БОЕНЛЕ Кујна Килими И Душеци Не Лизгање Перат Кујна Килим Во Собата 2 Парче Пурпурна Мермер Тепих Ergономски Удобност Стои Мат За Кујна, Бања, Перење

БОЕНЛЕ Кујна Килими И Душеци Не Лизгање Перат Кујна Килим Во Собата 2 Парче Пурпурна Мермер Тепих Ergономски Удобност Стои Мат За Кујна, Бања,

DEN 479.84

Достапност

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : кујнскиот килим е изработен од висококвалитетен полиестер кој е еколошки за семејството, печатената површина е изработена од имитација на супер мек материјал, дното е изработено од гумено дно од ѕвезда што не се лизга, а работ е изработен од кадифен материјал, силниот и издржлив материјал може да го издржи тестот на времето и Да помогне Одлично во одржувањето на неговата форма, дури и со продолжена и тешка употреба ВИСОКО УДОБНО : кујнските килими прифаќаат ergономски дизајн, еластичен памучен меѓуслој со висока густина, апсорпција на вода, фина ткаенина, без пилинг, без избледување, удобни стапала. Обезбедување на совршена комбинација на мека текстура и цврста поддршка, стоењето на него се чувствува како одење по цврст, но мек облак. Кујнските душеци се перат, а не се перат во машина. Третман за завиткување на рабовите, не е лесно да се намали и деформира. КЛАСИЧЕН И МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : комплетот кујнски килим од 2 парчиња измерете 19, 7х27, 6 инчи и 19, 7х47, 2 инчи. Разновидноста на дезени и бои ги прави килимите идеални за кујни, бањи, дневни соби, спални соби и многу повеќе. ОСТАНУВА НА МЕСТО : гранулите Со Точки Што не се лизгаат на дното на тепихот помагаат да се одржи килимот цврст и да се спречи поместување или лизгање за дополнителна безбедност. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Целосно отворете ја кујнската подлога и ставете ја на рамен, сув под, водата под тепихот може да предизвика лизгање, тепихот мора да се стави на сува површина кога се користи. За погодност на логистиката и транспортот, кујнските душеци за подот ќе бидат преклопени и испорачани. Може да има набори кога ќе го примите, по 3-5 часа, наборите ќе исчезнат, ве молиме бидете сигурни да купите!.


За производот

Избор на клиент

Џојфаст Тенок И Заштитен Ipad Air 5/4-Та Генерација Случај со Тастатура-Позадинско Осветлување, Отстранлива Тастатура - Компатибилна Со iPad 10,9
  • Новак

Џојфаст Тенок И Заштитен Ipad Air 5/4-Та Генерација Случај со Тастатура-Позадинско Осветлување, Отстранлива Тастатура - Компатибилна Со iPad 10,9

DEN 1307.20

Тенок и Заштитен : Обезбедува сеопфатна заштита од секојдневно абење, гребнатини и капки Позадинско осв

Платнена Торба За Прашка - Мал Ранец За Вкрстено Тело Рамо Обичен Дневен Ранец За Мажи Жени Велосипедизам На Отворено Пешачење Патување
  • Новак

Платнена Торба За Прашка - Мал Ранец За Вкрстено Тело Рамо Обичен Дневен Ранец За Мажи Жени Велосипедизам На Отворено Пешачење Патување

DEN 483.84

Материјал : Изработен од водоотпорно Платно со вистинска кожна декорацијаИздржлив, лесен,добро изработ

Вестингхаус Осветлување 7224200 Комета Затворен Таванот Вентилатор Со Светлина, Мат Црна &засилувач; 7221500 Легура Таванот Вентилатор, 42 Инчен
  • Новак

Вестингхаус Осветлување 7224200 Комета Затворен Таванот Вентилатор Со Светлина, Мат Црна &засилувач; 7221500 Легура Таванот Вентилатор, 42 Инчен

DEN 3264.00

Производ 1 : Преоден ВНАТРЕШЕН ВЕНТИЛАТОР ЗА ТАВАН СО лер од 52 инчи со светлина е идеален за одлични прос�

ИЕУДНС Бришач За Перење Огледала, Алатки За Чистење Гумени Тушеви, Чистач За Сите Намени, Алатка За Бришачи За Бришачи За Бришачи
  • Новак

ИЕУДНС Бришач За Перење Огледала, Алатки За Чистење Гумени Тушеви, Чистач За Сите Намени, Алатка За Бришачи За Бришачи За Бришачи

DEN 580.80

●Пренослив● : Овој гумен бришач е 5, 91 инчи 5 инчи, лесен, така што нема да се уморите откако ќе го користи�

Чувствуваш Скејтборд Завеса Тинејџери Момчиња Екстремни Спортски Завеси За Графити Во Спалната Соба Термоизолирани Завеси Хип Хоп
  • Новак

Чувствуваш Скејтборд Завеса Тинејџери Момчиња Екстремни Спортски Завеси За Графити Во Спалната Соба Термоизолирани Завеси Хип Хоп

DEN 1.33

100% Полиестер Нова Надградба : Го Подобри проблемот со тенка ткаенина Ги слушаме мислењата на нашите кли�

80-тите Ретро Гроздобер Хаваи Кулер Чаша Нерѓосувачки Челик Изолирани Може Ладилници Држач Гимнастик Со Капаци За Жени Мажи Подароци
  • Новак

80-тите Ретро Гроздобер Хаваи Кулер Чаша Нерѓосувачки Челик Изолирани Може Ладилници Држач Гимнастик Со Капаци За Жени Мажи Подароци

DEN 0.67

Нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Изработена од висококвалитетен материјал, оваа пола�

Аексит 1.5 мм Диа Жици &засилувач; Поврзување 2 Метри Црна Полиолефин Топлина Смалување Смалуваат Топлина-Смалуваат Цевки Цевки Цевки
  • Новак

Аексит 1.5 мм Диа Жици &засилувач; Поврзување 2 Метри Црна Полиолефин Топлина Смалување Смалуваат Топлина-Смалуваат Цевки Цевки Цевки

DEN 2.67

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Номинален Напон : 600 V Ниво На Темпе

Лулуп Дизајни-Сакате Да Играте Чаки Кукла Страшно Лице Налепница Налепница За Лаптоп Автомобил Камион Прозорци Браник Ѕид и Декор
  • Новак

Лулуп Дизајни-Сакате Да Играте Чаки Кукла Страшно Лице Налепница Налепница За Лаптоп Автомобил Камион Прозорци Браник Ѕид и Декор

DEN 143.84

Око фаќање налепница што е тужи да се сврти главите Материјал : Премиум материјал кој трае долго со силн�