Bewinner 17 Инчен Дигитален Фото Рамка, 1440 900 HD Тенок Мултифункционален Дигитални Рамки, Поддршка MPEG, MP4, AVI, RMVB, 1080P HD, Часовник Плеер, Дома Украсени Рамка, Најдобар Подарок

Bewinner 17 Инчен Дигитален Фото Рамка, 1440 900 HD Тенок Мултифункционален Дигитални Рамки, Поддршка MPEG, MP4, AVI, RMVB, 1080P

DEN 2578.24

Достапност

€17-инчен Голем Екран со Висока резолуција, Шарени € 17-инчниот голем екран, 1440*900 резолуција со висока резолуција, обезбедува слики и видеа со висока резолуција и ги враќа вистинските бои на сликите со помала потрошувачка на енергија Одлично визуелно искуство, бојата не е искривена и нема да биде блескава долго време. ●Ултра тенок Дизајн, Може Да Се Закачи Или Постави Вертикално ● дизајнот на изгледот е исклучителен, лесен и тенок, со стандардна дупка ВЕЗА од 75*75мм, која може да се закачи на ѕидот. На задната страна има држач за одвојување за поддршка на рамката за фотографии што стои на масата. ●Поддржете Повеќе Формати●Поддржете MPEG, MP4, AVI, RMVB, 1080p видео формати со висока дефиниција, поддржете ПРЕЛИСТУВАЊЕ слики ВО ФОРМАТ JPEG, поддржете MP3, репродукција на музика во аудио формат WMA. ●Поинтересни Функции+ Поддржуваат различни практични функции, како што се музика и видео плеери, будилници, календари итн. Вградените звучници обезбедуваат репродукција на музика додека уживате во фотографиите. Далечински управувач + копче контрола со двоен режим, поудобно за употреба.


За производот

Note:

Избор на клиент

ЈАНГ1МН.Двоглед 8х32 Двоглед Со Висока Дефиниција Надворешно Планинарење Возење Риболов Телескоп Живот Водоотпорен Зелен 12, 5Х11, 5см
 • Новак

ЈАНГ1МН.Двоглед 8х32 Двоглед Со Висока Дефиниција Надворешно Планинарење Возење Риболов Телескоп Живот Водоотпорен Зелен 12, 5Х11, 5см

DEN 3.33

Удобна големина, хуманизирани ленти против лизгање, отпечатоци од прсти што не се лизгаат Слика со висо�

Пакет - НИКОЛ ДНЕВНИК Акрилик Ноктите Комплет - 3 Бои Акрилик Прав Во Собата &засилувач; 5 парчиња Ноктите Уметност Лагер Четки Во Собата
 • Новак

Пакет - НИКОЛ ДНЕВНИК Акрилик Ноктите Комплет - 3 Бои Акрилик Прав Во Собата &засилувач; 5 парчиња Ноктите Уметност Лагер Четки Во Собата

DEN 1.67

Комплет За Стартување на акрилен Правкомплетот за акрилен прав И течност НИКОЛ ДНЕВНИК вклучува бела, р

заштитна Фолија Од Пластично Стакло атфоликс Компатибилна Со Заштитник од Стакло Гармин орегон 650т, 9Х Хибридно Стакло ДЕВИЗЕН Стаклен
 • Новак

заштитна Фолија Од Пластично Стакло атфоликс Компатибилна Со Заштитник од Стакло Гармин орегон 650т, 9Х Хибридно Стакло ДЕВИЗЕН Стаклен

DEN 212.64

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК од стакло ОД стак�

Геометриска Иднина Сквама 2503 RGB PWM Вентилатор - 120mm-3 Пакет-Перформанси &засилувач; Тивка Рамнотежа - Двојна Јамка За Осветлување-СИНХРОНИЗАЦИЈА
 • Новак

Геометриска Иднина Сквама 2503 RGB PWM Вентилатор - 120mm-3 Пакет-Перформанси &засилувач; Тивка Рамнотежа - Двојна Јамка За Осветлување-СИНХРОНИЗАЦИЈА

DEN 958.40

● Перформанси и Тивка Рамнотежа ● Дизајнот ги комбинира перформансите и тивкиот, идеален и како вентил

Суклен Пловечки Полици Ѕид Корпа За Отпадоци Организатор Лепило Монтирани Пластични Складирање Без Дупчење Бела Виси Контејнери
 • Новак

Суклен Пловечки Полици Ѕид Корпа За Отпадоци Организатор Лепило Монтирани Пластични Складирање Без Дупчење Бела Виси Контејнери

DEN 1.33

Доволно За Да Ги Задоволите Вашите Барања : овој пакет се состои од 4 парчиња организатори за складирање

Јасни Акрилни Совети За Нокти-Нема Крива Ц Ххл Квадратни Совети за Нокти 500 парчиња Екстра Долги Полукриваат Лажни Нокти За Салони за
 • Новак

Јасни Акрилни Совети За Нокти-Нема Крива Ц Ххл Квадратни Совети за Нокти 500 парчиња Екстра Долги Полукриваат Лажни Нокти За Салони за

DEN 2.00

Надградба на ххл Совети За Нокти Без Крива Ц ја надградивме оваа најнова рамна Крива Нокти без ц врз осн

Кутија За Складирање Кујна Поставете Кутија За Складирање Цело Зрно Задебелена Стврдната Големи Зрна Запечатени Лименки Кутија За Складирање
 • Новак

Кутија За Складирање Кујна Поставете Кутија За Складирање Цело Зрно Задебелена Стврдната Големи Зрна Запечатени Лименки Кутија За Складирање

DEN 520.00

Материјал : храна одделение пп материјал Кутијата за складирање има добра херметичност и може добро да �

Access Вратоврска-Комплет За Додатоци за Боја јас Врзувам-боја За Неколку Минути Со Микробранова Лента Ја Создавам Вашата Совршена Боја-боја јас
 • Новак

Access Вратоврска-Комплет За Додатоци за Боја јас Врзувам-боја За Неколку Минути Со Микробранова Лента Ја Создавам Вашата Совршена Боја-боја јас

DEN 3.00

Брзање да ги пронајдете залихите за врзување? Овој комплет за додатоци за боја на вратоврска ги вклучув�

Хаишоп Кутии За Складирање Долна Облека Кутија За Складирање Од Типот Фиока Повеќеслојна Повеќебојна Надредена Облека Пластика
 • Новак

Хаишоп Кутии За Складирање Долна Облека Кутија За Складирање Од Типот Фиока Повеќеслојна Повеќебојна Надредена Облека Пластика

DEN 1265.60

Боја : розова, сина, бела, зелена Параметри : Еден Материјал : Пластика Големина : должина * ширина * висина

Акуто Мерач На Дебелина На Подлогата за Сопирачките Мерна Алатка Со Скала За Мерач На Чевли За Сопирачки Автоматска Подлога За Сопирачките,
 • Новак

Акуто Мерач На Дебелина На Подлогата за Сопирачките Мерна Алатка Со Скала За Мерач На Чевли За Сопирачки Автоматска Подлога За Сопирачките,

DEN 2.33

Применлив Тип На Подлога Мерачот За Дебелина На Подлогата за Сопирачките е погоден и за внатрешни и за н

Балон пумпа,Istoyall 215 ПАРЧИЊА Електрични Балон Пумпа Комплет, Балон Надувување ПУМПА 600W Преносни Двојна Млазници Електричен Воздух Балон
 • Новак

Балон пумпа,Istoyall 215 ПАРЧИЊА Електрични Балон Пумпа Комплет, Балон Надувување ПУМПА 600W Преносни Двојна Млазници Електричен Воздух Балон

DEN 0.67

●Најнови Надградени Електрични Балон Судрат КомплетОва е најновата надградена електрични балон судра

Хрватско И Црно Американско Знаме Шише Со Топла Вода 1000 мл Со Мек Капак Отстранлив Топол Ладен Пакет Вреќа За Вбризгување Вода За
 • Новак

Хрватско И Црно Американско Знаме Шише Со Топла Вода 1000 мл Со Мек Капак Отстранлив Топол Ладен Пакет Вреќа За Вбризгување Вода За

DEN 214.24

Шишето со топла вода, изработено Од Краток кадифен + гума Лесно се зема и исклучува, вреќа со топла вода с

Женски Обични Цветни Фустани Со Туника Со Кратки Ракави Летни Рушени Возбудувања Нивоа Мини Фустани Линија Против Вратот Кратка Кошула Фустан
 • Новак

Женски Обични Цветни Фустани Со Туника Со Кратки Ракави Летни Рушени Возбудувања Нивоа Мини Фустани Линија Против Вратот Кратка Кошула Фустан

DEN 2.33

фустани за женски клуб Произведено во САД Или Увезено, Стандард За Брза Испорака : 714 Дена Испорака / Заб

Монтирајте-Тоа! ДРЖАЧ За Монтирање На Тв Ѕид | Фиксен Дизајн Со Ултра Низок Профил Од 1,1 Инчи Одговара На Телевизори Со Голем Рамен Екран 37
 • Новак

Монтирајте-Тоа! ДРЖАЧ За Монтирање На Тв Ѕид | Фиксен Дизајн Со Ултра Низок Профил Од 1,1 Инчи Одговара На Телевизори Со Голем Рамен Екран 37

DEN 1.00

Фиксна ДРЖАЧ за монтирање на ѕид со низок профил одговара на скоро сите марки на големи телевизиски екр�