Гранд двор Завеса Стринг Светла 300LED со 8 Режими USB Напојува Самовила Светла Божиќ Светла За Спална Соба Дома Декор

Гранд двор Завеса Стринг Светла 300LED со 8 Режими USB Напојува Самовила Светла Божиќ Светла За Спална Соба Дома Декор

DEN 0.33

Достапност

ДИМЕНЗИЈА НА СВЕТЛИНАТА : големиот Двор завеса светлина има 300 топли бели ИНДИВИДУАЛНИ LED светла Димензија 9,8 стапки x 9,8 стапки (Ширина x Должина) по сет, кабел за напојување 9,8 стапки. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : светлото за завеси доаѓа со свои мали куки, лесно можете да го закачите каде сакате, идеално за украсување на вашиот дом и градина. ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : светлото за завеси се напојува преку USB порта и може да се контролира и со далечински управувач. Има вкупно осум режими на осветлување, а исто така може да биде темпиран и затемнет. ОТПОРЕН НА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : ИП 65 водоотпорен, безбеден за допир, можете да бидете сигурни дека може безбедно да се користи за време на забава, свадба, вечера итн. УСЛУГИ ПО ПРОДАЖБАТА : ние обезбедуваме бесплатна услуга за замена за грешка предизвикана од нечовечки причини во рок од 1 година. И слободно враќање во рок од 1 месец ако производот и пакувањето се недопрени.


За производот

Избор на клиент

Гидвч Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Контејнер За Храна-Повеќеслоен Изолиран Топлинска Изолација Контејнер За Складирање Храна
 • Новак

Гидвч Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Контејнер За Храна-Повеќеслоен Изолиран Топлинска Изолација Контејнер За Складирање Храна

DEN 2371.04

Одделни јадења дизајн, вкусни без ражничи, удобен и практичен ● Задебелено дно, издржливо и подобро за з

Полн со череп менструален период торба санитарна торба за чување на салфетки за чување на салфетки, тампони за патувања собираат женска
 • Новак

Полн со череп менструален период торба санитарна торба за чување на салфетки за чување на салфетки, тампони за патувања собираат женска

DEN 175.84

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Комплет за комбинирани компоненти на Action Combo Commbo Navitech и комплет за комбо-додаток 18-во-1 со интегрирана лента за градите-Компатибилен
 • Новак

Комплет за комбинирани компоненти на Action Combo Commbo Navitech и комплет за комбо-додаток 18-во-1 со интегрирана лента за градите-Компатибилен

DEN 3.33

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

Идеалиј Шарени Пеперутка Група Фиока Повлекува Рачки Кабинетот Облекување Маса Гардероба Копчето Повлечете Рачка со Завртки 4 парчиња
 • Новак

Идеалиј Шарени Пеперутка Група Фиока Повлекува Рачки Кабинетот Облекување Маса Гардероба Копчето Повлечете Рачка со Завртки 4 парчиња

DEN 2.00

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

3dRose Jaclinart Надреален Простор Вонземјанин Фантазија Психоделичен-Надреална Зелена И Бела научна фантастика Вонземјанин Лебдат Низ Просторот
 • Новак

3dRose Jaclinart Надреален Простор Вонземјанин Фантазија Психоделичен-Надреална Зелена И Бела научна фантастика Вонземјанин Лебдат Низ Просторот

DEN 2.33

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

КЛИСПИД 2 парчиња Пар Брзо На Зацврстувач Тешки Зафати Држачи За Држење А Жените Ги Снабдува Мажите Сила Крцкалка И Рачно Сина Рака
 • Новак

КЛИСПИД 2 парчиња Пар Брзо На Зацврстувач Тешки Зафати Држачи За Држење А Жените Ги Снабдува Мажите Сила Крцкалка И Рачно Сина Рака

DEN 2.33

АБС & Челик ЗАФАТ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА РАЦЕТЕ Овие алуминиумски рачки се извиткани за да се обезбеди површи

АЛМРО мала канта За Ѓубре Паметна Сензорска Корпа За Отпадоци За Домаќинство Автоматска Корпа За Отпадоци Од Кујна Корпа За Отпадоци Тоалет За
 • Новак

АЛМРО мала канта За Ѓубре Паметна Сензорска Корпа За Отпадоци За Домаќинство Автоматска Корпа За Отпадоци Од Кујна Корпа За Отпадоци Тоалет За

DEN 2.33

одлично за спална соба,бања,канцеларија,конференциска сала,изложбена сала,продавница,кујна, автомобил

игкзм Фрижидер Конзерви Организатор Полица Десктоп Двослојни Конзерви За Складирање Решетката Кујна Пијалок Сода Кокс Пиво Може Носителот
 • Новак

игкзм Фрижидер Конзерви Организатор Полица Десктоп Двослојни Конзерви За Складирање Решетката Кујна Пијалок Сода Кокс Пиво Може Носителот

DEN 2904.16

Боја : Бела Тип На Инсталација : Тип На Подот Употреба : Пијалок Тип : Држачи За Складирање И Лавици Сцена �

24 Пакување 720 Листови Пастелни Транспарентни Лепливи Белешки Проѕирни Јасни Наредени Леплива Белешка Самолепливи Белешки За Библиски
 • Новак

24 Пакување 720 Листови Пастелни Транспарентни Лепливи Белешки Проѕирни Јасни Наредени Леплива Белешка Самолепливи Белешки За Библиски

DEN 2.67

Интимен Дизајн : транспарентната обложена леплива нота комбинира проѕирен материјал за ДОМАШНИ МИЛЕНИ�

atFoliX Заштитник На Екранот Компатибилен Со SWISSPHONE RES. Q Филм За Заштита На Екранот, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН И Амортизирачки ДЕВИЗЕН Заштитен Филм
 • Новак

atFoliX Заштитник На Екранот Компатибилен Со SWISSPHONE RES. Q Филм За Заштита На Екранот, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН И Амортизирачки ДЕВИЗЕН Заштитен Филм

DEN 215.84

FX Антирефлекс Заштитник Филм : Отсјајбесплатно, амортизација, совршено вклопување и компатибилен Со SWIS

6 Спакувајте Дво-Џебни Папки За Хартија Со Големина На Букви Украсни Папки За Хартија Слатки Папки со 3 Дупки За Домашно Училиште, Папка
 • Новак

6 Спакувајте Дво-Џебни Папки За Хартија Со Големина На Букви Украсни Папки За Хартија Слатки Папки со 3 Дупки За Домашно Училиште, Папка

DEN 191.84

Декоративни Џебни ПапкиКористете ги овие украсни џебни папки за да организирате лабави документи, важн