Торба за Складирање новогодишна Елка - 600д Оксфордска Ткаенина Со Издржливи Армирани Рачки Со Двоен Патент, Се Вклопува До 5,4 Стапки Високи Вештачки Расклопени Дрвј

Торба за Складирање новогодишна Елка - 600д Оксфордска Ткаенина Со Издржливи Армирани Рачки Со Двоен Патент, Се Вклопува До 5,4 Стапки

DEN 1332.80

Достапност

●Голема торба за складирање новогодишна елка ● Лесно чувајте ја вашата вештачка Новогодишна елка на крајот на годината со Нашата Торба За Новогодишна Елка Одлично за вашето дрво, венци, па дури и светла. Димензии : 65 "х 15" х 30 " - Се Вклопува до Елка од 5,4 стапки. ●Платно со тешки товари е Изградено со исклучително издржлив двослоен материјал од платно од 600д оксфорд кој спречува солзи и е водоотпорен. Без разлика дали ја чувате торбата за складирање Новогодишна елка во вашата гаража, поткровје, барака или дом, вашето дрво ќе биде подготвено за следната празнична сезона. ①Безбедно чувајте го и заштитете го вашето дрво. Нашите вреќи за складирање дрвја ги чуваат вашите дрвја целосно заштитени од прашина, влага, па дури и мали животни. ●Засилени рачки●Нашата Торба За Новогодишна Елка има армирани рачки што го олеснуваат носењето на торбата за складирање насекаде. Издржливост на која можете да верувате без разлика колку е тешка торбата. ●Цврст патент●Нашата Божиќна торба за складирање има мазен патент што работи и ви овозможува да ја отворите торбата доволно широко за лесно да одговара на вашето дрво. Не грижете се да го оштетите вашето дрво додека го ставате во вреќата за складирање. Одвојте ја работата и уживајте во овој празник со вашето семејство!Среќен Божиќ! Честитки ОД фгисфт.Љубов украсување за време на празниците ама се плашиш од глутницата? . Со Оваа Модерна Торба За Складирање Дрвја, всушност со нетрпение очекувате да ја спакувате Елката! Нема повеќе ќе се соочите со празнични битки борејќи го вашето вештачко дрво назад во кутијата во која влезе.


За производот

Избор на клиент

ДОИТУЛ Декоративен Послужавник Декоративен Послужавник Држач За Сладолед Конус За Храна Конус За Суши Рачен Дисплеј Штанд За Ресторани
 • Новак

ДОИТУЛ Декоративен Послужавник Декоративен Послужавник Држач За Сладолед Конус За Храна Конус За Суши Рачен Дисплеј Штанд За Ресторани

DEN 1.33

Јапонска Рачна Тркалачка РешеткаИсклучителното производство ја прави површината мазна, и тоа е со вода

Симпатични врвови за култури за тинејџерски девојки, готски скелети печатени кошули тесни блузи со кратки ракави, случајна ноќна забава за
 • Новак

Симпатични врвови за култури за тинејџерски девојки, готски скелети печатени кошули тесни блузи со кратки ракави, случајна ноќна забава за

DEN 2.00

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс Услуга ☞ Ние ќе ви испратиме пакет во рок од два дена од нарачките за пр

2 Пара Обука Стапчиња За Јадење За Деца, Деца Учење Стапчиња За Јадење Помошник Нерѓосувачки Челик Еднократно Метални Стапчиња За Јадење
 • Новак

2 Пара Обука Стапчиња За Јадење За Деца, Деца Учење Стапчиња За Јадење Помошник Нерѓосувачки Челик Еднократно Метални Стапчиња За Јадење

DEN 0.67

Квалитетен материјал : металниот сет за стапчиња за јадење е изработен од силен нерѓосувачки челик 304 и �

Стп Кожен Држач За Далечински Управувач На ТВ, Младиот Човек Се Качува На Карпата Против ДАЛЕЧИНСКИОТ Управувач НА ТВ СКАЈ Кади За Маса,
 • Новак

Стп Кожен Држач За Далечински Управувач На ТВ, Младиот Човек Се Качува На Карпата Против ДАЛЕЧИНСКИОТ Управувач НА ТВ СКАЈ Кади За Маса,

DEN 1505.60

Држач за Далечински Управувач со висок квалитет : Изработен од висококвалитетна вештачка кожа надвор С�

MSI MAG342CQM 1500r Искривување 21: 9 Сооднос На Аспект Тесна Рамка 1ms 3440 x 1440 144hz Стапка На Освежување Навалување/Вртење/Висина/Прилагодување
 • Новак

MSI MAG342CQM 1500r Искривување 21: 9 Сооднос На Аспект Тесна Рамка 1ms 3440 x 1440 144hz Стапка На Освежување Навалување/Вртење/Висина/Прилагодување

DEN 2.33

34" lcd ПАНЕЛ LED осветлување (34400 x 1440 SWQHD) 100hz стапка на освежувањеПриказ без слика после сликата Времето на о

Нова Лон0167 Пп Топка Нерѓосувачки Челик Крива Течност Ниво На Водата Сензор Хоризонтална Пливачки Прекинувач(Пп-Кугел-Еделшталкурвен-Flussigkeits-Wasserstandssensor
 • Новак

Нова Лон0167 Пп Топка Нерѓосувачки Челик Крива Течност Ниво На Водата Сензор Хоризонтална Пливачки Прекинувач(Пп-Кугел-Еделшталкурвен-Flussigkeits-Wasserstandssensor

DEN 1.67

Име На Производот : Сензор За Нивото На Водата; Модел Бр : SGL1078SP;Макс Контакт Рејтинг : Макс Контакт рејтин

Наука Како Магија Хемија Инспиративен Цитат Винил Ѕид Налепници Образование Учат Налепница Знаење Велејќи Уметнички Украси За Училиште
 • Новак

Наука Како Магија Хемија Инспиративен Цитат Винил Ѕид Налепници Образование Учат Налепница Знаење Велејќи Уметнички Украси За Училиште

DEN 462.40

Големина : 22 "широк х 24" висок Отстранливите налепници лесно се нанесуваат и отстрануваат, но не се еднок�

Историско Знаме На Светото Римско Царство Големи Дрвени Книги Модерна Декоративна Полица За Книги Држачи За Затворач На Биро Сет од 2
 • Новак

Историско Знаме На Светото Римско Царство Големи Дрвени Книги Модерна Декоративна Полица За Книги Држачи За Затворач На Биро Сет од 2

DEN 367.84

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] овие книжни затворачи можат да се користат не само за книги, туку и како декоративен

Мехаок Научна Дигитална Термостатска Лабораторија Водена Бања, Внатрешен Резервоар Од Нерѓосувачки Челик Електрично Греење Термостатска
 • Новак

Мехаок Научна Дигитална Термостатска Лабораторија Водена Бања, Внатрешен Резервоар Од Нерѓосувачки Челик Електрично Греење Термостатска

DEN 12256.64

€Висока Прецизност Температура Температурен опсег : собна температура 5 до 100°C во чекори од 0,5°C Додадет

БЕСТОЈАРД 96 Парчиња Кактус Балон Хавајски Декор Хавајски Партија Материјали Свадба Декор Роденден Балони Луау Фламинго Украси Тропска
 • Новак

БЕСТОЈАРД 96 Парчиња Кактус Балон Хавајски Декор Хавајски Партија Материјали Свадба Декор Роденден Балони Луау Фламинго Украси Тропска

DEN 2.33

ХАВАЈСКИ БАЛОН ДЕКОРАЦИЈА Создадете слатка, топла атмосфера за забава и направете ја вредна документац

Нисорпа 24 Пакет Дренажни Подни Душеци, Модуларна Перница За Испреплетување Нелизгачки Пвц Душеци За Туширање Во Бања Со Вшмукувачки Чаши
 • Новак

Нисорпа 24 Пакет Дренажни Подни Душеци, Модуларна Перница За Испреплетување Нелизгачки Пвц Душеци За Туширање Во Бања Со Вшмукувачки Чаши

DEN 575.84

Тркалезни дренажни дупки структура за одвод на вода прскање душек Шупливи Решетката Дизајн за добра хи�

Единечни Џебни Ракави За Монети Пента Ангел 20 парчиња Индивидуален Држач За Собирање Пластични Монети Заштитна Торбичка Превртувања За
 • Новак

Единечни Џебни Ракави За Монети Пента Ангел 20 парчиња Индивидуален Држач За Собирање Пластични Монети Заштитна Торбичка Превртувања За

DEN 3.33

Пакет : ќе добиете 20 парчиња јасни држачи за монети со еден џеб за собирање и заштита на монети Големина :

Кореле Секојдневни Изрази 12-Компјутер Сет За Вечера, Услуга за 4, Издржлив И Еколошки, Повисок Раб Стаклена Плоча &засилувач; Сад Во Собата,
 • Новак

Кореле Секојдневни Изрази 12-Компјутер Сет За Вечера, Услуга за 4, Издржлив И Еколошки, Повисок Раб Стаклена Плоча &засилувач; Сад Во Собата,

DEN 0.33

КОМПЛЕТ од 12 ПАРЧИЊА : Вклучува (4) 101 / 2инчни чинии за вечера, (4) 71 / 2инчни чинии за салата и (4) чинии за супа

ЗАГ Солиден Книга Отстранлив Случај И Магнетни Шарки тастатура &засилувач; Солиден Книга Одвојува Случај И Магнетни Шарки Тастатура за Ipad Воздух,
 • Новак

ЗАГ Солиден Книга Отстранлив Случај И Магнетни Шарки тастатура &засилувач; Солиден Книга Одвојува Случај И Магнетни Шарки Тастатура за Ipad Воздух,

DEN 3215.68

Производ 1 : ЦВРСТА, РАЗНОВРСНА КУТИЈА ЗА IPAD И ТАСТАТУРАСо магнетна шарка, Цврстата Книга ZAGG безбедно го �

Samsung J7 Телефон Случај, Casewind Мермер Тенок 2 во 1 Тврд КОМПЈУТЕР Мек Силиконски Браник Отпорен На Удари Против Гребење Заштитен Samsung Galaxy
 • Новак

Samsung J7 Телефон Случај, Casewind Мермер Тенок 2 во 1 Тврд КОМПЈУТЕР Мек Силиконски Браник Отпорен На Удари Против Гребење Заштитен Samsung Galaxy

DEN 2.00

✿Casewind Samsung Galaxy J7 2018 Случај : овој мермер дизајн телефон случај е исклучиво компатибилен За Samsung Galaxy J7 2018 55