DEMETECH DX95 XS Честички Респиратор Маски За Лице За Деца, Маски Во Стилот На Преклопување со Јамки За Уши, Направени во САД, Кутија од 20

DEMETECH DX95 XS Честички Респиратор Маски За Лице За Деца, Маски Во Стилот На Преклопување со Јамки За Уши, Направени во САД,

DEN 1188.80

Достапност

Затворање на ушната Јамка МАСКА за ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА ЗА ДЕЦА : во Деметех, безбедноста на вашето дете е наш главен приоритет. Нашиот респиратор за честички од Американско производство детската маска за лице користи само најквалитетни материјали и има јамки за уши кои лесно се лизгаат преку ушите на детето за да ја прицврстат маската на лицето. 5 СЛОЕВИ СО ФИЛТРАЦИЈА : нашата детска маска Во стилот На преклопување Д95 е изработена од 5 слоја материјал и има 2 слоја за филтрирање кои филтрираат >95% од честичките во воздухот. Произведен е со мек внатрешен слој за да ги одржува вашите деца удобни и безбедни. МАЛА МАСКА ЗА ЛИЦЕ за ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА ЗА ДЕЦА : На Децата и тинејџерите им е потребен дизајн на маска што работи во текот на долгите училишни денови, а оваа мала маска е совршена големина за да одговара на нивните лица. Нашата детска маска е удобна, но сепак нуди висока заштита. НАПРАВЕНА ВО САД : оваа удобна маска за лице е 100% произведена во Соединетите држави, произведена во нашата фабрика Во Мајами, Флорида и испорачана од истиот објект. Носете еден насекаде, од училиште до ординација за вежбање.


За производот

Избор на клиент

Декорации за забава на зелена дипломирање 2023 Класа од 2023 година Дрвени знаци Фото штанд реквизит за дипломирање декорации тремот
  • Новак

Декорации за забава на зелена дипломирање 2023 Класа од 2023 година Дрвени знаци Фото штанд реквизит за дипломирање декорации тремот

DEN 1328.00

Материјал : Дрво, синтетичка табла Можете дури и да го обоите DIY вашата омилена боја Направете го тоа пов�

Добро wallидови 4x6 цврсто дрво врежано рамка за слика Фарма куќа Рустикална гроздобер рамка за сликање за табела на табела и виси wallид
  • Новак

Добро wallидови 4x6 цврсто дрво врежано рамка за слика Фарма куќа Рустикална гроздобер рамка за сликање за табела на табела и виси wallид

DEN 159.20

Лесна употреба : Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап за вчитување на фот�

Cle-Line C62899 Општа Намена Вежба За Должина На Работа, Челик Со Голема Брзина, Светла Завршница, Директно Стебло, Радијална Точка Од 118 Степени,
  • Новак

Cle-Line C62899 Општа Намена Вежба За Должина На Работа, Челик Со Голема Брзина, Светла Завршница, Директно Стебло, Радијална Точка Од 118 Степени,

DEN 1.00

118 степен радијална точка Хсс супстрат со геометрија за општа намена Светла завршница за обоени и ниско�

Метални поштенски врски 500 парчиња, деекам 11,8 инчи повеќенаменски не'рѓосувачки челик тешки кабелски врски погодни за завиткување
  • Новак

Метални поштенски врски 500 парчиња, деекам 11,8 инчи повеќенаменски не'рѓосувачки челик тешки кабелски врски погодни за завиткување

DEN 1.67

Извонреден хемиски отпор Антимагнетни и антикорозивни Лесно вклопување ? Врските со метални кабел со в�

Бурач за носење на макара V -појас - големина на делот Б -појас, 5 жлеб, 18,75 во О.Д, заклучување на затегнување, серија од 2517 серија, материјал
  • Новак

Бурач за носење на макара V -појас - големина на делот Б -појас, 5 жлеб, 18,75 во О.Д, заклучување на затегнување, серија од 2517 серија, материјал

DEN 1.00

Број на жлебови : 5 Материјал : леано железо Надворешен дијаметар : 18,75 in Надворешен дијаметар : 18,75 in...

Случај со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на птици на американско
  • Новак

Случај со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на птици на американско

DEN 691.20

★ Моливцина Големина на случајот : 19 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена

Општо столче за искачување во затворен простор, столче од столче/столче за чекори, столче од цврсто дрво, водоотпорна водоотпорна
  • Новак

Општо столче за искачување во затворен простор, столче од столче/столче за чекори, столче од цврсто дрво, водоотпорна водоотпорна

DEN 3726.40

Aftersale : wenn sie nach erhalt der ware fragen haben, setzen sie sich bitte rechtzeitig mit un un in in verbindung Wir Werden Uns innerhalb von 24 stunden mit ihnen in verbindung setzen Б

Абоофан 3 парчиња дрвени во продавница затворени ознаки се прозорец јаже блиску за висечка табла двојно дрво знаци доаѓаат во плакета
  • Новак

Абоофан 3 парчиња дрвени во продавница затворени ознаки се прозорец јаже блиску за висечка табла двојно дрво знаци доаѓаат во плакета

DEN 190.40

Знак за висина на вратата Погоден за дома, бар, продавница за десерти, кафе и многу повеќе места Отворени

Дебели Ножици за Нокти 3 во 1 ПРСТ 1 ПАРЧИЊА Преклопете Ги Брадавиците За Корекција На Ноктите Секачи За Сечење Мртва Кожа Отстранувач На Нечистотија
  • Новак

Дебели Ножици за Нокти 3 во 1 ПРСТ 1 ПАРЧИЊА Преклопете Ги Брадавиците За Корекција На Ноктите Секачи За Сечење Мртва Кожа Отстранувач На Нечистотија

DEN 289.60

Големина : 12,5 см Апликација : Прст Апликација : Пети Материјал : нерѓосувачки челик Тип На Ставка : Машинк�

LED безобразни свеќи Реални чајни светла свеќи предводени свеќи оперирани светли и меки светла за забави Велигденски свадбени украси за спална
  • Новак

LED безобразни свеќи Реални чајни светла свеќи предводени свеќи оперирани светли и меки светла за забави Велигденски свадбени украси за спална

DEN 255.84

Светлината е светла и мека : Користејќи LED мониста, светлината е светла и мека, не му наштети на окото, ефи