decotacks® 500 ПАРЧИЊА Тешки Антички Месинг Завршни Тапацири, Нокти За Софа, француски Природен Игла За Притискање На Палецот, 7/16 Глава Диа [Антички Месинг, француски При?

decotacks® 500 ПАРЧИЊА Тешки Антички Месинг Завршни Тапацири, Нокти За Софа, француски Природен Игла За Притискање На Палецот, 7/16 Глава

DEN 238.40

Достапност

Аполстери Нокти 500 Парчиња / Кутија, Дијаметар на Главата [7/16 во] * * * целосна Должина на врвот на дното [5/8 во] *** Должина на Стеблото Под капачето до дното [1/2 во] Тапацирни Држачи Направени од целосни автоматски германски машини со висококвалитетен челик и двослоен галванизиран Антички Месинг (француски Природен) финиш. Силни и тешки предмети за тапацир индустрија, со соодветни алатки нема да ви треба никаква префиксна дупка. Ве молиме, не ги споредувајте овие предмети со филмски евтини ГЛАВИ ЗА нокти. Потребни се соодветни алатки како Клешти За Нос Со Игла и чекани со мала тежина за да ги инсталирате. Не користењето клешти ќе предизвика свиткување. Затоа, ве молиме, не користете ги прстите за да ги држите додека чекате. Нема да бидете разочарани, тие секогаш ќе останат светли и убави. Ве молиме, не користете никакви хемикалии за чистење на главите на ноктите, тоа може навреме да ја оштети завршницата на површината, затоа ве молиме само исчистете ги со сув мир од ткаенина. Прикачете го декоративниот шајка во агол. Допрете го првиот клинец во ткаенината и дрвото. Користете гумен чекан за да го обработите ноктот во рамката без да ја оштетите главата.


За производот

Избор на клиент

Организатор За Складирање Пластична Шминка Кади Тоте, Поделена Корпа За Корпи, Рачка За Бања, Држи Палети За Сенки, лак за Нокти, Четки, Основни
  • Новак

Организатор За Складирање Пластична Шминка Кади Тоте, Поделена Корпа За Корпи, Рачка За Бања, Држи Палети За Сенки, лак за Нокти, Четки, Основни

DEN 399.84

ПАМЕТНО СКЛАДИРАЊЕ : Создадете складирање за заштеда на простор во плакари, полици, ормани, шкафови или �

екидс Замрзнати Пее Заедно Бум Кутија Звучник Со Микрофон За Љубителите На Замрзнати Играчки За Девојки, Деца Караоке Машина Со Вградена
  • Новак

екидс Замрзнати Пее Заедно Бум Кутија Звучник Со Микрофон За Љубителите На Замрзнати Играчки За Девојки, Деца Караоке Машина Со Вградена

DEN 2.00

Детски Микрофон : караоке микрофон за деца ви овозможува да го пеете срцето Оваа музичка играчка има се �

Козметички Кеси Аоекаф За Жени, Симпатична Кадифена Торба За Шминкаsesетски Чанти Насмевка Точки Организатор На Шминка Чанта За Чување
  • Новак

Козметички Кеси Аоекаф За Жени, Симпатична Кадифена Торба За Шминкаsesетски Чанти Насмевка Точки Организатор На Шминка Чанта За Чување

DEN 2.00

Материјал : мека сомотска, обложена козметичка кеса со затворање на патент Ј2К2ЕТСКИ модел Симпатична ше

Виски декантадор Виски Декантер За Вино Декантер Персонализиран Декантер За Виски 1000мл 3д Диспензер За Виски Во Форма НА Виолина За
  • Новак

Виски декантадор Виски Декантер За Вино Декантер Персонализиран Декантер За Виски 1000мл 3д Диспензер За Виски Во Форма НА Виолина За

DEN 5387.36

УНИКАТЕН ДИЗАЈН НА ФОРМА : Рачно Разнесени Извонредни Декантери За Виолина Виски, високо боросиликатно

Пинцета Гуру Пинцети За Жени-Аранжман Посочи Прецизност Пинцети за веѓите &засилувач; Вродена Отстранување На Влакна-Црни Точки И Цепнатинки
  • Новак

Пинцета Гуру Пинцети За Жени-Аранжман Посочи Прецизност Пинцети за веѓите &засилувач; Вродена Отстранување На Влакна-Црни Точки И Цепнатинки

DEN 118.24

ПРЕЦИЗНО КУБЕЊЕ нашите професионални прецизни пинцети за трепки се совршено усогласени со силен широк

Златен Кои Крап Печатење Риба Склопувачки Пречки за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки Складирање
  • Новак

Златен Кои Крап Печатење Риба Склопувачки Пречки за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки Складирање

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Пенкало За Воздушно Перниче За Нокти Оптички Прав Пенкало Во Прав Воздушно Перниче Пенкало За Нокти Ефект На Прав Акрилни Прачки
  • Новак

Пенкало За Воздушно Перниче За Нокти Оптички Прав Пенкало Во Прав Воздушно Перниче Пенкало За Нокти Ефект На Прав Акрилни Прачки

DEN 287.84

●Нов Дизајн●Различен Од Традиционалните Прашоци За Нокти За Кои Е Потребна Четка За Нанесување, Нашит�

LED Оптички Влакна Мрежа Светлосни Комплети Со Батерија Пакет За Партија Ноќта На Вештерките Божиќ Украси-Оптички Влакна Пребивање Светли Фустани
  • Новак

LED Оптички Влакна Мрежа Светлосни Комплети Со Батерија Пакет За Партија Ноќта На Вештерките Божиќ Украси-Оптички Влакна Пребивање Светли Фустани

DEN 2000.00

Контрола на апликација за телефон : прилагодете ја бојата и режимите преку апликацијата за мобилен теле