Андроид 11 Автомобил Стерео За Хонда ЦРВ Нерефлектирачки 2002-2006 Радио Со Безжичен Карплеј, 9 Екран На Допир Автомобил Стерео Со GPS Навигација, Android Auto, WiFi, Bluetooth, USB, FM, Ог?

Андроид 11 Автомобил Стерео За Хонда ЦРВ Нерефлектирачки 2002-2006 Радио Со Безжичен Карплеј, 9 Екран На Допир Автомобил Стерео Со

DEN 2495.84

Достапност

Андроид Автомобил Стерео За ХОНДА ЦРВ андроид 11 систем автомобил радио одговара За ХОНДА ЦРВ нерефлексивни 2002-2006 (мет црна ) Со 10,1 инчен HD целосен екран на допир, Четири Јадро, 1 GB RAM МЕМОРИЈА, 16 GB ROM, Hifi звук И EQ Прилагодување, обезбедувајќи ви помазно и побрзо користење искуство. Хонда Спогодба Радио Со Безжичен Carplay И Android Auto - - - Безжичен Carplay за iphone може да се користи со bluetooth конекција, Жичен Android Auto може да се користи со оригинална кабелска врска со податоци. Поддршка користејќи паметен гласовен асистент или допрете го екранот и можете да добивате насоки, да остварувате повици, да испраќате и примате пораки и да уживате во музиката итн. (Исто Така Поддржува Жичен карплеј и Безжичен Андроид Автоматски). GPS Навигација И Wi-Fi Врска - - - главната единица На хонда Одисеја Андроид од 2002-2006 поддржува офлајн и онлајн навигација. Можете да преземете директно од play store за офлајн навигација. Wi Fi интернет конекција, двојниот din android стерео може да се поврзе Со Wi-Fi / жариште на вашиот телефон, потоа можете да користите онлајн мапи (Како Мапи, Waze)/ сурфајте на интернет, преземајте апликации и многу повеќе. Bluetooth & FM Радио - - - Безжичен Carplay Хонда одисеја раидо со Bluetooth, поддржува bluetooth без раце повик, репродукција на музика и синхронизација на телефонски именик. Стабилно ФМ радио со 18 претходно поставени станици, одличен звук, рачно за поддршка и автоматско пребарување на станици. ЕК системот ви дава многу прилагодувања и опции за звучни ефекти. Надградба Огледало Линк - - - Поддршка Андроид/ i OS телефон огледало линк (За Андроид 10.1 и подолу, за i Phone 7 и подолу). Поврзувањето на радиото на автомобилот со телефонот преку УСБ-кабел може да ги синхронизира видеото, сликите и апликациите во телефонот со големиот екран на стерео автомобилот хонда. Резервна Камера И Контрола На Воланот - - - 2002-2006 хонда ЦРВ автомобил радио поддржува видео влез на задната камера (вклучувајќи резервна камера) за да го направите вашиот рикверц и паркирање поудобно. Поддржете го оригиналното учење на копчето за контрола на воланот, овозможувајќи ви попогодно да го користите и контролирате радиото на автомобилот. Стереото за автомобили хонда спогодба од 2006 година, исто така, поддржува ВНЕСУВАЊЕ НА USB цртичка камера (цртичка камера не е вклучена). 9-инчен 1+16г радио на екран на допир за хонда ЦРВ Нерефлектирачки 2002 2003 2004 2005 2006. Поддржува Безжична И Жична apple Carplay/android автоматска и огледална врска со телефони Со Android и IOS. Поддржува функција за гласовна контрола и влез на микрофон. Bluetooth без раце повик/музички плеер/ директориум поставување. Поддржува USB интерфејси, AUX, USB репродукција на музика, USB брзо полнење. ФМ / РДС радио со 18 претходно поставени станици. Поддржува обратна камера видео влез. Поддржува функција за контрола на воланот и далечински управувач. Поддржува избор на ЕК звучни ефекти и поврзување со сабвуфер. Спарете Го Bluetooth на вашиот телефон Со android car stereo (Оригинална Лозинка : 0000), bluetooth име (Car BT123). Страницата Bluetooth ќе прикаже "телефонски аудио, медиумски аудио", успешно поврзан (android имаше жариште на единицата автоматски ќе се вклучи). Автоматско префрлување На Апликацијата Zlink - Прикажи Carplay/android автоматски интерфејс. Можете да користите телефонски мапи, да испраќате пораки, да остварувате или да одговарате на телефонски повици, да слушате музика и да репродуцирате видеа на овој радио екран на автомобилот кога сте поврзани. Поддржете го гласовниот асистент На Сири и асистент на очила.


За производот

Избор на клиент

Шарена виножито виси хартија од ткиво саќе од саќе, украси за забави, пом пом за виножито сонце тематски роденден за родови туш за
 • Новак

Шарена виножито виси хартија од ткиво саќе од саќе, украси за забави, пом пом за виножито сонце тематски роденден за родови туш за

DEN 271.84

9pcs 8inch / 20cm топки со саќе Која е главната боја на забавата? Која боја е просторијата каде се одржува забав

TJLSS Мултифункционален електричен столар Алатки за торбички торбички за појас за појас за поправка на хардвер за складирање на решетки за
 • Новак

TJLSS Мултифункционален електричен столар Алатки за торбички торбички за појас за појас за поправка на хардвер за складирање на решетки за

DEN 1.00

Торбата е изработена од ткаенина во Оксфорд, која е издржлива и отпорна на абење и може да им помогне на �

Згвафдвв Акрилни Накит Организатор, Обетка Прстени Ѓердани Нараквици Витрина, Организаторот Кутија Јасно Накит Случај, со 3 Фиоки Прилагодливи
 • Новак

Згвафдвв Акрилни Накит Организатор, Обетка Прстени Ѓердани Нараквици Витрина, Организаторот Кутија Јасно Накит Случај, со 3 Фиоки Прилагодливи

DEN 2.00

Qlear Design®организаторот на кутијата за накит е изработен од висококвалитетен акрилен материјал, Уникатни

Рамазан Карем Банер златен сјај, исламски банер на партијата Рамазан, Рамазан Мубарак Декор, Муслиман Рамазан Карем забава за забави
 • Новак

Рамазан Карем Банер златен сјај, исламски банер на партијата Рамазан, Рамазан Мубарак Декор, Муслиман Рамазан Карем забава за забави

DEN 2.67

❤ „Рамазан Карем“ Муслимански ислам Рамадан партија Банер во сјајно злато ✨ Нашиот банер направен со

Патување Шминка Торба, Козметичка Торба Сочинуваат Организатор Случај, За Жени Чанта За Тоалети Додатоци Четки, Цртан Филм Снешко
 • Новак

Патување Шминка Торба, Козметичка Торба Сочинуваат Организатор Случај, За Жени Чанта За Тоалети Додатоци Четки, Цртан Филм Снешко

DEN 3.33

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Лмигфдп Лесен Луксузен Сад За Богатство Од Висока Класа Златна Рипка Роговиден Фенг Шуи Стаклени Занаети Богатство Отвори Подароци
 • Новак

Лмигфдп Лесен Луксузен Сад За Богатство Од Висока Класа Златна Рипка Роговиден Фенг Шуи Стаклени Занаети Богатство Отвори Подароци

DEN 2.33

Џамбо Боул Златна Рипка Свинче Банка Стакло Занаетчиство, големина : големи димензии 34*22*24см, база 25*15*35 с

Дизајнирајте Го Сакам Мојот Сопруг Повеќе Од Танцување, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци
 • Новак

Дизајнирајте Го Сакам Мојот Сопруг Повеќе Од Танцување, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци

DEN 0.33

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Forchrinse лимон образец фрижидер за ладилникот на вратата на вратата, сет, 2 парчиња кујнски апарат за рачка за капаци/печка/микробранова
 • Новак

Forchrinse лимон образец фрижидер за ладилникот на вратата на вратата, сет, 2 парчиња кујнски апарат за рачка за капаци/печка/микробранова

DEN 0.33

[Големина] : 16,1 инчи во должина, 5,3 инчи во ширина [Материјал] : Направено од висококвалитетен полиестер, к�

Сиоал со среќа наоѓајќи подобри соседи од соседството на САД, оддалечувајќи подарок-сосед, збогум на подароци, збогум, за да подариме, фабил
 • Новак

Сиоал со среќа наоѓајќи подобри соседи од соседството на САД, оддалечувајќи подарок-сосед, збогум на подароци, збогум, за да подариме, фабил

DEN 1.33

❤ Големина : Рамката е околу 11,81 '' L x 787 '' W × 1,1 '' H, и има фотографија од 4х6 инчи Текстурата на секоја рамка �

Дизајн Скинц Живописен Гепард Животински Принт V3 Винил Налепница Компатибилен Со Јаболко Магичен Глушец 2 Со Површина Со Повеќе Допири
 • Новак

Дизајн Скинц Живописен Гепард Животински Принт V3 Винил Налепница Компатибилен Со Јаболко Магичен Глушец 2 Со Површина Со Повеќе Допири

DEN 3.33

Одговара На Волшебниот Глушец Од Јаболко 2 (Безжичен, На Полнење) со површина Со Повеќе ДопириГорната Ко�

Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување На Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба,
 • Новак

Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување На Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба,

DEN 494.40

①Материјал 100% завеси од полиестерска ткаенина, со предности на добра еластичност, добра отпорност на т�

01 Преклопливи Жични Слушалки, Стерео Хифи Компактни Слушалки Преку Уво, Поддржете Ја Целата Надворешна ЛИНИЈА-Во Аудио Влез,Влез
 • Новак

01 Преклопливи Жични Слушалки, Стерео Хифи Компактни Слушалки Преку Уво, Поддржете Ја Целата Надворешна ЛИНИЈА-Во Аудио Влез,Влез

DEN 0.67

●УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ●Користејќи влошки за уши погодни за кожата, толку меки и дишат, така што ќе се чувств�

Пронаоѓач на дигитален агол, дигитален гониометар дигитален проток на агол пронаоѓач на пронаоѓач со ЛЦД дисплеј за поправка на
 • Новак

Пронаоѓач на дигитален агол, дигитален гониометар дигитален проток на агол пронаоѓач на пронаоѓач со ЛЦД дисплеј за поправка на

DEN 1018.40

Се користи суперсилен најлон стаклен инженерски материјал, кој има добра ригидност, отпорност на абење,

7 парчиња прилагодливи лебдечки пена за држач за држачи за држачи за зачувување на очила за очила за очила за очила за очила за очила за очила
 • Новак

7 парчиња прилагодливи лебдечки пена за држач за држачи за држачи за зачувување на очила за очила за очила за очила за очила за очила за очила

DEN 143.84

Пакетот вклучуваше 7 парчиња за очила за очила, црна виолетова портокалова сина црвена жолта зелена бој�