Ramtech Neoprene Travel Case Case за 8 инчи GPS, компатибилен со таблетот Rand McNally TND 80 GPS TNDT80, NC8

Ramtech Neoprene Travel Case Case за 8 инчи GPS, компатибилен со таблетот Rand McNally TND 80 GPS TNDT80, NC8

DEN 3.33

Достапност

Универзален заштитен случај на неопренови за до 8-инчни GPS и таблет GPS/компјутер Случајот со ракав на неопренот може да издржи секојдневно абење и солза, што го прави совршен за заштита на вашата таблета од прашина, гребење и гребнатини. Лесно се вклопува во торба или куфер. Реверзибилна функција. Може да се носи на црна или црвена страна. Надворешна големина на рамен : приближно.25 "(л) x 6,5" (w) (23,5 x 16,5 см). Универзален заштитен случај на неопрена за до 8-инчен GPS и таблет GPS/компјутер, случајот на ракавот на неопренот може да издржи секојдневно абење и солза, што го прави совршен за заштита на вашиот уред од прашина, гребење и гребење лесно во торба или функција за кукави за кукажи. Може да се носи на црна или црвена страна надворешна рамна големина : приближно.25 "(L) x 6,5" (W) (23,5 x 16,5 cm) Содржина на пакетот : 1x 8-инчен случај плус бонус и стилус за заштита на екранот.


За производот

Избор на клиент

Шрафцигер 13 парчиња шрафцигери постави изолирани електрични завртки за шрафцигер мулти-цели за алатка за рачно за електрична енергија од 1000V
  • Новак

Шрафцигер 13 парчиња шрафцигери постави изолирани електрични завртки за шрафцигер мулти-цели за алатка за рачно за електрична енергија од 1000V

DEN 910.72

Тип на глава на завртка : Филипс Број на модел : HLXP2007 Тип : Сет на шрафцигер Е прилагодено : да...

Гроздобер салон стол хидраулична опрема за убавина, стилски салон стол бербер столици, тешка убавина лифт ротирачки бербер стол
  • Новак

Гроздобер салон стол хидраулична опрема за убавина, стилски салон стол бербер столици, тешка убавина лифт ротирачки бербер стол

DEN 12274.08

▲ Поддршка за дишење, колапс на ткаенини, сунѓер за стилизирање, а не конкавен откако ќе седите долго вр�

Кожа со знаме на гордоста, далечински управувач за држач за пенкало Пу кожа далечински кади декоративно биро за складирање на организатор
  • Новак

Кожа со знаме на гордоста, далечински управувач за држач за пенкало Пу кожа далечински кади декоративно биро за складирање на организатор

DEN 3.33

♪ Овие декоративни ленти за далечински управувач направени од висококвалитетна кожа PU ♪ Совршена голе

Оријукан санитарна торба за складирање на салфетки, торба за преносен период за жени, чаша од менструална чаша, новогодишна снегулка
  • Новак

Оријукан санитарна торба за складирање на салфетки, торба за преносен период за жени, чаша од менструална чаша, новогодишна снегулка

DEN 1.67

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите