парчиња M48 Внатрешен дијаметар 3мм Дебелина рамен мијалник за миење садови за мијалници за мијалници со црвена бакарна подлога Мат Порч

DEN 1.00

Големина : M48x60mmx3mm Број на модел : DSAMKM23 NF Сертификација : Ништо Големина : M48x60mmx3mm Број на модел : DSAMKM23 NF...

Кригла За Жени Оксано Кафе Кригла, Фокс Кафе Кригла Новина Кригла Симпатична Новина Чаша Смешни Бела Кригла, Кафе Керамички Кригла, Љубовници
 • Новак

Кригла За Жени Оксано Кафе Кригла, Фокс Кафе Кригла Новина Кригла Симпатична Новина Чаша Смешни Бела Кригла, Кафе Керамички Кригла, Љубовници

DEN 255.68

Интимниот Дизајн не мора повеќе да се грижите за горење на јазикот со дебелина на чашата Кафе, млеко, чај

ИРЈФП 26 22мм Лента За Часовници Со Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 6 6Х Феникс 5 5Х 3 3 ЧАСОТ 935 Часовник Силиконски Лесен Лента За Зглоб
 • Новак

ИРЈФП 26 22мм Лента За Часовници Со Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 6 6Х Феникс 5 5Х 3 3 ЧАСОТ 935 Часовник Силиконски Лесен Лента За Зглоб

DEN 3.00

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара