Кира Насловна Кембриџ 14.5 Замав Рака Ѕид Светилка-приклучок/Ѕид Монтирање + Лате Мока Ткаенина Сенка, 150w 3-Начин + Кабел Покрива, Црна Завршница

Кира Насловна Кембриџ 14.5 Замав Рака Ѕид Светилка-приклучок/Ѕид Монтирање + Лате Мока Ткаенина Сенка, 150w 3-Начин + Кабел Покрива,

DEN 3.00

Достапност

ПРЕОДЕН СТИЛ : Ѕидната светилка има прилагодлива рака за нишање, сенка од ткаенина од млеко мока и црна завршница Оваа светлина може да биде цврста или вклучена. Вклучува (2) капаци од кабел од 12 инчи за прикривање жици и чиста жица за приклучување. ОСВЕТЛЕТЕ ГО СЕКОЈ ПРОСТОР : Идеален За осветлување на одредена област од просторијата. Монтирајте или приклучете ја оваа елегантна опрема во неколку различни простории во вашиот дом. Идеален за дневната соба, спалната соба, фоајето, ходникот, канцеларијата или работната соба. УЛ НАВЕДЕНИ ЗА ВАШАТА БЕЗБЕДНОСТ : УЛ наведени за суви локации. Користи (1) LED, CFL, или до 150w традиционалните блескаво средна база сијалица. Сијалицата се продава одделно.5 " (Ж) х 25 "(Екст) х 14.75 "Проекција од ѕид, Задна плоча : 6" (Ж) х 4.75 "(Л), Сенка : 7.5" (Н) х 13" (Г) х 8" (Аранжман). Паметен приклучок компатибилен. 3-насочна сијалица компатибилна за прилагодување на осветленоста. НЕСПОРЕДЛИВ КВАЛИТЕТ и ГРИЖА за КЛИЕНТИТЕ : Дизајнирани И поддржани Во Калифорнија, ние сме компанија со седиште ВО САД со вистинска локална поддршка. Ако некогаш наидете на какви било проблеми, слободно контактирајте со нас, бидејќи обезбедуваме 1-годишна гаранција. Купувајте со доверба!. Ѕидното светло на раката за нишање во кембриџ има флексибилност да биде цврсто поврзано или вклучено со вклучените 6 стапки.


За производот

Избор на клиент

Волфрон 132 пар
  • Новак

Волфрон 132 пар

DEN 1513.60

Широко користени во индустриите : Мандерите за пескави ракави, широко се користат во индустрии, како што

Персонализирана акрилна песна клуч за клучеви, прилагодено акрилик албум насловна Spotify стакло уметност слика Плакета за прилагодено
  • Новак

Персонализирана акрилна песна клуч за клучеви, прилагодено акрилик албум насловна Spotify стакло уметност слика Плакета за прилагодено

DEN 1.33

Плакета за песни на Spotify Song Постерот за насловната на акриличниот албум е напреден сопствен подарок за у

Гуојм Тоалетна Чинија Четка За Четка За Тоалет Сет Пп+Сунѓер За чистење Компактна Четка За Тоалет И Мал Мијалник Со Четка За Држач
  • Новак

Гуојм Тоалетна Чинија Четка За Четка За Тоалет Сет Пп+Сунѓер За чистење Компактна Четка За Тоалет И Мал Мијалник Со Четка За Држач

DEN 716.80

Трајна структурачетката за тоалет е многу издржлива и има силна способност за чистење, но нема да го гре

Панталони за панталони за панталони за панталони за алуминиумска легура и влечење на врвот на вчитување мултифункционално домаќинство
  • Новак

Панталони за панталони за панталони за панталони за алуминиумска легура и влечење на врвот на вчитување мултифункционално домаќинство

DEN 2650.40

Материјал : Направено од проширена алуминиумска легура и ABS, тој е отпорен на абразија, корозија, 'рѓа и т�