Рачна Рачка ЗА Лупа од 90 мм 10х, Најдобра Џамбо Големина Осветлено Читање HD лупи за Испитување На Терен, Идентификација На Накит, Производство На Печатење

Рачна Рачка ЗА Лупа од 90 мм 10х, Најдобра Џамбо Големина Осветлено Читање HD лупи за Испитување На Терен, Идентификација На Накит,

DEN 1.67

Достапност

1 Оптичка стаклена леќа : висока транспарентност, мал коефициент на дисперзија, обезбедувајќи висока јасност на сликата во целото видно поле. Отстранлива рачка : рачката се одвојува со интерфејс за завртки, лесен за носење, со класичен змеј и злато, ретро и практичен. Позлатена рамка : метално позлатено злато, извонредна изработка, висококвалитетна, убава и практична. Широк спектар на употреба : читање весници, патувања на терен, идентификација на накит, поштенски марки, античко ценење итн. Опис на материјалот : рачка на моделот, метална рамка, оптичка леќа, големина : 165*90*16мм. Добредојдовте во мојата продавница, ние сме посветени на создавање на совршен и среќен шопинг за нашите клиенти, имаме различни зголемувачи за да изберете.Паметно лупа за вамкога читате прекрасни отпечатоци во книгата, лупата може да ви се најде, тесно да соработувате со вашето омилено хоби или да ја завршите задачата за прецизност, можете да го видите малиот текст на шишето со апчиња, малите детали од печатот.Погоден за вашиот дом, канцеларија или студио, солиден, а цврстата конструкција на објективот и цврстата рачка значи дека дури и децата можат безбедно да го користат за научни експерименти.


За производот

Избор на клиент

Зеродеко облека закачалка пластична закачалка маркери: 200 парчиња клипови со големина на облека со големина облека маркери облеки облеки
  • Новак

Зеродеко облека закачалка пластична закачалка маркери: 200 парчиња клипови со големина на облека со големина облека маркери облеки облеки

DEN 360.00

Одличен асортиман за вашиот секојдневен живот користејќи Тоа ќе ви помогне многу во секојдневниот живо

Фехун лавици за сушење, облека за влечење на шишиња за влечење на шишиња за сушење/решетка за панталони, прилагодлива плакара гардероба
  • Новак

Фехун лавици за сушење, облека за влечење на шишиња за влечење на шишиња за сушење/решетка за панталони, прилагодлива плакара гардероба

DEN 1280.00

Слајд за гардероба на плакарот : многу погоден за висечки фармерки, панталони, панталони, врски, марами, �

Оган покер за оган јама, отпорен на 'рѓа црна завршница цврста челик покер, мулти користење додатоци за оган јама за камин кампување дрво шпорет
  • Новак

Оган покер за оган јама, отпорен на 'рѓа црна завршница цврста челик покер, мулти користење додатоци за оган јама за камин кампување дрво шпорет

DEN 3.33

【Совршена должина】 Овој покер од црн метален оган е идеален и за употреба на отворено и во затворен про

Сервер за торта Арфука и нож постави не'рѓосувачки челик алатки за пециво со повеќе функции за сечење шпатула и нож за сервирање - совршен за
  • Новак

Сервер за торта Арфука и нож постави не'рѓосувачки челик алатки за пециво со повеќе функции за сечење шпатула и нож за сервирање - совршен за

DEN 3.33

Изработено од не'рѓосувачки челик, кој е антирист, траен и висока цврстина Умерена должина, засилен раб,

CAIFENG Телефонски покритие кутија Лорел Цветна шема лаптоп вода Декласирање компјутер заштитен случај за MacBook Pro 13.3 инчи A1989 Заштитна
  • Новак

CAIFENG Телефонски покритие кутија Лорел Цветна шема лаптоп вода Декласирање компјутер заштитен случај за MacBook Pro 13.3 инчи A1989 Заштитна

DEN 369.12

Екопријателски и ниту еден мирис, издржлив материјал, ќе се чувствувате многу привлечно Лесно за вклопу

Алатки Dynabrade 92245, фабрика
  • Новак

Алатки Dynabrade 92245, фабрика

DEN 479.04

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

Националната компанија за дрво пред-осветлена вештачка Божиќна декор вклучува залепени бели светла и заземјен влогови и санки на Санта-34 инчи,
  • Новак

Националната компанија за дрво пред-осветлена вештачка Божиќна декор вклучува залепени бели светла и заземјен влогови и санки на Санта-34 инчи,

DEN 3118.40

Празнична привлечност : Овој предосветлен сет на санки на Дедо Мраз ќе го осветли вашиот Божиќен декор с

Waoniq 2 компјутерски џебни светилки, мини пенкало со високи лумени LED светла светло светло светло светло со лево пенкало со клип за кампување,
  • Новак

Waoniq 2 компјутерски џебни светилки, мини пенкало со високи лумени LED светла светло светло светло светло со лево пенкало со клип за кампување,

DEN 159.84

Висок квалитет : Нашите светилки се изработени од висококвалитетен алуминиум на авиони за употреба без