R&засилувач;D Струг Тест Бар 2MT - Тест Копач-Легиран Челик EN31-Прецизност MT2 TST_061

R&засилувач;D Струг Тест Бар 2MT - Тест Копач-Легиран Челик EN31-Прецизност MT2 TST_061

DEN 1342.40

Достапност

Струг Копач Усогласување Тест бар-МТ62 Висок квалитет на легиран челик струг копач тест барови. Произведен од високопрецизен легиран челик. Топлина третирана со цврстина од 58 +/-2 HRC. Прецизна основа и проверена за контрацитет во рамките на 0.0001 " и паралелизам. Ова е идеално за усогласување на главата и опашката Во Машините за Струг. ЕДИНИЦАТА Е СТВРДНАТ И ЗЕМЈАТА ПАРАЛЕЛНО СО 0.0002 " И ЦЕНТРИРАН НА ДВАТА КРАЈА. ЕДНОСТАВНО ПОСТАВЕТЕ ПОМЕЃУ ЦЕНТРИТЕ ПОСТАВЕТЕ ДТИ ЗА ДА ТРЧАТЕ ПО ДОЛЖИНА. ВКУПНА ДОЛЖИНА 283ММ. Струг Копач Усогласување Тест бар-Мт2 Висок квалитет легиран челик струг копач тест барови. Произведен од високопрецизен легиран челик. Топлина третирана со цврстина од 58 +/-2 HRC. Прецизна основа и проверена за контрацитет во рамките на 0.0001 " и паралелизам. Ова е идеално за усогласување на главата и опашката Во Машините за Струг. ЕДИНИЦАТА Е ЗАЦВРСТЕНА И ЗАЗЕМЈЕНА ПАРАЛЕЛНО СО 0.0002 " И ЦЕНТРИРАНА НА ДВАТА КРАЈА, ЕДНОСТАВНО ПОСТАВЕТЕ ПОМЕЃУ ЦЕНТРИТЕ ПОСТАВЕТЕ ДТИ ЗА ДА ТРЧАТЕ ПО ДОЛЖИНА ВКУПНА ДОЛЖИНА 283ММ.


За производот

Избор на клиент

Ојсп кремирање урни За Пепел Возрасни Мини Крилја На Љубовта Елегантна Мини Кремирање Урна За Човечка/Домашна Пепел-Убава И Безвременска
 • Новак

Ојсп кремирање урни За Пепел Возрасни Мини Крилја На Љубовта Елегантна Мини Кремирање Урна За Човечка/Домашна Пепел-Убава И Безвременска

DEN 0.33

Материјал : Алуминиумска Легура Изразете ја вашата љубов кон вашето домашно милениче со прекрасна урна

3дроза Данита Делимонт-Градски Хоризонти-Австралија, Викторија, Градски Хоризонт, Мост, Река Јара-АУ01 ДВА3715 - Маски За Лице На Дејвид Вол
 • Новак

3дроза Данита Делимонт-Градски Хоризонти-Австралија, Викторија, Градски Хоризонт, Мост, Река Јара-АУ01 ДВА3715 - Маски За Лице На Дејвид Вол

DEN 127.84

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

ДОИТУЛ 0. 5л Резервоар За Складирање Запечатена Тегла За Складирање Запечатена Конзерва За Класификација На Храна Кутија За Складирање Контејнери
 • Новак

ДОИТУЛ 0. 5л Резервоар За Складирање Запечатена Тегла За Складирање Запечатена Конзерва За Класификација На Храна Кутија За Складирање Контејнери

DEN 2.67

Изработен одпријателски материјал, издржлив, не е лесен за деформација и здрав за употреба Транспарент�

Тервере Вежбач За Држење За Рака Тренер За Јачина На Зафат Прилагодлив Зглоб Подлактица Тренинг За Зафат За Прст Домашна Теретана Вежба
 • Новак

Тервере Вежбач За Држење За Рака Тренер За Јачина На Зафат Прилагодлив Зглоб Подлактица Тренинг За Зафат За Прст Домашна Теретана Вежба

DEN 1.67

Рачниот Држач е погоден за секого, Како Спортисти, спортови, фитнес тренери, фитнес, музичари и луѓе кои �

Х-ДРЕ 2м Долга 5мм Внатрешна Диа. Полиолефин Топлина Смалуваат Цевка Жица Заврши Ракав Црна (2М де ларго 5 мм де дијаметро внатрешни
 • Новак

Х-ДРЕ 2м Долга 5мм Внатрешна Диа. Полиолефин Топлина Смалуваат Цевка Жица Заврши Ракав Црна (2М де ларго 5 мм де дијаметро внатрешни

DEN 942.40

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 13гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска

6-3/8 Инчен Дупка Видов Со Тешки Арбор За Може Светлина Вдлабнати Светлина, 1-1/2 Инчен Длабочина Сечење ХСС Би-Метал Дупка Машина, Непречено
 • Новак

6-3/8 Инчен Дупка Видов Со Тешки Арбор За Може Светлина Вдлабнати Светлина, 1-1/2 Инчен Длабочина Сечење ХСС Би-Метал Дупка Машина, Непречено

DEN 1.67

ШИРОКА ПРИМЕНАпилата за Дупки сече дупки со дијаметар од 63 / 8 инчи преку дрво,иверица, пластика, гипс кар

Ванаваги Паричник Случај за Iphone 13 Паричник Случај, Кожа Флип Фолио Телефон Покритие Одговара Магнетни Автомобил Монтирање [Екран
 • Новак

Ванаваги Паричник Случај за Iphone 13 Паричник Случај, Кожа Флип Фолио Телефон Покритие Одговара Магнетни Автомобил Монтирање [Екран

DEN 929.60

РФИД БЛОКИРАЊЕ ПАРИЧНИК СЛУЧАЈ : за i Phone 13 кожен случај за мажи и жени е различен од другите, ставете кред

Добар марамчиња Црвенило Задник Марамчиња Направени со / Смирувачки ботанички &засилувач; Алое-Мека &засилувач; Нежни Влажни Избрише Диспензерот
 • Новак

Добар марамчиња Црвенило Задник Марамчиња Направени со / Смирувачки ботанички &засилувач; Алое-Мека &засилувач; Нежни Влажни Избрише Диспензерот

DEN 380.64

КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ЗАСЕКОГАШ : Задниците заслужуваат подобро во бањата отколку сувата г�

Лунарен Диско Сет За Подлога од 4, Синтвејв Ретро Сити Палмс Сонце И Решетка Во Живописни Тонови, Квадратни Дрвени Подлоги За Сјај, Стандардна
 • Новак

Лунарен Диско Сет За Подлога од 4, Синтвејв Ретро Сити Палмс Сонце И Решетка Во Живописни Тонови, Квадратни Дрвени Подлоги За Сјај, Стандардна

DEN 239.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Кутија за накит, Стп Мала Пренослива Кутија За Патување, Кутија За Чување На Организаторот За Прстени, Обетки, Ѓердани, Нараквици Можеби
 • Новак

Кутија за накит, Стп Мала Пренослива Кутија За Патување, Кутија За Чување На Организаторот За Прстени, Обетки, Ѓердани, Нараквици Можеби

DEN 2.67

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Идеја За Подарок Колба-Итар
 • Новак

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Идеја За Подарок Колба-Итар

DEN 319.68

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�