Соларен Фенер Надворешен Водоотпорен, Метална Столна Ламба, Двор, Градинарски Декор За Надвор, Соларни Светла, Декор Во Дворот,Спална Соба, Двор, Градина, Декорациј?

Соларен Фенер Надворешен Водоотпорен, Метална Столна Ламба, Двор, Градинарски Декор За Надвор, Соларни Светла, Декор Во Дворот,Спална Соба,

DEN 3.33

Достапност

●Уникатен Дизајн Како Керамичка Тегла} надворешните фенери имаат форма на керамичка тегла со извонредни дезени,цврсти И издржливи, не толку лесно скршени како вистински porcelainIn во текот на денот, изгледа добро без осветлување. Во текот на ноќта, ВГРАДЕНАТА СИЈАЛИЦА СО ВИСОКА осветленост ЈА зголемува шемата на лисјата и ја проектира на земја и околина, создавајќи романтична атмосфера. ●Соларни Фенери Отворено Виси 0 0 Сметка За Електрична Енергија● соларна верзија со Висока моќност со вградена батерија на полнење. Не е потребно жици, и тоа може да се наплаќа автоматски кога постои сончева светлина. Убава и безбедна, заштеда на енергија и удобна.Се што треба да направите е да го поставите таму каде што сонцето може директно да свети. И држете го прекинувачот во положбата "вклучено". ●Брзо Полнење И Долго Работно Време ● со соларни панели со голема површина, може да обезбеди брзо полнење. Благодарение на вградената висококвалитетна батерија 1 Нимх 1.2 V 600 MAH, светилката може да работи ПОВЕЌЕ од 8 часа кога батеријата е целосно наполнета со доволно сонце повеќе од 5 часа. ●Метален Материјал и Фина ИзработкаВодоотпорен И Издржлив ● главното тело на светилката е изработено од метал, што е потрајно и има подолг век на траење од традиционалните светилки,не грижејќи се дали ќе ги скрши и повреди децата или другите.Нивото на заштита на светилката Е IP44, не се плаши од силен дожд и може да издржи речиси секое време. Но, ве молиме, не го натопувајте во вода за неговиот долг работен век. ●Одлични Подароци За Градинарска Уметност За ЖениПогоден За Различни Прилики}овој двор лесен надворешен соларен погон е погоден за различни прилики, внатрешен или надворешен. Можете да го поставите во отскочните камења на отворено или масата во дворот. Или нека ја осветлува вашата спална соба, трпезарија за да создаде романтична атмосфера.Покрај осветлувањето,овој надворешен фенер за водоотпорен двор има голем простор за складирање градежни блокови etc.It е исто така уникатна куќа затоплување подароци,роденденски подароци, Или Божиќ подароци.


За производот

Избор на клиент

Олитоп 22мм Воени Најлонски Бендови За Часовници За Гармин Инстинкт / Инстинкт 2 Соларна, Издржлива Ткаенина Замена На Ремен Нараквица За Нараквица
 • Новак

Олитоп 22мм Воени Најлонски Бендови За Часовници За Гармин Инстинкт / Инстинкт 2 Соларна, Издржлива Ткаенина Замена На Ремен Нараквица За Нараквица

DEN 1.67

Затворање на бравата ⌚●Компатибилни Модели}Олитоп 22мм Спортски Најлонски ленти Компатибилни Со Гарми

Дрвени Редење Прстени Бебе Играчки За Мали Деца Гасеница Виножито Броење Игра, Монтесори Предучилишна Рано Учење Образовни Сортирање
 • Новак

Дрвени Редење Прстени Бебе Играчки За Мали Деца Гасеница Виножито Броење Игра, Монтесори Предучилишна Рано Учење Образовни Сортирање

DEN 1.33

?Симпатична Гасеница Дизајн Редење Прстени : дрвени редење прстени бебе играчка е дизајниран со прекрас

2 Еез Јасни Тоалетни Торби Патент Патни Торби За Шминка Водоотпорни Козметички Кеси Торби За Бања За Одмор Транспарентни Козметички
 • Новак

2 Еез Јасни Тоалетни Торби Патент Патни Торби За Шминка Водоотпорни Козметички Кеси Торби За Бања За Одмор Транспарентни Козметички

DEN 3.00

Материјал : пвц Големина : 17 x 12cm (W x H) Количина : 2 парчиња Погодно носете предмети за лична нега како што с�

ТИХИ 10 ПАРЧИЊА Две Дупки 5/8 Најлон Топката Трансфер Лежиште Единица Маса Транспортер Ролери Топката За Пренос, Мебел, Инвалидска
 • Новак

ТИХИ 10 ПАРЧИЊА Две Дупки 5/8 Најлон Топката Трансфер Лежиште Единица Маса Транспортер Ролери Топката За Пренос, Мебел, Инвалидска

DEN 223.84

ГОЛЕМИНА : 5 / 8 инчен дијаметар топчести лежишта ролери, 360 степен ротација КАПАЦИТЕТ : со носивост од 22 ки

Смешни Мајмун Знак Мајмун Подароци Биро Декор Дрвена Кутија Знак Мајмун Декор Дрво Блок Плакета Кутија Знак За Мајмун Љубовници Жени
 • Новак

Смешни Мајмун Знак Мајмун Подароци Биро Декор Дрвена Кутија Знак Мајмун Декор Дрво Блок Плакета Кутија Знак За Мајмун Љубовници Жени

DEN 1.00

Соодветна Големина : знакот За Дрвена Кутија е со димензии 5,1 х 5,1 инчи и 1,2 инчи длабок, доволно дебел за с

XWWDP Калкулатор ТАСТАТУРА USB Полнење Финансиско Сметководство Тастатура 12-Цифрен Дисплеј Калкулатор Двојна употреба (Боја: Бела, Големина
 • Новак

XWWDP Калкулатор ТАСТАТУРА USB Полнење Финансиско Сметководство Тастатура 12-Цифрен Дисплеј Калкулатор Двојна употреба (Боја: Бела, Големина

DEN 4677.12

Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и стабилен за употреба ЛЦДдисплејот ви го олеснува ч

ЛОНГ КСИН СЕРИЈА 12 Парчиња 2. 1х1, 6 Инчи Круг Калај Тегла Чај Калапи Контејнер За Чување Храна За Лабава чај, Кафе, Бонбони, Зачин, Подарок
 • Новак

ЛОНГ КСИН СЕРИЈА 12 Парчиња 2. 1х1, 6 Инчи Круг Калај Тегла Чај Калапи Контејнер За Чување Храна За Лабава чај, Кафе, Бонбони, Зачин, Подарок

DEN 255.84

Големина : 5, 4х4, 0 см / 2 Материјал : Изработен од висок квалитет на лимена плоча Овој мал лимен сад е мини, л

Бмисегм Машки Боксерски Шорцеви Пруги Долна Облека Удобна Големина На Боксер Голем Струк Еластична Машка Машка Долна Облека За Мажи
 • Новак

Бмисегм Машки Боксерски Шорцеви Пруги Долна Облека Удобна Големина На Боксер Голем Струк Еластична Машка Машка Долна Облека За Мажи

DEN 470.40

100% памук жан моторџиски шорцеви набраздени шорцеви бејзбол пливање шорцеви за мажи шорцеви со патент ш�

Шато Флер Де Лис Ѕид Куки, Сет од 4, Излитена Потресена Завршница, Француски Стил На Земја, Рустикален Бел, Леано Железо, Гроздобер
 • Новак

Шато Флер Де Лис Ѕид Куки, Сет од 4, Излитена Потресена Завршница, Француски Стил На Земја, Рустикален Бел, Леано Железо, Гроздобер

DEN 559.84

Донесете француски шарм и топлина во стилот на земјата во вашиот простор со нашиот опуштен и добредојде

ПУРИН 26 22мм Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5Х Плус 3 3 ЧР 6Х 6 6с С60 МК1 Часовник Брзо Ослободување Силиконски Лесен Фит Лента За Зглоб
 • Новак

ПУРИН 26 22мм Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5Х Плус 3 3 ЧР 6Х 6 6с С60 МК1 Часовник Брзо Ослободување Силиконски Лесен Фит Лента За Зглоб

DEN 2.67

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

ДВТЕЛ Секогаш Бакнувај Ме Неонски Знаци Светла, Розова ПРЕДВОДЕНА Декор USB Напојувани Ноќни Светла Со Прекинувач, Соба Ѕид Виси Прозрачна
 • Новак

ДВТЕЛ Секогаш Бакнувај Ме Неонски Знаци Светла, Розова ПРЕДВОДЕНА Декор USB Напојувани Ноќни Светла Со Прекинувач, Соба Ѕид Виси Прозрачна

DEN 3.33

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да

РИХУТ Ултралесни Преносни Печки За Кампување Шпорет За Ранци Со Пиезо Прилагодлив Вентил За Палење Материјал Од Нерѓосувачки Челик За
 • Новак

РИХУТ Ултралесни Преносни Печки За Кампување Шпорет За Ранци Со Пиезо Прилагодлив Вентил За Палење Материјал Од Нерѓосувачки Челик За

DEN 1.00

Издржлив материјал : Изработен од алуминиумска легура и нерѓосувачки челик, стојат висока температура �

Кујна Лист Садови Јадење Мал Лист Нанму Држач За Стапчиња За Јадење Лист Држач За Садови Маса Држач За Стапчиња За Јадење Сет За Трпезариска
 • Новак

Кујна Лист Садови Јадење Мал Лист Нанму Држач За Стапчиња За Јадење Лист Држач За Садови Маса Држач За Стапчиња За Јадење Сет За Трпезариска

DEN 1206.40

Вклучува 1 Парче Секое Парче Е Долго 2,17 Инчи И Широко 1 Инч Две Различни Убави Бои, Дрвени Загради Ја Прав

Фотодиокс Про Автоматска Цевка За Макро Продолжување, Дел од 20мм-За ХАСЕЛБЛАД ХЦД Монтирање На Огледални Дигитални Камери За Екстремна
 • Новак

Фотодиокс Про Автоматска Цевка За Макро Продолжување, Дел од 20мм-За ХАСЕЛБЛАД ХЦД Монтирање На Огледални Дигитални Камери За Екстремна

DEN 0.33

Ги одржува електронските функции на објективот, вклучувајќи автофокус и автоизложеност Целата метална