Belof JGX-50 AA / 60AA / 75AA / 80AA AC контролирана AC SSR SSR Реле за цврста состојба со пластична обвивка за прашина

Belof JGX-50 AA / 60AA / 75AA / 80AA AC контролирана AC SSR SSR Реле за цврста состојба со пластична обвивка за прашина

DEN 2.33

Достапност

Релеи Relays Choose a correct type Current of Equipment/Ratio = Current of SSRPS : The Ratio depend on the kind of your loading equipment.Resistive load : 70%, Inductive load : 20%,Capacitive load : 10%.Resistive loads such as iodine tungsten lamp, Индандсентска ламба, печка за отпорност, рерна, електричен грејач на вода, итндуктивни оптоварувања како што се електричен вентилатор, флуоресцентна ламба, натриум ламба со висок притисок, ламба на жива, метална халидна ламба, мотор, компресор, реле, контакт со наизменична струја, трансформатор, итн. Кондензатор, кабинет за компензација на електрична енергија.


За производот

Избор на клиент

Кујна Тапа Мијалник Поздравниот Штитник-Силиконски Славина Вода Фаќач Мат - Силиконски Тапа Рачка Капе Фаќач Послужавник-Мијалник Заштитници
 • Новак

Кујна Тапа Мијалник Поздравниот Штитник-Силиконски Славина Вода Фаќач Мат - Силиконски Тапа Рачка Капе Фаќач Послужавник-Мијалник Заштитници

DEN 0.33

Надградена Верзија : Нашиот ново дизајниран штитник за прскање со славина е супериорен во однос на друг�

Силиконски Клешти за Комплет За Готвење од 3,Мајве Тансо 11Кујнски Клешти Со Силиконски Врвови-600°F Отпорен На Топлина,10Размахване За
 • Новак

Силиконски Клешти за Комплет За Готвење од 3,Мајве Тансо 11Кујнски Клешти Со Силиконски Врвови-600°F Отпорен На Топлина,10Размахване За

DEN 191.84

Силиконски КУЈНСКИ КОМПЛЕТ : нашиот црн комплет за готвење вклучува 1 парчиња 11" клешти, 1 парчиња 10" кујн�

ageqi Мини Рачен Вентилатор Личен Пренослив Вентилатор Мал Вентилатор За Биро Со Основен USB Вентилатор За Полнење Шминка Вентилатор
 • Новак

ageqi Мини Рачен Вентилатор Личен Пренослив Вентилатор Мал Вентилатор За Биро Со Основен USB Вентилатор За Полнење Шминка Вентилатор

DEN 127.68

●Прилагодлив За брзина ● симпатичниот рачен вентилатор со 3 прилагодлива брзина ќе ја задоволи вашата

Антон турски Маса Светилка Рачно Изработени Мозаик Стакло Јајце Во Облик На Марокански Фенер Декоративни Биро Ноќно Светло За Спална
 • Новак

Антон турски Маса Светилка Рачно Изработени Мозаик Стакло Јајце Во Облик На Марокански Фенер Декоративни Биро Ноќно Светло За Спална

DEN 511.84

Рачно Изработени Рачно исечени зачудувачки стаклени парчиња и мониста се залепени 1 на 1 рака, секоја мо�

Нехомер Перење Попречува Божиќното Дрво Снегулки Бонбони И Снежни Врнежи Шема Склопувачки Корпи За Перење Цврста Корпа За Перење
 • Новак

Нехомер Перење Попречува Божиќното Дрво Снегулки Бонбони И Снежни Врнежи Шема Склопувачки Корпи За Перење Цврста Корпа За Перење

DEN 0.33

Голема големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см, околу 60Л Оваа пречка за перење е доста голема, можете да став�

Н / А 1 Пар Силиконски Ремен За Потпирач За Колена Патела Медијална Поддршка Силна Заштита Од Компресија На Менискусот Спортски Влошки
 • Новак

Н / А 1 Пар Силиконски Ремен За Потпирач За Колена Патела Медијална Поддршка Силна Заштита Од Компресија На Менискусот Спортски Влошки

DEN 2.33

3Д ТКАЕЊЕ : тродимензионален метод на игла едноделно обликување,густо шиење,долго носење без деформациј

Вишин 24 Парчиња Гел лак Комплет, Зачудувачки Микс Колекција Боја Впие надвор гел лак Сива Голи Сино Розова Сјај Ноктите Гел Стартер
 • Новак

Вишин 24 Парчиња Гел лак Комплет, Зачудувачки Микс Колекција Боја Впие надвор гел лак Сива Голи Сино Розова Сјај Ноктите Гел Стартер

DEN 2.67

Ексклузивен Бренд : Вишин; Вклучен Пакет : 21 х геллак; Основни Врвни Слоеви И Мат Горниот Слој Капаците�

Вагнер БП9004 Фарови
 • Новак

Вагнер БП9004 Фарови

DEN 2.33

СЈАЕ СВЕТЛО небо Посветла, побела светлина од блескаво осветлување Висококвалитетната употреба На вис�

Капа За шапка За капа За Жени Капа Со Цврста Капа Капа За Монистра Завиткајте Возбудливи Жени Муслимански Рак Бејзбол Капи Ѕвезда Хт Јанг
 • Новак

Капа За шапка За капа За Жени Капа Со Цврста Капа Капа За Монистра Завиткајте Возбудливи Жени Муслимански Рак Бејзбол Капи Ѕвезда Хт Јанг

DEN 2.67

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење + Зимска капа за мажи капа за новороденчиња капа за де

Пренослив Вентилатор За Вратот, Вентилатор Без Сечила Без Раце, Личен Вентилатор За Носење Без Лисја, Дизајн На Слушалки, ВЕНТИЛАТОР ЗА БИРО
 • Новак

Пренослив Вентилатор За Вратот, Вентилатор Без Сечила Без Раце, Личен Вентилатор За Носење Без Лисја, Дизајн На Слушалки, ВЕНТИЛАТОР ЗА БИРО

DEN 1163.20

●КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ●личните вентилатори на вратот тежат околу 9ОЗ и се ултралесни, ставајќи помалку вир

Н / Б Читач На Картички Со Голема Брзина Два-Во-Едно, Сд И Тф Двојни Картички Читаат Во Исто Време, Преносот на Податоци Е Безбеден,
 • Новак

Н / Б Читач На Картички Со Голема Брзина Два-Во-Едно, Сд И Тф Двојни Картички Читаат Во Исто Време, Преносот на Податоци Е Безбеден,

DEN 1228.80

●Двојна должност● истовремено читање И пишување на две картички за да се зачува постојаното приклучув

Симпатична Мачка Печати Сите Во Еден Двослоен Бенто Кутија За Возрасни/Деца Комплет За Кутии За Ручек Контејнери За Подготовка На
 • Новак

Симпатична Мачка Печати Сите Во Еден Двослоен Бенто Кутија За Возрасни/Деца Комплет За Кутии За Ручек Контејнери За Подготовка На

DEN 2.00

Здрав Пп Материјал : Нашиот комплет за кутии за ручек бенто е направен од пп материјал,еколошка кутија з�

Qwork 2 пакет со тешка табела за степа на фази на фази, прицврстувач на бандажи, професионален стегач од 330 фунти за подвижни тела за
 • Новак

Qwork 2 пакет со тешка табела за степа на фази на фази, прицврстувач на бандажи, професионален стегач од 330 фунти за подвижни тела за

DEN 374.56

Премиум и трајно : Направено од високоодделение алуминиумска легура, што ги прави неверојатно цврсти и �

Медали за дипломирање-2.5 златен Медал За дипломирање од 5-то Одделение Вклучува Црвена Бела И Сина Лента За Вратот, Одлични Додипломски
 • Новак

Медали за дипломирање-2.5 златен Медал За дипломирање од 5-то Одделение Вклучува Црвена Бела И Сина Лента За Вратот, Одлични Додипломски

DEN 1387.20

МЕДАЛИ ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ : Нашите Антички Златни Медали За Дипломирање Се Вкупна Големина од 2 1 / 2" БЕСПЛАТН