Маска за лице За Возрасни Маска За Ткаенина Маски За Лице Што Може Да Се Перат Повеќекратно Памучни Светки 3 Подесувачки Јаже За Жени И Мажи 1 ПАРЧИЊА

Маска за лице За Возрасни Маска За Ткаенина Маски За Лице Што Може Да Се Перат Повеќекратно Памучни Светки 3 Подесувачки Јаже

DEN 3.00

Достапност

Памучна Мешавина Затворање на ушната Јамка. Маската прифаќа трислоен дизајн : надворешниот слој е 100% полиестерски влакна, средниот слој се меша со памук, а внатрешниот слој се меша со памук-мек и одговара на кожата. Дизајниран е со висококвалитетни лесни ткаенини за максимална удобност. 3-слој удобна маска. Маската е унисекс, една големина. Супер меката еластична кука за уши може да го елиминира притисокот врз ушите за максимална удобност. Може да се користи со загради за ушни куки за да се зголеми удобноста. Апликации и прилики : многу погоден за внатрешна, надворешна, домашна, канцеларија, патување, запознавање, шопинг, училиште и лична употреба. Одржување : Измијте пред првата употреба. Машината е ладно измиена. Немојте да се исушите. Исушете на ниска температура или поставете рамно за да избегнете намалување. Опис на производот : ● маската за повеќекратна употреба е една големина во една.● Маската прифаќа трислоен дизајн : надворешниот слој е 100% полиестерски влакна, средниот слој е измешан со памук, а внатрешниот слој е измешан со памук, кој е мек и одговара на кожата. Тој е дизајниран со висококвалитетни лесни ткаенини за да обезбеди максимална удобност.● Маската за плисирана ткаенина што може да се пере е поширока и подобро одговара на вашето лице● маската за ткаенина може да се преклопи, што може да ја држи маската преклопена, затворена и заштитена кога не се користи● Носете маска за повеќекратна употреба сама или како маска со вентил● памучната маска има вградена линија за свиткување на носот за поцврсто вклопување● Супер меките и еластични куки за уши можат да го елиминираат притисокот врз ушите и да донесат максимална удобност.


За производот

Избор на клиент

Симпатична Пречка За Перење Со Склопувачки Отпечатоци ОД Два Хрчаци, ВОДООТПОРНИ Корпи ЗА Перење КОРПИ ЗА Перење Облека За Облека За Играчки За
 • Новак

Симпатична Пречка За Перење Со Склопувачки Отпечатоци ОД Два Хрчаци, ВОДООТПОРНИ Корпи ЗА Перење КОРПИ ЗА Перење Облека За Облека За Играчки За

DEN 0.67

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Сетот За Сервирање Стакло Со истрел Од мигифт Вклучува 12 Чаши Со Квадратни Истрели И Изгорено Кафеаво Дрво Дупчиња Серверска Лента
 • Новак

Сетот За Сервирање Стакло Со истрел Од мигифт Вклучува 12 Чаши Со Квадратни Истрели И Изгорено Кафеаво Дрво Дупчиња Серверска Лента

DEN 1326.40

Дрвени застрелан служат послужавник со 12 застрелан очила Странични рачки за сечење за лесно носење; чаш

Звучник за барел Винјоин
 • Новак

Звучник за барел Винјоин

DEN 681.60

Спецификација : Модело : WJ C9 Bluetooth micro SD / TF картичка radio fm potencia : 1 x 5w Input Напон : DC 5 V Батериски капацитет : 1200

Маартла тешка лента со бел канал 2 инчи x 33 јарди, мулти -цел силна леплива лента, без остаток, водоотпорен, солза со рака - за поправки
 • Новак

Маартла тешка лента со бел канал 2 инчи x 33 јарди, мулти -цел силна леплива лента, без остаток, водоотпорен, солза со рака - за поправки

DEN 143.84

Тешка лента со бел канал 2 инчи X33 дворови Нашата лента за канали може да се држи до повеќето површини...

4 нивоа стојат единици за полици - единица за полици за складирање со 4 полици, метална организаторска жица решетката за перење бања кујна,
 • Новак

4 нивоа стојат единици за полици - единица за полици за складирање со 4 полици, метална организаторска жица решетката за перење бања кујна,

DEN 1486.40

【Голем простор за складирање】 Оваа единица за полици за жица има 4 слој полици со голем простор Може да

Клиспид Детска Хидрофлака Шише Со Вода Спортски Шишиња Со Вода Шишиња Со Вода Хидрофлака Детски Чаши Со Сламки И Капаци Пластична
 • Новак

Клиспид Детска Хидрофлака Шише Со Вода Спортски Шишиња Со Вода Шишиња Со Вода Хидрофлака Детски Чаши Со Сламки И Капаци Пластична

DEN 2.00

КОМПЈУТЕР ТЕНОК ЕДНОКРАТНО шише со ВОДА Изработени од квалитетен материјал, безбеден, издржлив за трај�

Конлонгзан со кои може да се склопи шишиња со вода 2 пакувања шише со шише со вода за пешачење со шише за пешачење со доказ за протекување
 • Новак

Конлонгзан со кои може да се склопи шишиња со вода 2 пакувања шише со шише со вода за пешачење со шише за пешачење со доказ за протекување

DEN 0.33

[Здравствен и безбедносен материјал] Шишето за вода за преклопување е изработено од силиконски произво�

CA0796 Бокс Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5E 5 4 Спорт, Хибриден Паметен Часовник HR НЕУТРА,
 • Новак

CA0796 Бокс Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5E 5 4 Спорт, Хибриден Паметен Часовник HR НЕУТРА,

DEN 1204.80

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Мажи Генерал 5Е, Спорт, Генерал 4, Генерал 5, Хибриден Паметен Ча�

Ганазоно 2 парчиња аквариум црв за напојување за хранење сад за садови за садови чиста чинија сад за чинија со вода сад за сад со
 • Новак

Ганазоно 2 парчиња аквариум црв за напојување за хранење сад за садови за садови чиста чинија сад за чинија со вода сад за сад со

DEN 1361.60

Поништување Дизајнот на вшмукување чаша му овозможува на терариумот стабилно од аквариумот За одгледу�

Шема на бранови, закачалка мултифункционална шема на бранови на бранови, стабилна закачалка 8 слотови кои не се лизгаат во просторот
 • Новак

Шема на бранови, закачалка мултифункционална шема на бранови на бранови, стабилна закачалка 8 слотови кои не се лизгаат во просторот

DEN 3.00

Издржлив материјал : закачалката е изработена од пластичен материјал, со добра отпорност на лизгање, ку�

Држач за монтирање, Прилагодлив Антискид Држач За Алуминиумска Легура За Монтирање На Држач За Држач За Држач, Издржлив И Долг Работен Век
 • Новак

Држач за монтирање, Прилагодлив Антискид Држач За Алуминиумска Легура За Монтирање На Држач За Држач За Држач, Издржлив И Долг Работен Век

DEN 710.40

100% сосема нов и висок квалитет Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долг работен век Мал

Куки За Палто Монтирани На ѕид 5 Пакувајте Тешки Црни Хардверски Куки За Наметка Декоративни За Единечни Висечки Палта Крпа Кабини Во Училница
 • Новак

Куки За Палто Монтирани На ѕид 5 Пакувајте Тешки Црни Хардверски Куки За Наметка Декоративни За Единечни Висечки Палта Крпа Кабини Во Училница

DEN 0.67

Првиот чекор е да ја пронајдете локацијата што треба да ја инсталирате И користете молив или други алат�