Замена на напојување за адаптер за педали на Ибанез PT4

Замена на напојување за адаптер за педали на Ибанез PT4

DEN 3.33

Достапност

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа без бучава. Пролет монтиран врв за безбедна врска. 2 метар заоблен густ кабел. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема. Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет. Филтиран за нула потпевнување, работа без бучава. Пролет монтиран врв за безбедна врска. 2 метар заоблен густ кабел. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема. Регулирано напојување со 9 V 500m A. Филтрирани за нула Hum. Бесплатно напојување со бучава. Центар-негативна поларитет. 2 метар заоблен густ кабел. 2,1мм x 5,5мм монтиран врв за безбедна врска. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема.


За производот

Избор на клиент

30 ПАРЧИЊА Вродени Налепници За Коректор На Ноктите На Нозете, Професионална Алатка За Нега На Ноктите За Педикир, Лепенка За Нокти Без Лепак,
  • Новак

30 ПАРЧИЊА Вродени Налепници За Коректор На Ноктите На Нозете, Професионална Алатка За Нега На Ноктите За Педикир, Лепенка За Нокти Без Лепак,

DEN 2.33

Подобрете Ги Вродените Краеви На Ноктите Прикачени на површината на ноктот ќе произведат повлекување н

Капу Табела Вентилатор Воздух Циркулатор Со Далечински Управувач, Сечилото 8, 6 Брзини 4 Ветер Режими, Хоризонтална Вертикална Осцилирање,
  • Новак

Капу Табела Вентилатор Воздух Циркулатор Со Далечински Управувач, Сечилото 8, 6 Брзини 4 Ветер Режими, Хоризонтална Вертикална Осцилирање,

DEN 331.20

€ Вентилатор За Циркулација На воздухот Тоа му помага на воздухот во целата просторија да циркулира пр�

Ховилат Симпатична Бигл Куче/Кученце Печатени Деца Училишни Торби Комплет Од 3, Обични Деца Момчиња Девојчиња Ранец Со Кутии За Ручек Торби
  • Новак

Ховилат Симпатична Бигл Куче/Кученце Печатени Деца Училишни Торби Комплет Од 3, Обични Деца Момчиња Девојчиња Ранец Со Кутии За Ручек Торби

DEN 607.84

Материјал : Водоотпорен лесен мек полиестер против гребење и Мазен Патент; Количина : 3 ПАРЧИЊА : Училише�

Алгранбен Кутија За Ручек Со Јагоди Изолирана Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба Поладна Торбичка За Возрасни Тинејџери Жени
  • Новак

Алгранбен Кутија За Ручек Со Јагоди Изолирана Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба Поладна Торбичка За Возрасни Тинејџери Жени

DEN 319.68

Содржина на ткаенина : кутијата за ручек е печатење со целосна ширина Изработени Од Оксфордска ткаенина

Билијард Јадете Спиење Повторете Ги Алиштата Попречете Ја Корпата За Перење Со Врвки За Влечење Голема Кошница За Организатор На Играчки
  • Новак

Билијард Јадете Спиење Повторете Ги Алиштата Попречете Ја Корпата За Перење Со Врвки За Влечење Голема Кошница За Организатор На Играчки

DEN 415.84

ИздржливНашата Корпа за Перење е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина и е дизајнирана д�

Хемотон Прибор За Јадење Пластични Ткаени Прибор За Јадење Организатор Кади Тоте Корпа За Корпи Јапонски Лажици Вилушки Салфетки Држач За Прибор
  • Новак

Хемотон Прибор За Јадење Пластични Ткаени Прибор За Јадење Организатор Кади Тоте Корпа За Корпи Јапонски Лажици Вилушки Салфетки Држач За Прибор

DEN 193.92

Тоа може да ви помогне да ги одржувате малите предмети од вашата кујна во ред и лесно да ги најдете Израб

2 Парчиња Метално Пенкало Без Мастило Молив За Бришење Метален Молив Алуминиумски Молив За Пишување, Цртање, Изготвување, Училишен Прибор
  • Новак

2 Парчиња Метално Пенкало Без Мастило Молив За Бришење Метален Молив Алуминиумски Молив За Пишување, Цртање, Изготвување, Училишен Прибор

DEN 1.33

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 парчиња пенкала без мастило во 2 бои, црна и сребрена; можете да ја изберет

Mxjcc Ултразвучен Овлажнител За Спална Соба Голема Соба Дома Дневна Соба Канцеларија, 5l Голем Капацитет, Топ-Полнење, Паметна Постојана
  • Новак

Mxjcc Ултразвучен Овлажнител За Спална Соба Голема Соба Дома Дневна Соба Канцеларија, 5l Голем Капацитет, Топ-Полнење, Паметна Постојана

DEN 1304.00

Резервоар за вода СО голем капацитет ОД 5 ЛИТРИ, долготрајно навлажнување, елиминирање на маката за чест

Продолжување На Синџирот За Влечење На Тавански Вентилатор, 12 Инчи Дрвена Боја Дрвен Ламба За Влечење На Продолжувач Орнаменти За Таванска
  • Новак

Продолжување На Синџирот За Влечење На Тавански Вентилатор, 12 Инчи Дрвена Боја Дрвен Ламба За Влечење На Продолжувач Орнаменти За Таванска

DEN 143.84

Продолжувањето на синџирите за влечење на вентилаторот е 12 инчи, прилагодливи во должина, синџири со то�