Платформа Рачен Камион Притисни Количка Доли Од Ротихомесис, Колички Со Тркала, Количка За Движење Со Тркала Што Се Преклопуваат, Корисна Количка Со Капацитет ОД 330

Платформа Рачен Камион Притисни Количка Доли Од Ротихомесис, Колички Со Тркала, Количка За Движење Со Тркала Што Се Преклопуваат, Корисна

DEN 0.33

Достапност

●ПРЕМИУМ ПРЕНОСЛИВА АЛАТКА и КОЛИЧКА за ДВИЖЕЊЕ ● Изработена Од алуминиумски легури, цврста конструкција со дебела рамка од нерѓосувачки челик и четири премиум тркала, овој рачен камион што може да се преклопи може да издржи до 330 килограми Премиум тркалата го прават вашиот живот попријатен со непречено тркалање без бучава. ●ТЕШКИ И ИЗДРЖЛИВИ q Изработени Од компактни и цврсти материјали можат да Соберат капацитет до 330 фунти. Големата платформа против лизгање и таблата со лопати обезбедуваат стабилно работење на стоката, носат повеќе и не паѓаат, ве молиме ставете стока во средината на основата на камионот и внимавајте на брзината за време на употребата, исто така одете бавно кога ја користите на груб пат. ●Мултифункционален И ШИРОКО КОРИСТЕН ● рачниот камион На Платформата е погоден за шопинг, деловно патување,ракување со товар, движење на багаж, носење на отворено, испорака на магацински товари, преселба на куќа, секојдневна употреба во канцеларија и така натаму. ●ДИЗАЈН на РАМНО ПРЕКЛОПУВАЊЕ ● овој рачен камион што може да се преклопи може лесно да се преклопи за неколку секунди.


За производот

Избор на клиент

Иновативни подни ламби на Rdzoko, подни ламби за дневна соба со решетката за палто, стоечка ламба со затемнување и 3000k-6000k температура на
 • Новак

Иновативни подни ламби на Rdzoko, подни ламби за дневна соба со решетката за палто, стоечка ламба со затемнување и 3000k-6000k температура на

DEN 2.00

Design Дизајн двавоеден】 Иновативен дизајн од Rdzoko, комбинирајќи ја подната ламба и решетката за палто, едн

Тинејџерски девојки маица краток ракав длабок v врат памук салон за завиткување на светкав bellвонче, дно обичен подигање блуза кошула жени
 • Новак

Тинејџерски девојки маица краток ракав длабок v врат памук салон за завиткување на светкав bellвонче, дно обичен подигање блуза кошула жени

DEN 966.40

2023 Топ кошула за дами места Кратка длабока V вратот на вратот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена ღ❤ Сек

Анхуа Стоматолошки Бур Блокови Автоклав, 60 Дупки Дезинфекција Дијамант Бурс Вежба Со Мерливи Капак Алуминиум Организатор Кутија
 • Новак

Анхуа Стоматолошки Бур Блокови Автоклав, 60 Дупки Дезинфекција Дијамант Бурс Вежба Со Мерливи Капак Алуминиум Организатор Кутија

DEN 287.84

Карактеристики : автоклавирањето на организаторот на бурс може под висока температура од 135 степени и п�

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,4мм компресија Пролет Надворешен дијаметар 5мм Не'рѓосувачки
 • Новак

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,4мм компресија Пролет Надворешен дијаметар 5мм Не'рѓосувачки

DEN 2.00

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Држач за молив на патикил пластика 3 слотови 360 степени ротирачки шминка четка за десктоп организатор Пен чаша за канцеларија дома,
 • Новак

Држач за молив на патикил пластика 3 слотови 360 степени ротирачки шминка четка за десктоп организатор Пен чаша за канцеларија дома,

DEN 110.40

Севкупна големина : 12 x 12 x 12cm / 4,7 x 4,7 x 4,7 '' (L*W*H) Содржина на пакет : држач за молив 1 x Боја : сина; Севкупна го

Бод Патување Козметичка Торба, Голем Капацитет Цртан Филм Козметички Торбичка Шминка Торба Со Патент, Стп Патување Тоалет Торба Шминка Додатоци
 • Новак

Бод Патување Козметичка Торба, Голем Капацитет Цртан Филм Козметички Торбичка Шминка Торба Со Патент, Стп Патување Тоалет Торба Шминка Додатоци

DEN 223.84

Голем Капацитет : Големина : 8,3 х 4 х 4,9 инчи Козметичката торба за патување со голем капацитет може да ги с

Маратон Лс 20 €l Пипета Совети, Пакет од 20 Лавици, Универзална Стерилни Пипета Филтер Совети 20 €l, Рназа/Дназа-Слободен, Не-Пирогени,
 • Новак

Маратон Лс 20 €l Пипета Совети, Пакет од 20 Лавици, Универзална Стерилни Пипета Филтер Совети 20 €l, Рназа/Дназа-Слободен, Не-Пирогени,

DEN 3.00

Ниско Задржување, Универзално Вклопување : овие совети за стерилни филтри за пипети мерат 50,46 мм, со макс

Директор на режисерот Ashata, Viewfinder, 52 mm Преглед на фотоапарати, гледач на режисерот на сцената, професионален визир за ротирање на зумирање
 • Новак

Директор на режисерот Ashata, Viewfinder, 52 mm Преглед на фотоапарати, гледач на режисерот на сцената, професионален визир за ротирање на зумирање

DEN 3.00

Со HD Multicoated Glass : 11x голем професионален директор View Finder, користејќи мулти облога технологија, што е висок�

SXNDP Рачен острилка за моливи, брз и удобен за училница за училишни моливи со дијаметар од 6,5-8мм, канцеларија, домашен спирален челик,
 • Новак

SXNDP Рачен острилка за моливи, брз и удобен за училница за училишни моливи со дијаметар од 6,5-8мм, канцеларија, домашен спирален челик,

DEN 3.33

Прилагодете го спиралното јадро според аголот на наклон на острилката Нежните комори на острилка за мо�

Cabilock 20pcs Пластичен дисплеј ленти за закачалка координираат пластични клип ленти прикажува стабилна закачалка конектор облека за закачалки
 • Новак

Cabilock 20pcs Пластичен дисплеј ленти за закачалка координираат пластични клип ленти прикажува стабилна закачалка конектор облека за закачалки

DEN 0.33

Со овие ленти, целата облека може да се чува уредно и да изгледа повеќе чиста и уредна Користете ги напра

1step2dream 20-пакет шпански мотивациони гумени рачки | 12x202mm Силиконски нараквици со инспиративни цитати | Наставникот награди за училница
 • Новак

1step2dream 20-пакет шпански мотивациони гумени рачки | 12x202mm Силиконски нараквици со инспиративни цитати | Наставникот награди за училница

DEN 0.33

Шпански инспиративни нараквици : Обоените ленти за истегнување се отпечатени со различни весели зборов