HOTEC Замена Слушалки Микрофон со 3.5 mm Заклучување Завртка Приклучок, Еднонасочна Микрофон Замена Микрофон Компатибилен Безжичен Микрофон Систем

HOTEC Замена Слушалки Микрофон со 3.5 mm Заклучување Завртка Приклучок, Еднонасочна Микрофон Замена Микрофон Компатибилен Безжичен Микрофон Систем

DEN 0.33

Достапност

ЈАСЕН КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ : Професионалниот микрофон за слушалки е опремен со приклучок за заклучување со завртки од 3,5 мм, нудејќи висококвалитетен пренос на звук и јасен глас ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : Приклучете и играјте, микрофонот на слушалките е вклучен директно во микрофонот на предавателот. УДОБЕН и ИЗДРЖЛИВ : micономскиот дизајн на микрофонот на слушалките може совршено да одговара на вашата глава, флексибилната рака може да се свитка како што сакате. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ : кабелот е долг 40 инчи, доволен за просечна употреба кога предавателот на каросеријата е прицврстен на вашиот ремен. ЦЕЛОСНА КОМПАТИБИЛНОСТ : 1/8 Инчен (35мм) Приклучок За Заклучување компатибилен Со Hotec Безжичен Систем За Микрофон Bodypack како H-U05,H-U05 B, H-U25, H-K25, H-K19 и H-KT05. Исто така компатибилен со повеќе бренд и модели. Како : Ttstar ИМ-2, MPH-05, Alvoxcon TG210, TG220, TG210 S, TG220 S, BIETRUN WXM07, WXM11, WXM24 итн. АПЛИКАЦИИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Идеални За настапи во живо како проповедање во црква, свадби, презентации, училишни претстави, обуки, јавни говори, интервјуа или видео и аудио снимки. Дизајниран за наставници, тв презентери, радиодифузери, пејачи, предавачи, музичари, актери. Овој Микрофон Со Слушалки Hotec е идеална замена за вашиот оригинален микрофон со глава што доаѓа со вашиот Систем За микрофон Hotec безжични слушалки/ревер.


За производот

Избор на клиент

ЏДДД Ден На Независноста Тенкови Блузи За Машко Американско Знаме Маица Ретро Патриотска Летна Плажа Војник Тенк За Теретана Без Ракави
 • Новак

ЏДДД Ден На Независноста Тенкови Блузи За Машко Американско Знаме Маица Ретро Патриотска Летна Плажа Војник Тенк За Теретана Без Ракави

DEN 2.00

Висококвалитетен материјал, мешавина од полиестерски памук С=САД 46, М=САД 68, Л=САД 810, XL=САД 1012, XXL=САД 1214 ??Н

Монтажни Агитатори, Топчиња За Машина За Сушење Алишта За Почисти Помеки Алишта, Еколошки Силиконски Топчиња За Сушење Алишта За Повеќекратна
 • Новак

Монтажни Агитатори, Топчиња За Машина За Сушење Алишта За Почисти Помеки Алишта, Еколошки Силиконски Топчиња За Сушење Алишта За Повеќекратна

DEN 280.00

МОЌНО ЧИСТЕЊЕ : Агитаторите спакуваат удар во машината за перење Додека вашата машина за перење се врти,

Штета за гитара Sinbrlai, мека полиестерска памучна бас гитара лента прилагодлива должина погодна за бас, електрична, акустична гитара
 • Новак

Штета за гитара Sinbrlai, мека полиестерска памучна бас гитара лента прилагодлива должина погодна за бас, електрична, акустична гитара

DEN 1.00

полиестерско влакно Затворање на кука и јамка Миење на рацете.? Направено од висококвалитетен полиесте�

Слатка Пот Тренингот Засилувач Ролна-На Гел Стап-Пот Потешко И Побрзо, Помага Да Се Промовира Губење На Тежината На Водата, Употреба
 • Новак

Слатка Пот Тренингот Засилувач Ролна-На Гел Стап-Пот Потешко И Побрзо, Помага Да Се Промовира Губење На Тежината На Водата, Употреба

DEN 239.68

НАПРАВЕТЕ ТРЕНИНГОТ ДА РАБОТИ ЗА ВАС : Подигнете ја следната кардио, коло или ХИИТ сесија со Стапчето За

Gecious антички месинг центри за центри со две рачки со поп-ап мозоци и црева, 360 ° вртливата крстовички копчиња, миксер од басен Три дупки,
 • Новак

Gecious антички месинг центри за центри со две рачки со поп-ап мозоци и црева, 360 ° вртливата крстовички копчиња, миксер од басен Три дупки,

DEN 1.00

【Материјал】 Антички месинг бања на бања е изработено од месинг, со керамички кертриџ со висока запечат

Случај со молив во боја на Btsky- 160 слотови држач за молив за пенкало, голем капацитет Организатор на молив со рачки со лента за молив со
 • Новак

Случај со молив во боја на Btsky- 160 слотови држач за молив за пенкало, голем капацитет Организатор на молив со рачки со лента за молив со

DEN 2.33

Преносен дизајнрамо за сè и насекаде, перфектна ставка Кога патувате со моливи, лентата за рачката може

iPhone 14 Pro Max Случај За Мажи Жени, Морска Желка Океан Сина Наутичка Мапа Дизајн Тешка Отпорна На Удари Против Гребење Хард Компјутер Backplane
 • Новак

iPhone 14 Pro Max Случај За Мажи Жени, Морска Желка Океан Сина Наутичка Мапа Дизајн Тешка Отпорна На Удари Против Гребење Хард Компјутер Backplane

DEN 159.84

Засилени агли отпорни на удари и против судир Подигнатите рабови ја штитат камерата од гребнатини на по

Малку Мали Листови За Печење Нелеплив Сет на 2-СС&засилувач; КК 8 Инчен Нелеплив Печење Тостер Печка Фиока Колачиња Листови, 1 Или
 • Новак

Малку Мали Листови За Печење Нелеплив Сет на 2-СС&засилувач; КК 8 Инчен Нелеплив Печење Тостер Печка Фиока Колачиња Листови, 1 Или

DEN 239.84

●МАЛИ ТАВИСовршена големина за домаќинство со две лицазамрзнати ролни, малку колачиња итн Надворешна �

Левло Надвор Од Лендер Фанови Козметичка Торба За Шминка Надвор Од лендер Инспирирани Подароци Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни
 • Новак

Левло Надвор Од Лендер Фанови Козметичка Торба За Шминка Надвор Од лендер Инспирирани Подароци Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни

DEN 207.84

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Кучи Плус Интимен Крем ЗА БРИЧЕЊЕ ЦИТРУСЕН ЕЛИКСИР За Срамни, Бикини Линија, Пазуви и повеќе-Без Осип Со НАВЛАЖНУВАЧКИ+ Формула во Очекување
 • Новак

Кучи Плус Интимен Крем ЗА БРИЧЕЊЕ ЦИТРУСЕН ЕЛИКСИР За Срамни, Бикини Линија, Пазуви и повеќе-Без Осип Со НАВЛАЖНУВАЧКИ+ Формула во Очекување

DEN 361.60

НАВЛАЖНУВАЧКИ+ ФОРМУАФормулиран со 5 моќни навлажнувачки и агенси богати со витамини кои драматично го

РЕЛАНОР Пакет 2 Мали Спреј Шише Патување Големина 2оз/60мл-ПЕТГ Магла Спреј Шише Патување - Патување Спреј Шише Истекување Доказ-Симпатична
 • Новак

РЕЛАНОР Пакет 2 Мали Спреј Шише Патување Големина 2оз/60мл-ПЕТГ Магла Спреј Шише Патување - Патување Спреј Шише Истекување Доказ-Симпатична

DEN 473.60

● Задолжителна Нега На КожатаДодека обичното мало шише со спреј пука прилив на течност што ги пробива в